Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (122)Книжкові видання та компакт-диски (106)
Пошуковий запит: (<.>U=Ч421.354.4$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 7
Представлено документи з 1 до 7

      
1.

Мудрик С.Б. 
Ефективність застосування національних рухливих ігор на уроках фізичної культури у початковій школі: Автореф. дис... канд. наук з фіз. виховання і спорту: 24.00.02 / С.Б. Мудрик ; Волин. держ. ун-т ім. Л.Українки. — Луцьк, 1999. — 18 с. — укp.

У дисертації з'ясовано характер і специфіку національних рухливих ігор у різні історичні періоди України. Визначено провідну роль рухливих ігор у системі фізичного виховання дітей молодшого шкільного віку. Розроблено і науково обгрунтовано класифікацію рухливих ігор за характером рухливої діяльності та уточнено методику їх проведення відповідно до навчальних програм загальноосвітньої школи. Обгрунтовано зміст, характер і значення народних рухливих ігор у календарній обрядовості українців. Встановлено ефективність впливу українських національних рухливих ігор на фізичний розвиток та рухову підготовленість молодших школярів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч421.354.45

Рубрики:

      
2.

Скалій О.В. 
Комп'ютерні технології диференціації процесу фізичного виховання школярів (на прикладі навчання плавання): Автореф. дис...канд. наук з фіз. виховання і спорту: 24.00.02 / О.В. Скалій ; Львів. держ. ін-т фіз. культури. — Л., 2002. — 24 с. — укp.

Проаналізовано стан використання комп'ютерних технологій у практиці фізичного виховання учнів, ставлення до їх використання вчителів фізичної культури. Визначено рівень фізичної підготовки учнів II класів (віком 7 - 8 років) шкіл Тернополя. Створено мультимедійну комп'ютерну програму "Акватренер" з метою навчання плавання молодших школярів з використанням диференційованого підходу. Розроблено тести оцінювання рівня оволодіння навичками плавання учнів молодших класів, що склали рейтингову систему у даній програмі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч421.354.47
Шифр НБУВ: РА321072 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Борейко М.М. 
Оптимізація фізичного виховання дітей 7 - 8 років засобами легкої атлетики: Автореф. дис... канд. наук з фіз. виховання і спорту: 24.00.02 / М.М. Борейко ; Львів. держ. ін-т фіз. культури. — Л., 2002. — 22 с. — укp.

Розглянуто ефективні засоби поліпшення фізичної підготовленості і соматичного здоров'я учнів 7 - 8 років. Описано комплекс педагогічних умов проведення уроків фізичної культури з першокласниками з пріоритетним використанням засобів легкої атлетики, який сприяє реалізації державної програми з фізичного виховання, збільшує моторну щільність і добову рухову активність учнів перших класів. Теоретично обгрунтовано і практично підтверджено раціональну методику проведення уроків фізичної культури засобами легкої атлетики з першокласниками. Розроблено оптимальні режими тренувальних навантажень для учнів 7 - 8 років під час використання легкоатлетичних вправ на уроках фізичної культури.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч421.354.47
Шифр НБУВ: РА319654 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
4.

Палагнюк Т.В. 
Педагогічні основи культурно-спортивної роботи зі старшокласниками в загальноосвітній школі: Автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.07 / Т.В. Палагнюк ; Терноп. держ. пед. ун-т ім. В.Гнатюка. — Т., 2001. — 18 с. — укp.

Теоретично й експериментально досліджено сучасні вимоги до проведення культурно-спортивної роботи серед учнів старших класів загальноосвітніх шкіл. Висвітлено оптимізацію виховного процесу на засадах адекватного використання традицій української народної фізичної культури. Відзначено, що культурно-спортивна робота, як комплексна форма вирішення педагогічних завдань виховання, має глибокі традиційні корені в українській педагогіці. Розроблено та теоретично обгрунтовано класифікацію культурно-спортивних заходів на народознавчій основі. Досліджено педагогічні особливості змісту, форм, методів і засобів культурно-спортивної роботи з використанням народно-педагогічних знань з фізичного виховання. Визначено педагогічні умови забезпечення ефективності культурно-спортивної роботи. Обгрунтовано вплив культурно-спортивних заходів на виховання гармонійно розвинутої особистості.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч421.354.4
Шифр НБУВ: РА312610 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
5.

Вовченко І.І. 
Програмування занять з оздоровчої ходьби для дітей молодшого шкільного віку з різним рівнем фізичного стану: Автореф. дис... канд. наук з фіз. виховання і спорту: 24.00.02 / І.І. Вовченко ; Нац. ун-т фіз. виховання і спорту України. — К., 2003. — 16 с.: рис. — укp.

Обгрунтовано параметри тренувальних навантажень програми оздоровчої ходьби для дітей молодшого шкільного віку з різним рівнем фізичного здоров'я, які використовуються на уроках фізичної культури та інших заняттях фізичними вправами. Розроблено номограму для визначення рівня фізичного здоров'я молодших школярів. Запропоновано методику непрямої оцінки рівня фізичного здоров'я даних дітей за результатами довжини дистанції, яку подолали за 12 хвилин.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч421.354.47
Шифр НБУВ: РА326944

Рубрики:

      
6.

Сидорова В.В. 
Розвиток спеціальних рухових здібностей у гімнасток 8 - 12 років засобами вільних вправ: Автореф. дис... канд. фіз. виховання і спорту: 24.00.01 / В.В. Сидорова ; Харк. держ. акад. фіз. культури. — Х., 2004. — 20 с. — укp.

Обгрунтовано доцільність розвитку спеціальних рухових здібностей гімнасток за допомогою розроблених програм базових композицій вільних вправ. На підставі аналізу кореляційних взаємозв'язків визначено найбільш значимі спеціальні рухові здібності гімнасток віком 8 - 12 років для успішного удосконалення їх спортивно-технічної майстерності у вільних вправах. Розроблено й апробовано тест "стрибок на тумбу в стійку на руках - курбет" для комплексної оцінки рівня розвитку швидкісно-силових якостей, технічної витривалості та спортивно-технічної майстерності юних гімнасток. Встановлено спеціалізовані спортивно-педагогічні принципи реалізації базових композицій вільних вправ у навчально-тренувальному процесі. Доведено ефективність використання розробленої програми удосконалення професійних здібностей гімнасток, що підтверджено високою кількістю вірогідних змін між вихідними та кінцевими показниками за спортивно-технічною майстерністю, рівнем розвитку фізичних якостей, сенсомоторних характеристик, естетичністю виконання вільних вправ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч421.354.47 + Ч516.61 +
Шифр НБУВ: РА332061

Рубрики:

      
7.

Максимів Г.З. 
Технологія навчання гри в баскетбол учнів загальноосвітньої школи: Автореф. дис... канд. наук з фіз. виховання і спорту: 24.00.02 / Г.З. Максимів ; Львів. держ. ун-т фіз. культури. — Л., 2007. — 20 с. — укp.

Вперше розроблено технологію концентрованого навчання гри в баскетбол учнів VI класу загальноосвітньої школи. Наведено технологічні схеми навчання окремих прийомів, тактичної й ігрової підготовки та завдання для самостійної роботи. Визначено сприятливий вік для навчання гри в баскетбол учнів загальноосвітньої школи. Удосконалено систему тестів оцінки рівня оволодіння шестикласниками прийомами гри в баскетбол та грою в цілому. Визначено педагогічні умови ефективної реалізації технології концентрованого навчання гри в баскетбол, здійснено її апробацію. На підставі результатів анкетування та дослідження рівня фізичної підготовки, соматичного здоров'я, пізнавальних процесів учнів експериментальних класів до та після педагогічного експеримента підтверджено ефективність використання запропонованої технології концентрованого навчання гри в баскетбол.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч421.354.45 +
Шифр НБУВ: РА348654

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського