Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (10)Книжкові видання та компакт-диски (9)
Пошуковий запит: (<.>U=Р601.11-3$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
1.

Ібрагім Юсеф Тауфік Ахмад 
Атопічний дерматит в поєднанні з грибковою інфекцією (розповсюдженість, особливості клініки та патогенезу, комплексне лікування): Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.20 / Ібрагім Юсеф Тауфік Ахмад ; АМН України. Ін-т дерматології та венерології. — Х., 2003. — 19 с.: табл. — укp.

Розглянуто питання підвищення ефективності лікування хворих на атопічний дерматит (АД) з супутньою грибковою інфекцією шляхом застосування в загальній терапії препаратів, здатних справляти фунгістатичну та фунгіцидну дію. У процесі обстеження 70-ти хворих на АД у 64,79 % з них виявлено ураження шкіри та нігтьових пластинок грибами, що сприяло поширеному та більш тяжкому перебігу патологічного процесу. Зазначено, що застосування у комплексній терапії АД, крім системних засобів та препаратів для місцевого лікування, протигрибкових препаратів "Ламізил" та "Орунгал" сприяє мікологічному видужанню хворих, полегшує тяжкість перебігу, подовжує періоди ремісії.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р601.11-3 +
Шифр НБУВ: РА327362

Рубрики:

      
2.

Хімейчук Л.О. 
Клініко-патогенетичні особливості сучасного перебігу атопічного дерматиту та методи їх медикаментозної терапії: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.20 / Л.О. Хімейчук ; Нац. мед. ун-т ім. О.О.Богомольця. — К., 2003. — 20 с. — укp.

Вперше вивчено кореляційні зв'язки між рівнем продукції цитокінів, кількістю периферичних Т- і В-лімфоцитів у сироватці крові та клінічною картиною атопічного дерматиту (АД). Встановлено імуномодулюючий вплив на ланки гуморального та клітинного імунітету у випадку АД імуномодулятора вітчизняного виробництва "Флуренізид". Зазначено, що результати дослідження дозволяють зробити висновки про скорочення періоду лікування у середньому на 4 доби, тривалості шкірного свербіжу на 2 - 3 доби, зростання кількості хворих, виписаних у стані клінічного одужання, на 21,4 % та зменшення хворих, що поступили на повторне лікування з приводу загострення протягом року на 20,75 % у групі, що приймала дану терапію.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р601.11-3 +
Шифр НБУВ: РА324142

Рубрики:

      
3.

Шармазан С.І. 
Обгрунтування патогенетичної терапії розацеа у жінок клімактеричного віку: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.20 / С.І. Шармазан ; Нац. мед. ун-т ім. О.О.Богомольця. — К., 2000. — 19 с. — укp.

Вперше у жінок клімактеричного віку, хворих на розацеа, вивчено рівень статевих і гонадотропних гормонів. Проаналізовано функціональне взаємовідношення системи гіпофіз - гонади внаслідок даного захворювання. З'ясовано роль гепатобіліарної та ендокринної сфер у патогенезі розацеа у жінок клімактеричного періоду. Для лікування застосовано препарати, які коригують гормональний статус, а також проаналізовано їх вплив на шкіру обличчя.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р601.11-37 + Р712.59-3
Шифр НБУВ: РА310049 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
4.

Аврамов П.С. 
Рецидивуючий генітальний герпес у військовослужбовців Збройних Сил України (епідеміологія, клініка, лікування та профілактика): Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.20 / П.С. Аврамов ; Нац. мед. ун-т ім. О.О.Богомольця. — К., 2002. — 26 с. — укp.

Наведено дані комплексного обстеження урогенітального тракту у військовослужбовців Збройних Сил України. Виявлено основні групи епідризику, особливості клініки та перебігу генітального герпесу (ГГ) серед зазначеної категорії населення. Розроблено комплексний метод терапії хворих на ГГ, впроваджений у практику, виявлено його високу ефективність на відміну від традиційних методів лікування. Для здійснення терапії у основній групі хворих використано вітчизняні противірусні препарати "лаферон" і "амізон", герпетичну вакцину, вітамін C. З профілактичною метою використано герпетичну вакцину. Контрольна група хворих отримувала традиційне лікування (інтерферон, його індуктори - полудан та інші; теброфен, біогенні препарати, примочки із 2 % розчином борної кислоти, дерматолову мазь). Після проведеної терапії у основній групі хворих клінічне видужання виявлено у 25,3 % хворих, значне покращання - у 22,1 %, покращання - у 53,6 %.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р601.11-3
Шифр НБУВ: РА319145 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського