Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (6)Реферативна база даних (7)Книжкові видання та компакт-диски (85)Журнали та продовжувані видання (8)
Пошуковий запит: (<.>U=Ф3(4РОС)12$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Наумов А.С. 
Інститут глави держави як чинник внутрішньополітичних трансформацій у Росії: перше президентство Володимира Путіна: автореф. дис... канд. політ. наук: 23.00.02 / А.С. Наумов ; Чернів. нац. ун-т ім. Ю.Федьковича. — Чернівці, 2007. — 20 с. — укp.

Проаналізовано інституційні засади й наслідки реалізації внутрішньої політики В.Путіна впродовж його першого президентства, її вплив на характер модернізації в Росії. Розмежовано поняття трансформації як переходу від одного політичного режиму до іншого та внутрішньополітичних трансформацій як процесу та наслідків реалізації цілей суб'єктів політики в конкретному політико-культурному середовищі. Показано залежність конституційного статусу глави держави в Росії від його реальних можливостей впливати на розвиток країни. З'ясовано причини та обставини послаблення політичної опозиції в Росії під час першого президентства В.Путіна, розкрито вплив його соціально-економічних реформ на суспільно-політичну модернізацію Росії.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф3(4РОС)12 + Ф022 +
Шифр НБУВ: РА353793

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
2.

Шипунов Г.В. 
Теоретико-методологічні засади аналізу сучасного авторитаризму (на прикладі Росії та Білорусі): автореф. дис... канд. політ. наук: 23.00.02 / Г.В. Шипунов ; Львів. нац. ун-т ім. І.Франка. — Л., 2007. — 20 с. — укp.

Однією з основних особливостей трансформаційних процесів на пострадянському просторі є формування й утвердження у певних країнах цього регіону політичних режимів, які, поєднуючи елементи авторитаризму та демократії, утворюють новий, гібридний тип політичних режимів. Здійснено комплексний аналіз основних підходів щодо розуміння поняття "політичний режим", на базі якого сформульовано дефініцію цієї категорії. Визначено основні етапи становлення та розвитку транзитології як напряму транзитологічної парадигми дослідження суспільно-політичних трансформацій. Проаналізовано та систематизовано основні підходи щодо концептуалізації гібридних режимів. Наведено визначення цієї категорії. Виділено основні індикатори, які дають змогу ідентифікувати належність певного режиму до розряду гібридних. Розроблено методику підрахунку цих індикаторів. На базі розробленої теоретико-методологічної схеми проведено комплексний аналіз особливостей функціонування політичних режимів Росії під час президенства В.Путіна та Білорусі у період правлення А.Лукашенка. Ці режими визначено як, відповідно, напівавторитарний режим і режим авторитарної ситуації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф023 + Ф3(4РОС)12 + Ф3(4БІЛ)12 +
Шифр НБУВ: РА355054

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського