Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (55)Книжкові видання та компакт-диски (15)
Пошуковий запит: (<.>U=Р601.12-5$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
1.

Світлова О. Б. 
Комплексна диференційована терапія хворих на мікози шкіри та слизових оболонок з супутніми хронічними запальними захворюваннями кишечнику: автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.01.20 / О. Б. Світлова ; Ін-т дерматології та венерології АМН України. — Х., 2010. — 17 с. — укp.

Досліджено ефективність лікування хворих на мікози з урахуванням змін функціонального стану кишечнику й імунного статусу. Встановлено, що у хворих на мікози з супутніми хронічними запальними захворюваннями кишечнику, переважають дисеміновані форми мікозу. Виявлено дисбіоз і значні відхилення у Т-ланці імунітету, активацію гуморального імунітету, підвищення CD95+, рецепцію до ІL-2 (CD25+) знижено. Розроблено й обгрунтовано комплексну етіотропну та патогенетичну терапію хворих на мікози з супутніми захворюваннями кишечнику, з використанням антимікотиків, імуномодуляторів і препаратів для корекції діяльності шлунково-кишкового тракту. Надано клініко-лабораторне оцінювання ефективності даної комплексної терапії у порівнянні з традиційними методами.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р601.12-5 + Р661.220.111-5 + Р413.301.1-5
Шифр НБУВ: РА376127 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Горбунцов В.В. 
Комплексна таргетна терапія маласезіозу шкіри: автореф. дис... д-ра мед. наук: 14.01.20 / В.В. Горбунцов ; Нац. мед. ун-т ім. О.О.Богомольця. — К., 2009. — 40 с. — укp.

Встановлено, що маласезіоз шкіри (МШ) існує виключно як комбінація декількох його окремих, різних клінічних форм, які існують одночасно та сумісно, поєднуються, характеризуються хронічним перебігом з послідовною трансформацією проявів, поширенням, розвитком ускладнень, складних і стійких уражень. Встановлено, що у хворих на МШ спостерігаються особливості змін імунологічних показників, показників вмісту стероїдних гормонів, мінерального обміну й обміну ліпідів, пов'язані між собою та залежні від особливостей клінічних проявів захворювання. Визначено, що хворі на МШ об'єктивно розподіляються на окремі клініко-терапевтичні групи, що розрізняються за особливостями клінічних проявів, змін імунних показників, показників обміну стероїдних гормонів, ліпідів і мінералів. Зазначено, що проведення хворим даної комплексної терапії, яка враховує всі одночасно існуючі прояви МШ, особливості його перебігу та патогенетичних змін, є більш ефективним у порівнянні з традиційною терапією окремих його клінічних форм, суттєво підвищує якість лікування хворих, нормалізує стан імунітету, обміну електролітів, статевих і кортикостероїдних гормонів, ліпідів, запобігає виникненню рецидивів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р601.12-5 +
Шифр НБУВ: РА369114

Рубрики:

      
3.

Кадигроб І.В. 
Комплексне лікування хворих на трихомікози: автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.20 / І.В. Кадигроб ; АМН України. Держ. установа "Ін-т дерматології та венерології АМН України". — Х., 2007. — 20 с. — укp.

Вивчено клініко-епідеміологічні, мікробіологічні, імунологічні та гормональні особливості трихомікозів у дорослих. Розроблено комплексний метод терапії, який передбачає використання засобів епіляції довгого і/або пушкового волосся з новим протигрибковим препаратом "Ламікон", а також за певних випадків - раціональної терапії системними антимікотиками. Досліджено фізико-хімічні властивості та проведено вивчення in vitro антифунгальної активності препарату "Ламікон". За результатами вивчення імунного статусу відзначено зниження кількості лімфоцитів периферичної крові, що доводить про незбалансованість діяльності T-клітинної ланки й ослаблення реакції місцевого імунітету внаслідок зниження рівня імуноглобуліну A. На підставі даних, одержаних завдяки вивченню рівня гормонів гіпоталамо-гіпофізарно-тиреоїдної системи, виявлено зниження тироксину та підвищення тиреотропіну у плазмі крові у 48,2 % обстежених осіб. Проаналізовано рівень гормонів гіпоталамо-гіпофізарно-гонадної системи та встановлено зниження тестерону та гонадотропінів у чоловіків (86,6 %), а у жінок - зміни в експресії прогестерону й естрадіолу (60 %). Запропоновано метод лікування хворих на мікроспорію з застосуванням імунокоригувального препарату "Імунофан", що дозволило підвищити рівень клінічної та етіологічної виліковності до 93,3 %.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р608.525-5 + Р601.12-5 +
Шифр НБУВ: РА355717

Рубрики:

      
4.

Герасимів І.М. 
Мікробіологічне обгрунтування застосування мірамістину для корекції мікробіоценозу шкіри: автореф. дис... канд. мед. наук: 03.00.07 / І.М. Герасимів ; Держ. установа "Ін-т мікробіології та імунології ім. І.І.Мечникова АМН України". — Х., 2007. — 20 с. — укp.

Вперше у здорових осіб і хворих з дерматомікозами ступнів вивчено особливості мікробіоценозів шкіри стоп. Встановлено зміни щільності бактеріальних популяцій і складу мікробних угруповань під час формування ураження на поверхні шкіри. Доведено, що мікробіоценоз здорової шкіри нижніх кінцівок під час формування патологічного процесу змінюється. Вперше у хворих з мікозами стоп вивчено особливості змін мікробіоценозів шкіри після місцевих аплікацій мірамістину. Доведено, що за даних умов відбувається реструктуризація мікробіоценозів шкіри, яка характеризується зменшенням щільності колонізації топодемів мікроорганізмами усіх видів і змінами в структурі бактеріальних угруповань.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р601.12-52 +
Шифр НБУВ: РА354887

Рубрики:

      
5.

Кравченко А.В. 
Патогенетичні особливості та лікування мікозів ступнів і оніхомікозів у хворих на цукровий діабет та онкологічні захворювання: автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.20 / А.В. Кравченко ; Нац. мед. ун-т ім. О.О.Богомольця. — К., 2008. — 19 с. — укp.

Вивчено особливості патогенезу мікозів і оніхомікозів ступнів у хворих на цукровий діабет (ЦД) і онкологічні захворювання. Досліджено проблему удосконалення їх лікування. Установлено значну розповсюдженість мікозів і оніхомікозів ступнів у хворих на ЦД і онкологічні захворювання. Вивчено якість життя хворих на ЦД у взаємозв'язку з оніхомікозом ступнів. Запропоновано щадний комбінований метод лікування оніхомікозів ступнів у хворих, що одночасно хворіють на оніхомікоз ступнів, мікоз ступнів і ЦД. Розроблено метод лікування таких хворих. Наведено метод прогнозування ефективності лікування оніхомікозу за запропонованим методом, який дозволяє виявити недостатню ефективність терапії, що проводиться з 6 - 7 тижнів від її початку.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р608.61-5 + Р601.12-5 + Р415.160.23-3 + Р56-3 +
Шифр НБУВ: РА355472

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського