Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (5)Книжкові видання та компакт-диски (4)
Пошуковий запит: (<.>U=Р733.413.202$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

      
1.

Ігнатова Т.Б. 
Прогнозування та профілактика ранніх порушень моторної і секреторної функцій шлунку у дітей: автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.10 / Т.Б. Ігнатова ; Держ. установа "Ін-т педіатрії, акушерства і гінекології АМН України". — К., 2008. — 20 с. — укp.

Вперше у здорових дітей молодшого шкільного віку вивчено особливості функціонального стану шлунку та встановлено неоднорідність даної групи за типами моторно-евкуаторної та секреторної функцій, досліджено вплив на їх формування вегетативного гомеостазу та рівня адаптаційних можливостей організму. Визначено соціально-економічні та медико-біологічні фактори фізичного розвитку дитини та його гармонічності, а також функціонального стану шлунку та ризику виникнення функціональної диспепсії. З урахуванням даних факторів вперше зроблено порівняльну клінічну характеристику дітей групи ризику формування функціональної дисперсії за наявності синдрому дезадаптації. Встановлено, що пацієнти з дезадаптаційним синдромом і функціональною диспепсією мають вихідну ваготонію, але процеси регуляції функціонування шлунку в них різні. Найбільш виражені порушення вегетативного гомеостазу виявлено у дітей з синдромом дезадаптації та часом евакуації вмісту шлунку на 30-й хвилині. Вперше вивчено ефективність профілактично-лікувальних схем, в яких використано лікарські засоби корекції для змін вегетативного гомеостазу в поєднанні з прокінетиками та гомеопатичними препаратами для лікування дітей з синдромом дезадаптації. Доведено, що застосування запропонованих схем сприяє запобіганню розвитку у даній групі дітей функціональної диспепсії в 92,9 % випадків і підвищенню ефективності лікування досліджуваної патології у 68,2 %.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.413.202 +
Шифр НБУВ: РА357224

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського