Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (68)Книжкові видання та компакт-диски (17)
Пошуковий запит: (<.>U=Р716.21-5$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
1.

Сірокваша О.А. 
Лікування невиношування вагітності, асоційованого з урогенітальними інфекціями та антифосфоліпідним синдромом: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.01 / О.А. Сірокваша ; Ін-т педіатрії, акушерства та гінекології АМН України. — К., 2005. — 21 с.: рис. — укp.

Установлено, що у структурі інфекційної патології у вагітних з антифосфоліпідним синдромом (АФС) переважають мікоплазмені та уреаплазмені бактеріальні інфекції, а з вірусних інфекцій - вірус простого герпесу та цитомегаловірус. Визначено, що у разі дисбіозу у вагітних з АФС у складі умовно-патогенної мікрофлори переважають стафілококи та стрептококи. Одержано дані про взаємозв'язок зміни показників гемостазу та зсуву показників імунограми у вагітних жінок з АФС та урогенітальними інфекціями, що свідчить про розвиток аутоімунних процесів. Удосконалено метод комплексного лікування невиношування вагітності, асоційованого з АФС та урогенітальними інфекціями, що передбачає застосування антимікробних препаратів у комплексі з пролонгованими формами гепарину, трепталу, вітаміну Е, глутамінової кислоти з наступним призначенням таких пробіотиків, як "А-бактерін", "Біфідум-бактерін".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.21-5 +
Шифр НБУВ: РА338383

Рубрики:

      
2.

Неєлова О.В. 
Прогнозування та профілактика перинатальних ускладнень у жінок зі сполучнотканинними дисплазіями: автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.01 / О.В. Неєлова ; Харк. нац. мед. ун-т. — Х., 2008. — 20 с. — укp.

Обгрунтовано шляхи оптимізації ведення вагітності у жінок зі сполучнотканинною дисплазією (СТД), яку визначено перинатально значимим патологічним станом. На підставі суцільного ретроспективного дослідження встановлено популяційну частоту СТД, знайдено асоціативні зв'язки СТД у жінки з патологією вагітності та пологів, формуванням перинатальних ускладнень, схильністю новонароджених до розладів неонатальної адаптації та гіпоксично-ішемічних церебральних уражень. За результатами проспективних спостережень встановлено типові симптомокомплекси СТД у жінок репродуктивного віку, конкретизовано фактори ризику перинатальної патології, асоційованої із СТД. Доведено, що основним чинником фето-плацентарних порушень у даного контингенту жінок є дисморфогенез плаценти, сутність якого полягає у розладах метаболізму колагену та природжених судинних аномаліях. Запропоновано формалізовану методику поетапного прогнозування перинатальної патології у жінок із СТД. Обгрунтовано доцільність застосування Детралексу як способу патогенетичного впливу на фето-плацентарний комплекс та оптимізації результатів вагітності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.21-5 +
Шифр НБУВ: РА357515

Рубрики:

      
3.

Лєонова В. В. 
Профілактика аномалій пологової діяльності та перинатальної патології у жінок груп високого ризику: автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.01.01 / В. В. Лєонова ; Нац. мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л. Шупика. — К., 2011. — 19 с. — укp.

Встановлено основні чинники розвитку аномалій пологової діяльності шляхом оцінки особливостей клінічного перебігу вагітності та пологів у жінок груп високого ризику щодо розвитку аномалій пологової діяльності. Вивчено функціональний стан фетоплацентарного комплексу, особливості гормонального статусу, показники біоценозу статевих шляхів у вказаного контингенту жінок. Обгрунтовано необхідність розробки та розроблено алгоритм допологової підготовки й індукції пологової діяльності у цих жінок. Визначено прогностичну значущість ехографічних, ендокринологічних і клінічних методів дослідження під час прогнозування перинатальної патології у жінок груп високого ризику щодо розвитку аномалій пологової діяльності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.21-5 + Р716.223
Шифр НБУВ: РА379093 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
4.

Ященко Л.М. 
Удосконалення методів профілактики післяродових гнійно-септичних захворювань у породіль з ускладненим перебігом вагітності (пізні гестози, залізодефіцитна анемія): Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.01 / Л.М. Ященко ; Нац. мед. ун-т ім. О.О.Богомольця. — К., 2001. — 19 с. — укp.

На підставі результатів клініко-статистичного аналізу обстеження 207 жінок, що грунтується на патоморфологічних, лектиногістохімічних, електронномікроскопічних методах дослідження децидуальної оболонки та плаценти, встановлено патогенетичні фактори ризику виникнення післяродових гнійно-септичних захворювань у породіль з ускладненим перебігом вагітності- випадки пізніх гестозів, залізодефіцитної анемії. На фоні плацентарної недостатності діагностовано базальний та парієтальний децидуїт, інтервільозит, хоріоамніоніт. Запропоновано метод профілактики (операція видалення децидуальної оболонки у ранньому післяродовому періоді) та ранньої діагностики післяродових гнійно-септичних ускладнень у породілей з ускладненим перебігом вагітності. Відзначено, що внаслідок застосування зазначеного методу профілактики післяродовий період у обстежених породіль тривав без ускладнень, швидше зникали симптоми прееклампсії, скорочувався термін перебування породіль у стаціонарі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.21-5 + Р716.230.166-5
Шифр НБУВ: РА315099 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського