Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (15)Книжкові видання та компакт-диски (12)
Пошуковий запит: (<.>U=Р715.410.111-52$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
1.

Мозговий 
Лапароскопічне та комбіноване з агоністами гонадотропін- рилізинг гормону лікування хворих з ендометріозом III-IV стадії: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.01 / Юрій Степанович Мозговий ; Одеський держ. медичний ун-т. — О., 1999. — 19 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р715.410.111-52
Шифр НБУВ: РА306997

Рубрики:

      
2.

Подоляка Д.В. 
Удосконалення діагностики та лікування жінок з вірусно-бактеріальними захворюваннями геніталій з урахуванням морфологічного стану ендометрія: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.01 / Д.В. Подоляка ; АМН України. Ін-т педіатрії, акушерства та гінекології. — К., 2005. — 19 с. — укp.

Уперше проаналізовано причини ураження репродуктивних органів у жінок з запальними захворюваннями геніталій вірусно-бактеріальної етіології й установлено, що вірусне навантаження (вірусом простого герпесу I/IIсеротипу і цитомегаловірусом) негативно впливає на функціональний стан всіх ланок репродуктивної системи, а саме - від ступеня порушення мікробіоценозу статевих шляхів, імуногормонального гомеостазу до глибоких змін рецепторного апарату периферичної ланки та порушень фізіологічної загибелі клітин (апоптозу). Розкрито нові аспекти впливу вірусно-бактеріальної інфекції на функціональний стан ендометрія, який проявляється у невідповідності фазі менструального циклу, зниженні експресії рецепторів до статевих гормонів та маркерів апоптозу, що свідчить про глибоке ураження органів-мішеней. Доведено, що у жінок з запальними захворюваннями органів малого тазу вірусно-бактеріальної етіології внаслідок порушення бар'єрних властивостей слизових оболонок генітального тракту створюються умови для персистенції статевої інфекції, що можна розглядати як одну з ланок патогенезу хронізації запального процесу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р715.410.111-52 +
Шифр НБУВ: РА340651

Рубрики:

      
3.

Чубатий А.І. 
Удосконалення методів діагностики і лікування хворих з внутрішнім ендометріозом: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.01 / А.І. Чубатий ; Нац. мед. ун-т ім. О.О.Богомольця. — К., 2006. — 20 с. — укp.

Розглянуто новий метод ультразвукової діагностики внутрішнього генітального ендометріозу, під час якого контрастною речовиною є газ. Досліджено підвищення ефективності ранньої діагностики різних форм внутрішнього ендометріозу, наведено порівняльну оцінку ефективності традиційних методів лікування даної патології з використанням гестагенів та нестероїдних протизапальних препаратів. Відзначено, що оргаметрил призначався в різних дозах залежно від фази циклу в поєднанні з денеболом. Проаналізовано вплив різних методів лікування внутрішнього ендометріозу на стан ендометрію і ефективний метод лікування зазначеної патології у хворих з гіперпластичними процесами ендометрію.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р715.410.111-52 +
Шифр НБУВ: РА342358

Рубрики:

      
4.

Беседін О.В. 
Удосконалення методів лікування хворих на генітальний ендометріоз шляхом корекції нейтрофіло-залежних механізмів: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.01 / О.В. Беседін ; Нац. мед. ун-т ім. О.О.Богомольця. — К., 2000. — 19 с. — укp.

Вивчено участь нейтрофільнозалежних механізмів у розвитку генітального ендометріозу, вплив на дані процеси імунотропного препарату - плацентарного полібіоліну. Обстежено 68 хворих на різні форми генітального ендометріозу та 20 здорових жінок, у яких визначено нейтрофільний статус. Обстеження проводилось до та після лікування та через 6 місяців. Встановлено, що нейтрофільний статус у хворих на генітальний ендометріоз характеризується послабленням міграційної, захоплюючої та ферментативної функцій з активацією лектинчутливих рецепторів на тлі хронічної гіперімунокомплексемії, зниження мембрано-месенжерних процесів з послабленням киснево-залежного шляху обміну L-аргініну в нейтрофілах хворих на генітальний ендометріоз, що зумовило розбалансування відповідних нейтрофіло-сироваткових індексів у хворих. Запропоновано використання для терапії хворих на різні форми генітального ендометріозу ретроплацентарного полібіоліну, що значною мірою знизило хронічну гіперімунокомплексемію, послабило аутоімунний компонент у розвитку генітального ендометріозу, виявило позитивний вплив на клінічний перебіг захворювання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р715.410.111-52
Шифр НБУВ: РА312368 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського