Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (6)Книжкові видання та компакт-диски (5)
Пошуковий запит: (<.>U=Р627-4$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

      
1.

Мельник Т.М. 
Церебральна гемодинаміка та функціональний стан головного мозку у хворих на гіпотиреоз (удосконалення діагностики і лікування): Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.15 / Т.М. Мельник ; Нац. мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л.Шупика. — К., 2006. — 20 с. — укp.

Вивчено особливості ураження центральної нервової системи, формування цереброваскулярної патології та функціонального стану головного мозку у хворих на гіпотиреоз різного ступеня важкості. Обстежено 208 хворих на первинний гіпотиреоз, яких було розподілено на групи залежно від ступеня важкості цієї хвороби. З застосуванням комплексу клініко-неврологічних, нейропсихологічних (нейропсихологічних особливостей особи, показників якості життя), електрофізіологічних (варіабельності ритму серця, спектрального аналізу варібельності ритму серця, реоенцефалографії, електроенцефалографії, акустичних стовбурових викликаних потенціалів, зорових викликаних потенціалів), сонографічних (ультразвукової доплерографії) та біохімічних (показників ліпідного обміну, оксидантно-антиоксидантної системи рівнів гормонів щитовидної залози й тиреотропного гормону) методів проведено дослідження з метою виявлення порушень церебральної гемодинаміки та функціонального стану головного мозку та розробки ефективних схем діагностики та лікування. Основними механізмами формування цереброваскулярної патології та змін функціонального стану головного мозку у хворих на гіпотиреоз є зниження рівня тиреоїдних гормонів і взаємопов'язані з ними порушення ліпідного обміну, оксидантно-антиоксидантної системи, регуляції судинного тонусу. Зміни церебральної гемодинаміки спостережено за легкого ступеня тяжкості гіпотиреозу. Виявлено характерні зміни функціонування центральних ланок зорового та слухового аналізаторів. Це робить можливим використання зорових викликаних потенціалів і акустичних стовбурових викликаних потенціалів для ранньої доклінічної діагностики уражень головного мозку у хворих на гіпотиреоз, оцінки ступеня тяжкості гіпотиреозу й ефективності лікування. Розроблено схему курсового патогенетично адекватного лікування неврологічних синдромів у хворих на гіпотиреоз з енцефалопатією з використанням комплексу інстенон+ентеросорбент і показано її ефективність.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р415.120.21-37 + Р627-4 +
Шифр НБУВ: РА344786

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського