Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (17)Книжкові видання та компакт-диски (15)
Пошуковий запит: (<.>U=Р733.569.413.3$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Ващенко І.Ю. 
Клініко-лабораторне обгрунтування корекції порушень гомеостазу ротової порожнини у дітей з гострим лімфобластним лейкозом та лімфогранулематозом: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.22 / І.Ю. Ващенко ; Укр. мед. стоматол. акад. — Полтава, 2006. — 19 с. — укp.

Висвітлено питання поширеності й інтенсивності каріозного процесу і хвороб тканин пародонта в дітей 5 - 15-ти років, хворих на гострий лімфобластний лейкоз і лімфогранулематоз, а також кислотостійких емалей pH, швидкості слиновиділення, в'язкості, мінерального складу ротової рідини (РР), запропоновано методику оцінки стану порожнини рота на різних клінічних етапах перебігу основної хвороби. Проаналізовано стан процесів перекисного окиснення ліпідів, визначено рівень антиоксидантного захисту в РР дітей з онкогематологічними хворобами (ОХ). Досліджено динаміку імунологічних показників РР. Розглянуто мікробний склад зубного нальоту й індекс колонізації букального епітелію у хворих на ОХ, здійснено оцінку їх впливу на стан твердих тканин зубів і пародонта. Розраховано ефективність і впроваджено в клініку комплекс лікувально-профілактичних заходів щодо дітей з ОХ, спрямований на підвищення резистентності твердих тканин зубів і запобігання прогресуванню запально-дистрофічних змін у тканинах пародонта.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.661.2-52 + Р733.569.413.3-52 +
Шифр НБУВ: РА342790

Рубрики:

      
2.

Сіренко А.Г. 
Передчасне розділення центромер метафазних хромосом як перспективний діагностичний і прогностичний маркер при гострій лімфобластній лейкемії у дітей: Автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.15 / А.Г. Сіренко ; НАН України. Ін-т клітин. біології і генет. інженерії. — К., 2000. — 20 с. — укp.

Наведено теоретичні розробки та експериментальні дослідження в галузі онкогенетики та цитогенетики гострих лейкозів з метою пошуку нових цитогенетичних маркерів діагностики та прогнозу гострого лімфобластного лейкозу (ГЛЛ) у дітей. Досліджено феномен передчасного розділення центромер метафазних хромосом (ПРЦ) в якості нового діагностичного та прогностичного маркеру та С-анафазу як варіант повного ПРЦ. Показано, що ПРЦ є характерним в більшій мірі бластним клітинам, аніж нормальним диференційованим лімфоцитам. Запропоновано новий критерій ремісії під час ГЛЛ - зниження рівня ПРЦ. Встановлено: С-анафаза -- прогностичний критерій під час ГЛЛ, високі рівні якої в першому гострому періоді є позитивним прогнозом і свідчать спро високу ймовірність входження в тривалу ремісію. Зв'ясовано, що С-анафаза є одним із проявів явища апоптозу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.569.413.3-2
Шифр НБУВ: РА310236 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Дорош О.І. 
Прогностичні фактори, що впливають на перебіг та результати програмної терапії ГЛЛ-ДГЛУ 93/95 у дітей з гострою лімфобластною лейкемією: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.31 / О.І. Дорош ; АМН України. Ін-т гематології та трансфузіології. — К., 2006. — 21 с. — укp.

Визначено прогностичні фактори перебігу гострої лімфобластної лейкемії (ГЛЛ) у дітей за умов проведення програмної терапії ГЛЛ-ДГЛУ 93/95 (базовий протокол ALL-BFM 90/95). Виявлено ряд незалежних чинників прогнозування події, імовірності розвитку рецидиву та летального наслідку за різних підваріантів ГЛЛ та внаслідок часового порушення програмної терапії. З'ясовано, що несприятливими імунофенотиповими ознаками є належність хворих до T- та про-B ГЛЛ, коекспресія на бластах B-, T-клітинних та мієлоїдних маркерів (B+T+My ГЛЛ), наявність антигенів CD38 та CD13. За допомогою дискримінантного аналізу розроблено комплекс прогностичних чинників перебігу хвороби та виділено мінімальний набір незалежних факторів для прогнозу ефективності лікування ГЛЛ. Розроблено методику прогнозування перебігу ГЛЛ у дітей на підставі сформульованого алгоритму.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.569.413.3-5 +
Шифр НБУВ: РА342650

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського