Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (303)Книжкові видання та компакт-диски (72)
Пошуковий запит: (<.>U=Р715.016-5$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 20
Представлено документи з 1 до 20

      
1.

Степаненко Р. Л. 
Діагностика і комплексна терапія генітальної папіломавірусної інфекції з урахуванням персистенції збудників, особливостей патогенезу, клінічних проявів та перебігу захворювання: автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.01.20 / Р. Л. Степаненко ; Нац. мед. ун-т ім. О. О. Богомольця. — К., 2010. — 24 с. — укp.

Встановлено високий рівень захворюваності на папіломавірусну генітальну інфекцію (ПВГІ) серед жінок хворих на запальні процеси сечостатевих органів. Виявлено існування взаємозв'язку між формами перебігу ПВГІ й інфікованістю генітальними типами вірусу папіломи людини (ВПЛ) різного ступеня онкогенного ризику. Розроблено патогенетично обгрунтований індивідуалізований метод противірусної й імунокоригувальної терапії ПВГІ, який передбачає у разі клінічної форми інфекції системне введення препарату противірусної дії - панавір з одночасним змащуванням гострокінцевих кондилом препаратом панавір (гель) і проведення аплікацій на кондиломи препаратом подофілотоксин.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.714.2-5 + Р715.016-5
Шифр НБУВ: РА374743 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Федчук 
Клініко- епідеміологічна характеристика сімейного урогенітального хламідіозу в умовах Одеського регіону (діагностика, лікування, профілактика): Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.20 / Володимир Петрович Федчук ; Національний медичний ун-т ім. О.О.Богомольця. — К., 1999. — 22 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р696.016-5 + Р715.016-5
Шифр НБУВ: РА309311

Рубрики:

      
3.

Руденський В. Г. 
Клініко-імунологічна та епідеміологічна характеристика первинного генітального герпесу другого типу в умовах екокризового регіону: автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.03.08 / В. Г. Руденський ; Донец. нац. мед. ун-т ім. М.Горького. — Донецьк, 2010. — 22 с. — укp.

Показано, що розвиток первинного генітального герпеса другого типу (ПГГ-2) відбувається на тлі комбінованого імунодефіциту з переважним ураженням Т-системи імунітету за інфекційним типом із другим ступенем імунологічної та функціональної недостатності. Визначено, що одним з механізмів формування імунодефіциту є низька активність ендогенного інтерлейкіну-2. Диференційовано використання валацикловіра, імунофана, протефлазіда з обліком діючих факторів ризику в епідемічних вогнищах, яке зменшує тривалість клінічних проявів захворювання в 1,4 раза, відновлює порушені імунологічні та цитогенетичні показники.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р715.016-52 + Р696.610.16-52
Шифр НБУВ: РА373084 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
4.

Берая Д.Ю. 
Клініко-патогенетичне лікування урогенітальних мікоплазмозів у жінок репродуктивного віку: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.01 / Д.Ю. Берая ; Нац. мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л.Шупика. — К., 2007. — 20 с. — укp.

Досліджено проблему зниження частоти патології продуктивної системи у жінок з урогенітальним мікоплазмозом (УГМ) на підставі вивчення клініко-імунологічних і мікробіологічних особливостей, а також досконалення лікувально-профілактичних заходів. Вивчено порівняльні аспекти клінічного перебігу УГМ та урогенітального уреаплазмозу (УГУ) в жінок репродуктивного віку залежно від мікробіологічної характеристики збудника. Надано оцінку стану системного та місцевого імунітету у пацієнток з УГМ і УГУ з урахуванням варіанта антибактеріальної та імуномодулювальної терапії. Уточнено певні аспекти патогенезу мікоплазменної інфекції в жінок, що обумовлюють механізми резистентності, персистенції збудника, прогресування захворювання, тканних пошкоджень, приєднання нозокоміальних інфекцій. Удосконалено методику лікувально-профілактичних заходів за умов УГМ, застосування яких не призводило до позитивного ефекту після лікування з використанням антибактеріальних та імуномодулювальних препаратів. Запропоновано методи контролю за ефективністю етіотропної терапії за використання основних параметрів місцевого імунітету.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р715.016-5 +
Шифр НБУВ: РА350456

Рубрики:

      
5.

Юрчик 
Клініко-патогенетичне обгрунтування застосування імуномодуляторів та ензимотерапії у вагітних з хламідійною інфекцією: автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.01 / Олег Миколайович Юрчик ; Національний медичний ун-т ім. О.О.Богомольця. — К., 2008. — 22 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р715.016-5 + Р716.11
Шифр НБУВ: РА358742

Рубрики:

      
6.

Мальцева 
Комплексе лікування ускладнених форм хламідіозу спіраміцином у поєднанні з лазерною терапією: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.20 / Тетяна Володимирівна Мальцева ; АМН України; Інститут дерматології та венерології. — Х., 2006. — 18 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р696.016-5 + Р715.016-5
Шифр НБУВ: РА346701

Рубрики:

      
7.

Мельник О.П. 
Комплексне лікування ускладненого сечостатевого хламідіозу у жінок доксициліном у поєднанні із вобензимом: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.20 / О.П. Мельник ; АМН України. Ін-т дерматології та венерології. — Х., 2005. — 20 с. — укp.

Комплексно обстежено жінок з хронічною рецидивуючою хламідійною інфекцією, установлено поліморфізм клінічної симптоматики та ускладнень заданого захворювання. Установлено порушення продукції найважливіших регуляторів антиген-специфічної імунної відповіді цитокінів IL-2, IL-3, IL24 та IL-6, пригнічення проліферації та зниження функціональної активності Т-хелперів I і II типів у разі хронічного сечостатевого хламідіозу. Показано, що внаслідок зниження рівня IL-2 у 1,52 рази пригнічується продукція цитокінів, проліферація та диференціювання Т-лімфоцитів, цитотоксичність Tcyt-лімфоцитів і диференціювання D-лімфоцитів, мікробоцидна і цитотоксична активність і продукція цитокінів моноцитами, а також порушується біосинтез IgM і IgG B-лімфоцитами. Уперше у комплексі показано підвищення рівнів: IL-6 у 3,35 разів, що свідчить про посилену проліферацію та диференціювання B-лімфоцитів, синтез і секрецію імуноглобулінів та проліферацію і диференціювання цитотоксичних T-лімфоцитів (CD-8); протизапального IL-4 у 1,55 разів, що дозволяє зробити висновок щодо загострення, хронізації гострого запального процесу та його прояву, за цього відзначено, що IL-4 посилює диференціювання TH-0-лімфоцитів у TH-2-клітини, гуморальну імунну відповідь опосередкованою участю TH-2-лімфоцитів, диференціювання цитотоксичних T-лімфоцитів, а також пригнічує звільнення цитокінів з активованих моноцитів і продукцію IL-2 TH-1-лімфоцитами. Зазначено щодо підвищення рівнів IL-3 у 1,33 разів, який може мати вплив на дозрівання T-лімфоцитів, проліферацію та фагоцитарну активність макрофагів. Розроблено оригінальний метод комплексного лікування хворих жінок з хронічною рецидивною сечостатевою хламідійною інфекцією з використанням доксицикліну у поєднанні з вобензимом, гепатопротектором - дарсілом і місцевою терапією за допомогою свічок і метронідазолом.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р696.016-52 + Р715.016-52 +
Шифр НБУВ: РА336694

Рубрики:

      
8.

Нагорний О.Є. 
Комплексне лікування хворих на генітальний хламідіоз з урахуванням стану неспецифічних факторів захисту організму: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.20 / О.Є. Нагорний ; АМН України. Ін-т дерматології та венерології. — Х., 2003. — 19 с.: табл. — укp.

На підставі результатів дослідження стану 101-го хворого на генітальний хламідіоз (ГХ) установлено порушення балансу оксидантно-антиоксидантної системи та підвищення рівня малонового діальдегіду в плазмі крові, в еритроцитах і мононуклеарах, а також спостережено посилення перекисного гемолізу еритроцитів та порушення функціонального стану клітинних мембран імунокомпетентних клітин, що виявляється в підвищенні активності АТФази в лімфоцитах. Розроблено ефективний, зручний метод лікування хворих на хронічний генітальний хламідіоз - джозаміцином у сполученні з ехінацином і сілібініном. Не виявлено негативного впливу на печінку. Розроблений метод лікування призводить до відновлення балансу між перекисним окисненням і антиоксидантним захистом і до нормалізації функціонального стану мембран лімфоцитів у хворих на ГХ. Зроблено висновок, що визначення малонового діальдегіду в плазмі крові, еритроцитах, мононуклеарах, перекисного гемолізу еритроцитів, а також активності каталази еритроцитів і активності ферментних комплексів Na/K-АТФази і Ca-АТФази в лімфоцитах дає змогу оцінити стан неспецифічних факторів захисту та визначити показання для застосування антиоксидантів і гепатопротекторів у хворих на генітальну хламідійну інфекцію.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р715.016-52
Шифр НБУВ: РА326471

Рубрики:

      
9.

Лебединська Л.А. 
Комплексне лікування хворих на рецидивуючий генітальний герпес із застосуванням ацикловіру та бакплану (клінічне, цитогенетичне та імунологічне дослідження): Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.20 / Л.А. Лебединська ; Укр. НДІ дерматології та венерології. — Х., 2000. — 17 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р715.016-52
Шифр НБУВ: РА310774 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
10.

Сенчук Л.О. 
Комплексне лікування хронічного сечостатевого хламідіозу з урахуванням порушень метал-металоферментних систем та функціонального стану печінки: автореф. дис... канд. мед. наук : 14.01.20 / Л.О. Сенчук ; Ін-т дерматології та венерології АМН України. — Х., 2009. — 20 с. — укp.

Розкрито проблеми підвищення ефективності лікування хворих хронічним сечостатевим хламідіозом (ХССХ) з урахуванням порушень метал-металоферментних систем і функціонального стану печінки. У хворих ХССХ встановлено розбалансованість мікроелементного гомеостазу (дефіцит цинку та заліза, збільшення вмісту міді у крові), порушення балансу оксидантно-антиоксидантної системи (посилення процесів перекисного окиснення ліпідів і зниження антиоксидантної системи захисту). Запропоновано метод комплексного лікування хворих ХССХ з використанням гепатопротекторної (глутаргін) і антиоксидантної терапії (кверцетин), який дозволяє скоротити терміни нормалізації клінічних ознак захворювання та санації організму від хламідій, а також нормалізації біохімічних показників організму.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р696.016-5 + Р715.016-5 +
Шифр НБУВ: РА367111

Рубрики:

      
11.

Гопчук 
Корекція порушень менструального циклу у жінок з герпетичною інфекцією: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.01 / Олена Миколаївна Гопчук ; Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика. — К., 2006. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р715.016-5 + Р712.56-5
Шифр НБУВ: РА346716

Рубрики:

      
12.

Федорук Г.В. 
Лаферон в комплексній терапії хронічного урогенітального хламідіозу: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.03.08 / Г.В. Федорук ; Нац. мед. ун-т ім. О.О.Богомольця. — К., 2001. — 17 с. — укp.

Розглянуто питання підвищення ефективності лікування хворих на хронічний урогенітальний хламідіоз шляхом застосування у комплексній терапії вітчизняного рекомбінантного інтерферонового препарату "Лаферон" на підставі визначення його імуномодулювальних властивостей. Запропоновано розроблену схему терапії використовувати для лікування пацієнтів, хворих на хронічний урогенітальний хламідіоз, у випадку, коли традиційні схеми лікування були не ефективні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р696.016-52 + Р715.016-52
Шифр НБУВ: РА315921 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
13.

Лимар Н.А. 
Оптимізація лікування дисменореї у жінок, що не народжували, при поєднаних формах урогенітальної інфекції: автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.01 / Н.А. Лимар ; Держ. вищ. навч. закл. "Терноп. держ. мед. ун-т ім. І.Я. Горбачевського". — Т., 2008. — 19 с. — укp.

Досліджено проблему зменшення частоти випадків дисменореї у жінок, що не народжували, за поєднаних форм урогенітальної інфекції. Вивчено клініко-мікробіологічні, імунологічні й ендокринологічні особливості клінічного стану таких жінок, а також удосконалено лікувальну методику. Розроблено метод лікування дисменореї за поєднаних форм урогенітальної інфекції, який дозволяє запобігти прогресуванню захворювання та зберегти якість життя молодих жінок. Розроблено та впроваджено практичні рекомендації щодо зменшення частоти дисменореї в досліджених жінок шляхом використання комплексної медикаментозної терапії з застосуванням антигомотоксичних засобів мулімену, генікохелю, енгістолу й ехінацеї-композитум.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р712.56-5 + Р715.016-5 +
Шифр НБУВ: РА359634

Рубрики:

      
14.

Черкасова В.С. 
Оптимізація лікування рецидивуючого генітального герпесу у жінок репродуктивного віку: автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.01 / В.С. Черкасова ; Донец. нац. мед. ун-т ім. М.Горького, НДІ мед. пробл. сім'ї. — Донецьк, 2009. — 20 с. — укp.

Обгрунтовано шляхи підвищення ефективності лікування жінок репродуктивного віку, хворих на рецидивуючий генітальний герпес (РГГ). Узагальнено дані клініко-лабораторного обстеження 115-ти жінок репродуктивного віку, хворих на РГГ. Доведено патогенетичну роль імунологічних і метаболічних порушень в рецидиві захворювання, встановлено їх взаємообумовленість. Патогенетично обгрунтовано доцільність використання нової схеми лікування жінок, хворих на РГГ, що базується на застосуванні сучасного імуноактивного препарату з антиоксидантними, мембранностабілізувальними та детоксикуючими властивостями, та спрямована на нормалізацію імунологічної реактивності та відновлення метаболічного гомеостазу організму. Доведено ефективність розробленої схеми лікування жінок, хворих на РГГ, яка проявляється досягненням стійкої та повноцінної клініко-лабораторної ремісії захворювання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р715.016-5 +
Шифр НБУВ: РА362838

Рубрики:

      
15.

Доленко О. В. 
Оптимізація методів лікування неспецифічного бактеріального та кандидозного вульвовагінітів у жінок репродуктивного віку: автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.01.01 / О. В. Доленко ; Харк. нац. мед. ун-т. — Х., 2010. — 21 с. — укp.

Вперше запропоновано оригінальний спосіб лікування неспицифічного бактеріального та кандидозного вульвовагінітів, який дозволяє досягти ефективної ерадикації й елімінації патогенної та умовно-патогенної мікрофлори. Обгрунтовано вибір фотосенсибілізатора, діапазон довжин хвиль некогерентного світлового випромінювання видимого спектра й експозицію впливу. Доведено, що метод фотодинамічної терапії має переваги у порівнянні з традиційною терапією, дозволяє уникнути формуванню мультирезистентних штамів мікроорганізмів, сприяє стимуляції факторів клітинної та гуморальної ланки локального та системного імунітету.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р715.016-5 + Р716.017-5
Шифр НБУВ: РА373736 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
16.

Бегліце Д.А. 
Профілактика акушерських та перинатальних ускладнень при сифілітичній і хламідійній інфекції: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.01 / Д.А. Бегліце ; Київ. мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л.Шупика. — К., 2001. — 19 с. — укp.

На підставі клініко-лабораторних і функціональних методів дослідження встановлено особливості акушерської та перинатальної патології за наявності у вагітних сифілітичної та хламідійної інфекції у "чистому" та в поєднаному варіанті. Науково обгрунтовано, розроблено та впроваджено практичні рекомендації щодо зниження частоти акушерських і перинатальних ускладнень на підставі використання вільпрофена та хофітола за розробленою схемою, що дозволило знизити частоту перинатальної смертності та захворюваності у вагітних з поєднаною сифілітичною та хламідійною інфекціями.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р715.016-52 + Р591-52
Шифр НБУВ: РА312489 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
17.

Скурятіна Н. Г. 
Профілактика і корекція порушень репродуктивної функції у жінок з урогенітальною інфекцією: автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.01.01 / Н. Г. Скурятіна ; Нац. мед. ун-т ім. О.О. Богомольця. — К., 2011. — 22 с. — укp.

На підставі визначення особливостей гормонального й імунного гомеостазу поглиблено існуючі уявлення щодо патогенезу розвитку порушень репродуктивної функції у жінок з урогенітальними інфекціями. Доведено, що наявність внутрішньоклітинних урогенітальних інфекцій супроводжується змінами клітинної та гуморальної відповіді, що проявляється реакціями системного та місцевого імунітету й обумовлює дисбаланс субпопуляцій T-лімфоцитів, B-лімфоцитів, зміну рівнів імуноглобулінів G, M, A та циркулюючих імунних комплексів, зміну рівня NK-клітин, вмісту лізоциму і sig A. Встановлено, що характерні зміни цитокінового балансу (підвищення рівня прозапальних цитокінів IL-1, TNFalpha, INFgamma і зниження синтезу IL-10) відображують співвідношення регуляторних Th -клітин з хелперною функцією. Визначено, що переважання Th хелперів 1 типу, особливо на фоні зниженної продукції IL-10 та NK-клітин внаслідок перенесеної урогенітальної інфекції, створює умови для запобігання настанню вагітності й її успішного завершення. Визначені імунні зсуви поглиблюють дисбаланс статевих стероїдних гормонів, що обумовлює порушення репродуктивної функції. Встановлено фактори ризику розвитку порушень репродуктивної функції на фоні урогенітальних інфекцій і визначено показники, що можуть бути критеріями оцінювання формування їх різних форм. Доведено ефективність етіотропної терапії урогенітальних інфекцій з включенням гормонотерапії й імуномодуляторів, що мають протизапальну дію, яка здійснюється за рахунок пригнічення надлишкового синтезу активованими макрофагами прозапальних цитокінів (IL-1, TNFalpha, INFgamma) і посилення синтезу IL-10, що сприяє відновленню рівноваги в імуногормональних взаємовідношеннях і нормалізації репродуктивної функції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р715.016-5 + Р696.016-5
Шифр НБУВ: РА381528 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
18.

Кувіта Ю. В. 
Профілактика перинатальних ускладнень при урогенітальній інфекції в подружній парі: автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.01.01 / Ю. В. Кувіта ; Нац. мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л. Шупика. — К., 2011. — 19 с. — укp.

Дано оцінку впливу урогенітальної інфекції обох статевих партнерів на формування ускладнень гестаційного процесу та розвиток перинатальної патології. Розроблено метод диференційованої санації подружжя в різні періоди вагітності з подальшою реабілітацією біоценозу шлунково-кишкового тракту й урогенітальних органів за використання еубіотиків для зняття побічної дії антибіотиків і відновлення нормальної мікрофлори шлунково-кишкового тракту та статевих шляхів. Розроблено алгоритм діагностики урогенітальних інфекцій в подружній парі та створено програму санації партнерів в різні терміни вагітності з урахуванням трансформації мікробіоценозу, що відбувається на фоні лікування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р715.016-5 + Р716.215-5 + Р696.601.6-5
Шифр НБУВ: РА379220 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
19.

Геник Н.І. 
Роль хламідійно-вірусної інфекції в патогенезі акушерських і перинатальних ускладнень та шляхи їх зниження: автореф. дис. ... д-ра мед. наук : 14.01.01 / Н.І. Геник ; Нац. мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л.Шупика. — К., 2010. — 32 с. — укp.

Визначено роль самостійної та поєднаної хламідійно-вірусної інфекції у розвитку перинатальної патології. Уточнено взаємозв'язок між клінічними, ехографічними, кардіотокографічними, доплерометричними, ендикринологічними, імунологічними та вірусологічними змінами у жінок з хламідійною інфекцією, що зустрічається самостійно та в поєднанні. Встановлено зв'язок між функціональними та морфологічними змінами фетоплацентарного комплексу після загальноприйнятої та запропонованої методик лікування хламідійно-вірусної інфекції. Розроблено та впроваджено методику індивідуального прогнозування акушерських і перинатальних ускладнень у жінок з хламідійно-вірусною інфекцією на підставі використання нейросіткової комп'ютерної програми з використанням клінічних, імунологічних, ехографічних, ендокринологічних і мікробіологічних даних.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р715.016-5
Шифр НБУВ: РА371151 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
20.

Грінкевич Т.М. 
Сучасні методи лікування генітального герпесу у жінок репродуктивного віку: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.01 / Т.М. Грінкевич ; Нац. мед. ун-т ім. О.О.Богомольця. — К., 2005. — 19 с. — укp.

Здійснено клініко-лабораторне дослідження ефективності лікування різними протигерпетичними препаратами рецидивуючого генітального герпесу (РГГ) та РГГ в асоціації з мікоплазменною та уреаплазменною інфекціями. Підтверджено наявність патогенетичного зв'язку розвитку РГГ зі змінами імунологічного статусу організму жінок та порушеннями імунологічної реактивності. Показано, що застосування сучасних протигерпетичних препаратів (ватрекса, циклоферона, полівалентної герпетичної вакцини, мазі "Герпевір - КМП") забезпечує високий клінічний ефект у разі лікування РГГ, але спричинює побічні дії: нудоту, головний біль, діарею, алергоподібні реакції. Установлено, що протефлазід за запропонованою схемою усуває дисбаланс між гуморальною та клітинною ланками імунітету, що є наявний внаслідок РГГ, знижує частоту рецидивів на 19 %, нормалізує мікробіоценоз піхви, вдвічі прискорює реепітелізацію у разі герпетичних ендоцервіцитів, зменшує психоемоційну напругу і не спричинює побічні явища. Виявлено позитивний клінічний ефект протефлазіду стосовно мікс-інфекції. Обгрунтовано доцільність та переваги застосування у комплексній терапії протефлазіду для лікування РГГ в асоціації з мікоплазменною й уреаплазменною інфекціями.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р715.016-52 +
Шифр НБУВ: РА338660

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського