Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (23)Книжкові видання та компакт-диски (17)
Пошуковий запит: (<.>U=Р712.54-4$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
1.

Деджо В. Д. 
Можливості трансвагінальної ехографії в діагностиці ендокринного безпліддя: автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.01.23 / В. Д. Деджо ; Харк. мед. акад. післядиплом. освіти МОЗ України. — Х., 2010. — 20 с. — укp.

Вперше вирішено наукове завдання - покращання діагностики деяких форм ендокринної безплідності шляхом вдосконалення існуючих і розробки нових ультразвукових параметрів за допомогою трансвагінальної ехографії (TBE) за доплерівських режимів. Розроблено діагностичні критерії недостатності лютеїнової фази, які визначають неплідність, зумовлену недостатньою готовністю ендометрія до імплантації заплідненої яйцеклітини. Наведено ультразвукові диференціально-діагностичні ознаки полікістозних і мультифолікулярних яєчників на підставі детального вивчення циклічних перетворень ендометрія та фолікулярного апарату за допомогою ТВЕ та доплерометрії. Показано переваги ТВЕ перед гормональним дослідженням в оцінці відповідності функціонального стану ендометрія й яєчників фазі даного менструального циклу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р712.54-433
Шифр НБУВ: РА376779 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Гладчук І.З. 
Оперативна ендоскопія в комплексному лікуванні жіночої безплідності: Автореф. дис... д-ра мед. наук: 14.01.01 / І.З. Гладчук ; Одес. держ. мед. ун-т. — О., 1999. — 35 с. — укp.

Дисертація присвячена проблемі вдосконалення лікувальної тактики при жіночій безплідності, обумовленій дистальними та проксимальними трубними оклюзіями, перитонеальним фактором, кломіфенрезистентним полікістозом яєчників (ПКЯ), шляхом диференційованого застосування ендохірургічних методів лікування. Отримано нові науково обгрунтовані результати, які вирішують важливу проблему репродуктивної гінекології - підвищення ефективності ендохірургічних методів лікування в комплексній терапії безплідних жінок з тазовими факторами, кломіфенрезистентним ПКЯ шляхом диференційованого застосування електрохірургічної, Nd-YAG-лазерної, кріохірургічної та механічної оперативної техніки. За матеріалами ретроспективних досліджень виявлені особливості структури показань для проведення діагностичних та лікувальних ендоскопічних втручань, показана діагностична роль лапароскопій та гістероскопій у верифікації причин жіночої безплідності. Вивчено імунні, гормональні та біохімічні зрушення і найближчі та віддалені результати ендохірургічних методів лікування у хворих з різними формами жіночої безплідності залежно від типу застосовуваної оперативної техніки. Розроблено, вивчено клінічну ефективність та впроваджено в практику власну методику лапароскопічної сальпінгостомії, кріолапароскопічний метод лікування безплідних хворих з зовнішнім ендометріозом та кріолапароскопічний метод лікування кломіфенрезистентних хворих з ПКЯ. Розроблено та апробовано патогенетично обгрунтовані алгоритми ведення безплідних хворих з тазовими факторами, кломіфенрезистентним ПКЯ із застосуванням ендохірургічних методів та з урахуванням віку хворих, тривалості безплідного періоду та кількості факторів безплідності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р712.54-433.5

Рубрики:

      
3.

Рогачевський О.П. 
Оптимізація програми і алгоритму обстеження безплідних жінок з ендометріозом: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.01 / О.П. Рогачевський ; Одес. держ. мед. ун-т. — О., 2006. — 19 с. — укp.

Проведено дослідження внутрішньоматкового транспорту альбумінових мікрокульок у хворих на ендометріоз методом гістеросальпінгосцинтиграфії для оптимізації діагностики причин безпліддя за даної патології та розроблено алгоритм ведення безплідних хворих на ендометріоз. Встановлено, що внутрішньоматковий транспорт знаходиться під контролем домінантного фолікулу, залежить від рівня естрадіолу, тіреотропного гормону, тетрайодтироніну, меншою мірою - від рівня андрогенів (андростендіону та тестостерону) та лютеїнізуючого гормону. З метою підвищення ефективності лікувальних програм у безплідних жінок з ендометріозом на етапі ообстеження рекомендовано застосовувати гістеросальпінгосцинтиграфію, результати якої є одним з критерів вибору між консервативною тактикою ведення пацієнтки та методами допоміжної репродукції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р715.410.11-43 + Р712.54-43 +
Шифр НБУВ: РА343823

Рубрики:

      
4.

Кондратюк В.К. 
Порівняльна оцінка інвазивних та неінвазивних методів діагностики стану матки та додатків у жінок з неплідністю: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.01 / В.К. Кондратюк ; Ін-т педіатрії, акушерства та гінекології АМН України. — К., 1999. — 18 с. — укp.

Поряд з комплексним клініко-параклінічним обстеженням 640 жінок з неплідністю була дана оцінка стану матки та додатків у даного контингенту хворих інвазивними та неінвазивними апаратними методами. У пацієнток були виявлені анатомічні і функціональні порушення органів малого тазу. Вперше використано метод кольорової тепловізіографії та теплогідротубації для виявлення причин неплідності. Застосовано допплєрометричний моніторинг швидкості кровотоку в маткових та яєчникових артеріях в якості діагностичного маркера функціонального стану органів малого тазу у жінок з порушеною репродуктивною функцією. Дана порівняльна оцінка діагностичної цінності рентгенологічних, ендоскопічних, ехографічних та тепловізіографічних методів обстеження жінок з неплідністю інвазивними та неінвазивними апаратними методами, що дозволяє достовірно встановити основну і супутню причину неплідності, обгрунтовано призначити адекватну терапію.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р712.54-4

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського