Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (32)Книжкові видання та компакт-диски (11)
Пошуковий запит: (<.>U=Р514.85-5$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія: Біологічні науки   
1.

Біляєвська С.Ю. 
Мікробіологічне обгрунтування використання плацентарних препаратів та декаметоксину при синьогнійній інфекції: Автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.07 / С.Ю. Біляєвська ; АМН України. Ін-т мікробіології та імунології ім. І.І.Мечникова. — Х., 2001. — 17 с.: рис. — укp.

Проведено експериментальні дослідження, в яких обгрунтовано застосування декаметоксину та препаратів з плаценти людини - амніоцену і біоглобіну за новим призначенням як імуностимуляторів. Протимікробний препарат декаметоксин у дозах від 10 до 20 мг/кг, протизапальні препарати "Амніоцен" і "Біоглобін" є імунологічно безпечними, мають селективну здатність впливати на клітинну ланку імунної системи, а також чинять виразну стимулювальну дію на антитілогенез, що зумовлює доцільність їх використання як імуномодулюючих засобів. Показано протективну роль інтактних та активованих амніоценом та біоглобіном імуноцитів у разі синьогнійної інфекції. Обгрунтовано ефективність використання декаметоксину, амніоцену та біоглобіну у разі експериментальної синьогнійної інфекції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е60*743.12 + Е70*333.7*74*726 + Р514.85-52
Шифр НБУВ: РА314054 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Волков О.О. 
Оптимізація стратегій інтенсивної терапії хворих на сепсис на основі клініко-статистичної моделі PIRO: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.30 / О.О. Волков ; Дніпропетр. держ. мед. акад. — Д., 2007. — 20 с. — укp.

Встановлено, що використання нових діагностичних маркерів сепсису в поєднанні з класичними критеріями SIRS дозволяє високоспецифічно проводити його діагностику. Створено варіант клініко-статистичної моделі PIRO, показано її евристичні, прогностичні та експертні можливості. Виявлено, що застосування запропонованої клініко-статистичної моделі PIRO дозволяє на ранніх етапах септичного процесу достовірно визначити кінець хвороби на базі основних параметрів, які впливають на тяжкість перебігу захворювання та його наслідки. Встановлено, що у хворих, які перенесли септичний епізод, присутня персистувальна органна дисфункція, посилюється тяжкість преморбідного стану, знижується якість життя. Обгрунтовано необхідність подальшого амбулаторного нагляду за даною категорією хворих для профілактики виникнення, запобігання прогресуванню та лікування персистувальної органної дисфункції - недостатності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р514.85-5 +
Шифр НБУВ: РА348625

Рубрики:

      
3.

Коломоєць А. В. 
Профілактика і корекція дисфункцій печінки у хворих на сепсис: автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.01.30 / А. В. Коломоєць ; Дніпропетр. держ. мед. акад. — Д., 2011. — 20 с. — укp.

Виявлено додаткові фактори ризику розвитку печінкової дисфункції, які характеризують стан системної регіонарної тканинної оксигенації, маркерів метаболічного стресу та прогностичні маркери. Встановлено вплив перфторану, реамберину, особливо їх поєднаного застосування у хворих на сепсис без захворювань печінки, на прискорення усунень мікроциркуляторно-мітохондріального дистрес-синдрому, покращання функцій печінки, регрес інших органних дисфункція з суттєвим зменшенням ризику небажаних явищ, покращанням когнітивних функцій і якості життя хворих, зниженням летальності відповідно на 8,57 %, 3,57 % і 12,77 %. Зазначено, що додаткове призначення хворим на сепсис із захворюваннями печінки адеметіоніну, в порівнянні з контрольною групою, дозволило зменшити майже вдвічі частоту когнітивних дисфункцій, персистуючої органної та печінкової дисфункції-недостатності, незадовільну якість життя за шкалою RLAS нижче VIII рівня, знизити летальність на 33,3 %.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р514.85-5 + Р413.51-5
Шифр НБУВ: РА379223 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського