Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (91)Книжкові видання та компакт-диски (41)Журнали та продовжувані видання (103)
Пошуковий запит: (<.>U=У9(4УКР)262.27$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
1.

Махаєва О.О. 
Емісія та використання електронних грошей в Україні: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.08 / О.О. Махаєва ; Ун-т банк. справи Нац. банку України. — К., 2009. — 21 с. — укp.

Досліджено трансформацію сутності, природи та форм грошей на сучасному етапі. Визначено сутність і економічну природу електронних грошей (ЕГ), охарактеризовано основні види та класи систем ЕГ, розкрито їх відмінність від інших засобів здійснення платежу. Проаналізовано організацію емісії та використання ЕГ в Україні, визначено основні напрями їх вдосконалення. Розглянуто стан і особливості розвитку європейського й американського ринків ЕГ, виявлено й узагальнено специфіку регуляторних підходів у даній сфері. Розроблено термінологічно-понятійний апарат з питань, пов'язаних з емісією та використанням ЕГ. Наведено рекомендації щодо регулювання емісії ЕГ вітчизняними банками та небанківськими фінансовими установами. Увагу приділено чинникам винникнення ризиків у сфері ЕГ і проблемам управління ними, а також питанням здійснення центральним банком оверсайту систем ЕГ на його основних етапах.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.27 +
Шифр НБУВ: РА368330

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Терехов Є.М. 
Карткові платіжні інструменти як засіб підвищення фінансової стійкості банків України: Автореф. дис. канд. екон. наук: 08.04.01 / Є.М. Терехов ; Укр. акад. банк. справи {Суми}. — Суми, 2003. — 18 с. — укp.

Обгрунтовано доцільність використання карткових платіжних інструментів як перспективного засобу підвищення фінансової стійкості банків. Розроблено методичні підходи щодо побудови економічної моделі, що дає можливість впровадження елементів Національної системи масових електронних платежів в окремих банківських установах з різними фінансовими ресурсами. Доповнено та поглиблено теоретичні засади оцінки привабливості для клієнтів платіжних інструментів, що використовуються для розрахунків у системах електронних платежів. Визначено та обгрунтовано набір основних та додаткових показників, що характеризують платіжний інструмент. Запропоновано методичний підхід до впровадження споживчого кредитування з установленням лімітів кредитування для населення, залученого до карткових зарплатних проектів. Розроблено методичні засади розрахунку впливу тарифної політики на привабливість карткових платіжних інструментів для клієнтів банку, що дає можливість прогнозувати зміни попиту на карткові послуги серед своїх клієнтів, а також потенційних користувачів карткових послуг. Вдосконалено методичні основи визначення тарифів на послуги для проведення платежів великими сумами та розроблено схему визначення оптимальної різниці тарифів на здійснення звичайних платежів та платежів великими сумами, що дає можливість поліпшити тарифну політику та підвищити фінансову стійкість банку.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.27 +
Шифр НБУВ: РА328359

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Бєліч 
Ринок електронних грошей: політекономічний аналіз: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.01 / Андрій Володимирович Бєліч ; Донецький національний ун-т. — Донецьк, 2009. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.295.72 ф + У526.227 + У9(4УКР)262.27
Шифр НБУВ: РА366826

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  

      
4.

Турко Л.О. 
Розвиток виробництва будівельних фірм на основі створення компанії кредитних карт в умовах обмежених ресурсів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.22 / Л.О. Турко ; Придніпр. держ. акад. буд-ва та архіт. — Д., 2004. — 19 с. — укp.

Розроблено проект удосконалення методики застосування кредитної платіжної системи на основі кредитних карт, що є власністю групи будівельних компаній (юридичних осіб, що надають послуги або виробляють товари) з метою поширення продукції та надання послуг за допомогою безготівкового методу розрахунків у кредит по картах для одержання максимального прибутку. Створено зовнішню та внутрішню системи проекту функціонування компанії кредитних карт. Виявлено, систематизовано та класифіковано організаційно-економічні фактори та параметри проекту, що впливають на ефективність функціонування кредитної платіжної системи на основі кредитних карт. Обгрунтовано показники виміру рентабельності кредитної платіжної системи на основі кредитних карт з приватним знаком-логотипом. Удосконалено та реалізовано методику оцінки доцільності створення кредитної платіжної системи на основі кредитних карт з приватним знаком-логотипом, що дозволяє оперативно визначити динаміку рентабельності та можливості реалізації умов проекту створення кредитної компанії у випадку обмежених ресурсів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.27 + У9(4УКР)311-93
Шифр НБУВ: РА330819

Рубрики:

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського