Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (27)Книжкові видання та компакт-диски (10)
Пошуковий запит: (<.>U=Р601.3-3$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Бакалець О.В. 
Особливості перебігу алергічних дерматозів на тлі цитомегаловірусної інфекції: автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.29 / О.В. Бакалець ; Держ. установа "Нац. ін-т фтизіатрії і пульмонології ім. Ф.Г.Яновського АМН України". — К., 2009. — 20 с. — укp.

Обгрунтовано необхідність проведення діагностичних досліджень щодо реактивації цитомегаловірсної інфекції у хворих на алергічні дерматози шляхом визначення специфічних імуноглоблінів і ДНК цитомегаловірусу. Вивчено стан імунної системи й особливості реалізацї алергічної реакції у хворих на алергодерматози залежно від тяжкості та тривалості захворювання, наявності цитомегаловірусної інфекції та використання глюкокортикоїдної терапії. Встановлено, що інтенсивність ендогенної інтоксикації, процесів деструкції колагенових волокон, утворення кріоглобулінів залежать від активності супутнього вірусного процесу та клінічного перебігу алергодерматозу. Виявлено, що використання ацикловіру та гропринозину в комплексі з протиалергічними засобами сприяє стійкій ремісії у 62 - 63 % хворих на алергодерматози із цитомегаловірусною інфекцією, а також нормалізації показників імунної системи, зменшенню ендогенної інтоксикації, кріоглобулінемії, кількості оксипроліну та маркерів реактивації цитомегаловірусної інфекції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р601.3-3 + Р514.37 +
Шифр НБУВ: РА363077

Рубрики:

      
2.

Мацідонська І.В. 
Особливості поширеності, діагностики, клінічного перебігу алергічного контактного дерматиту, спричиненого косметичними засобами: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.20 / І.В. Мацідонська ; Ін-т дерматології та венерології АМН України. — Х., 2006. — 20 с. — укp.

Вивчено особливості клінічного перебігу, стану сенсибілізації, супутньої патології, а також метод корекції вивлених порушень у хворих на алергічний контактний дерматит (АКД). Описано клінічну картину, яка характеризувалась поліморфізмом і залежала від виду косметичного алергену, індивідуальної реактивності організму, гостроти процесу, патологічний процес локалізувався в періорбітальній, періоральній, коловушній ділянках у 77 % випадків. Відзначено найбільшу сенсибілізацію до консервантів - суміші парабенів (25 %) та формальдегіду (17 %), а також парфумерних додатків (23 %) за результатами епікутанного тестування. Доведено, у 51 % хворих на АКД, знизився загальний рівень Т-лімфоцитів, порушився фенотипной профіль Т-клітин, підвищився рівень B-лімфоцитів, а також дисімуноглобулінемії, в якій дефіцит IgA та IgG асоційований зі значним підвищенням вмісту IgE, у 30 % хворих - під час патології гастродуоденальної системи. Висвітлено позитивні результати у 96,3 % хворих, зокрема, зменшилась кількість рецидивів в 2,5 рази на основі алгоритму діагностики та лікування з диференційованим призначенням імунокоректорів Ербісола та Ехінацеї композитум С, сорбента Ентеросгель та пробіотика Біфіформ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р601.3-3 +
Шифр НБУВ: РА341686

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського