Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (6)Книжкові видання та компакт-диски (8)
Пошуковий запит: (<.>U=Р517.4-5$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Бацевич В.А. 
Патогенетичне обгрунтування застосування фізичних чинників у терапії урогенітальних мікозів: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.33 / В.А. Бацевич ; Укр. НДІ мед. реабілітації та курортології. — О., 2004. — 24 с. — укp.

Уперше показано, що особливості клінічного перебігу мікозів урогенітальної сфери визначаються дисбалансом енергозабезпечення імунокомпетентних клітин, рівнем розвитку грибкової міцели в слизовій, а також станом імунологічної реактивності організму. Зазначено, що дані чинники впливають на тривалість лікування урогенітальних мікозів і ступінь санації організму під впливом специфічного лікування. Установлено, що внутрішньовенне лазерне опромінення крові та гальваногрязелікування мають посилену імунокоригуючу дію, нормалізують енергозабезпечення імунокомпетентних клітин, що дає змогу досягти санації урогенітальної сфери від грибкових тіл у більш короткий термін, ніж за використання тільки медикаментозної терапії. Розроблено фармако-фізіотерапевтичний комплекс з застосуванням адекватних природних імунокоректорів у хворих з мікотичним ураженням урогенітальної сфери на тлі повної санації організму, який дає змогу зменшити дозування специфічних антимікозних препаратів та знизити побічні ефекти їх дії.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р696.017-5 + Р517.4-5 +
Шифр НБУВ: РА331164

Рубрики:

      
2.

Ланкіна І.О. 
Підвищення фармакотерапевтичної ефективності ітраконазолу при дисемінованій формі мікозів шляхом комбінованого застосування з препаратами протизапальної та антиагрегантної дії: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.28 / І.О. Ланкіна ; АМН України. Ін-т фармакології та токсикології. — К., 2007. — 20 с. — укp.

Проведено комплексне обстеження хворих на дисеміновану форму мікозів до лікування та після 3-х курсів "пульс-терапії" ітраконазолом або ітраконазолом за використання засобів протизапальної (індометацину або диклофенаку) та/або антиагрегантної (тиклопідину) дії. Визначено, що зниження відносного вмісту судинного компонента фактора фон Вілобранда у плазмі крові (яке, ймовірно, відображає пошкодження ендотеліоцитів) та порушення адгезивно-агрегаційних властивостей тромбоцитів відбувалося відповідно до зменшення гостроти запального процесу, фагоцитарної активності поліморфноядерних лейкоцитів і підвищенням макрофагальних і специфічних клітинних захисних механізмів, що супроводжувалось схильністю до реакцій гіперчутливості. Застосування досліджених лікувальних засобів сприяло нормалізації лейко-, тромбо- й ендотеліоцитарних функцій, а також кровотоку у судинах кон'юнктиви ока. Додаткове призначення випробуваних засобів патогенетичної терапії зумовило підвищення фармакотерапевтичної ефективості ітраконазолу. Найефективнішою з випробуваних схем лікування визначено "пульс-терапію" ітраконазолом за комбінації з диклофенаком і тиклопідином.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р517.4-52 +
Шифр НБУВ: РА350443

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського