Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (16)Книжкові видання та компакт-диски (4)
Пошуковий запит: (<.>U=Р733.514-4$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

      
1.

Татарченко В.В. 
Роль показників неспецифічної імунної резистентності у ранній діагностиці бактеріальної інфекції у новонароджених дітей: автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.10 / В.В. Татарченко ; Донец. нац. мед. ун-т ім. М.Горького, НДІ мед. пробл. сім'ї. — Донецьк, 2009. — 24 с. — укp.

Досліджено проблему підвищення ефективності ранньої діагностки бактеріальної інфекції у новонароджених. Обстежено 111 новонароджених, з них 49 дітей (29 доношених, 20 недоношених) увійшли до контрольної групи, 62 дитини (30 доношених і 32 недоношених) мали клініко-лабораторні ознаки бактеріальної інфекції. Вивчено фактори ризику виникнення бактеріальної інфекції у новонароджених, головними з яких є: підвищення титру антитіл до провідних збудників інфекційних захворювань групи TOPCH, тривалий безводний період, кольпіти (високий ступінь ризику), хронічні запальні захворювання, хронічна внутрішньоутробна гіпоксія плода (фактор середнього ризику), прееклампсію, носійство збудників інфекційних захворювань, гострі респіраторні захворювання, які перенесли жінки у період вагітності, загроза переривання вагітності (фактори низького ризику). У новонароджених дітей доведено залежність результатів спонтанного НСТ-тесту від лабораторних умов його проведення. Знайдено та використано оптимальні лабораторні умови (час попереднього термостатування 5 хв., концентрації нітросинього тетразолію та гепарину 0,2 % та 5 ОД/мл у крові відповідно) цього дослідження. У доношених і недоношених дітей проаналізовано основні показники НСТ-тесту (частку активованих нейтрофілів та індекс їх активації, долі нейтрофілів-кілерів (активованих і неактивованих) і ентрофілів-кейджерів, константа швидкості активації нейтрофілів) у разі бактеріальної інфекції. Показано зменшення активності нейтрофілів венозної крові у недоношених новонароджених у порівнянні з доношеними.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.514-4 +
Шифр НБУВ: РА362081

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського