Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (31)Книжкові видання та компакт-диски (26)
Пошуковий запит: (<.>U=Р716.2-5$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Донськой Б.В. 
Антифосфоліпідні антитіла та їхня регуляція системою ідіотип - антиідіотип: автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.09 / Б.В. Донськой ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2008. — 20 с. — укp.

Відзначено, що антифосфоліпідні тіла (АФА) спричиняють невиношування вагітності, а також знижують ефективність in vitro фертилізації (ІВФ). Анти-ідиотипові антитіла проти АФА (АіАФА) є важливою ланкою регуляції АФА. Одним з варіантів терапії АФА є інфузія інтравенозного імуноглобуліну (ІвІг), хоча механізми впливу ІвІг на імунну систему вивчені недостатньо. Досліджено вплив низькодозової терапії ІвІг на систему АФА - АіАФА у ІВФ пацієнток. Досліджено зразки сироваток крові у АФА позитивних пацієнтів ІВФ клініки, взяті безпосередньо до інфузії ІвІг і через п'ять днів після. З сироватками, взятими до інфузії ІвІг, проведено тест щодо інгібіції АФА внаслідок інкубації у препаратом ІвІг. На підставі результатів проведених досліджень виявлено вірогідне зниження АіАФ у АФА позитивних пацієнток ІВФ групи. За результатами дослідження встановлено, що інфузія низьких доз ІвІг не має системного впливу на Th1-систему та незначною мірою пригнічує Th2. Основним імунологічним механізмом за умов низькодозової терапії ІвІг пацієнтів з АФА є антиідіотипова інгібіція. Успішність пригнічення АФА внаслідок інфузії ІвІг можливо прогнозувати за інгібіцією АФА у разі інкубації ІвІг. Це може мати прогностичне значення під час вибору терапії та для коригування дози. Результати дослідження уможливлюють визначення стратетії одержання більш специфічних імуноглобулінових препаратів для супресування автоантитільних патологій за механізмом антиідиотипової інгібіції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р712.54-5 + Р716.2-5 +
Шифр НБУВ: РА361853

Рубрики:

      
2.

Ревенько О.О. 
Профілактика акушерських ускладнень у жінок робітниць автомобільної промисловості: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.01 / О.О. Ревенько ; Київ. мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л.Шупика. — К., 2002. — 19 с. — укp.

Вивчено перебіг вагітності в 128 вагітних робітниць автомобільного заводу. Комплексно досліджено функціональний стан фетоплацентарного комплексу (ФПК) з використанням клінічних, ехографічних, гістологічних і радіоімунологічних методів, надано практичні рекомендації щодо медичного нагляду за вагітними, які працюють за шкідливих умов виробництва автомобілів. Зазначено, що розвиток патологічних процесів у ФПК вагітних робітниць автомобільного заводу починається в першому триместрі гестації та залежить від стажу роботи на підприємстві. Визначено, що під впливом шкідливих факторів автомобільного виробництва виникають порушення морфо-функціонального стану ФПК і фізичного розвитку плода в першій половині вагітності. Водночас з розвитком плацентарної недостатності у вагітних робітниць автомобільної промисловості зафіксовано формування компенсаторно-пристосовних реакцій, як досягають свого максимуму на 22 - 28 тижні вагітності з їх поступовим виснаженням до кінця терміну гестації, що спричиняє до народження дітей з ознаками затримки внутрішньоутробного розвитку. Встановлено позитивний вплив санаторного оздоровлення на перебіг вагітності, пологів, стану ФПК у вагітних робітниць автомобільної промисловості та відповідне зниження перинатальних втрат.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.2-5
Шифр НБУВ: РА317591 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Громанчук С.П. 
Репродуктивна функція, перебіг вагітності, пологів і післяпологового періоду в жінок з дефіцитом маси тіла екзогенного генезу: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.01 / С.П. Громанчук ; Одес. держ. мед. ун-т. — О., 2005. — 19 с. — укp.

Розглянуто стан репродуктивної системи у жінок з дефіцитом маси тіла (ДМТ) екзогенного походження. Досліджено особливості змін гормонального балансу у жінок з ДМТ протягом менструального циклу з урахуванням основних екзогенних факторів. Надано оцінку особливостям перебігу вагітності у жінок з ДМТ екзогенного генезу. Проаналізовано перебіг пологів у жінок з різними ступенями ДМТ і різними патогенетичними механізмами виникнення цієї патології. Розроблено комплекс терапевтичних заходів для превентивного лікування синдрому ДМТ під час планування вагітності й оцінено його ефективність за показниками стану гормонального балансу, особливостями перебігу вагітності та пологів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.2-5 + Р716.23-5 +
Шифр НБУВ: РА339711

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського