Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (55)Книжкові видання та компакт-диски (17)
Пошуковий запит: (<.>U=Ч510.28$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Голяка 
Властивості нейродинамічних та психомоторних функцій у студентів з різним рівнем спортивної кваліфікації: автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.13 / Сергій Кіндратович Голяка ; Львівський національний ун-т ім. Івана Франка. — Л., 2005. — 19 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч510.28
Шифр НБУВ: РА351854

Рубрики:

      
2.

Файчак Р.І. 
Корекція екзаменаційного стресу у ліцеїстів засобами фізичної культури: Автореф. дис... канд. наук з фіз. виховання і спорту: 24.00.02 / Р.І. Файчак ; Львів. держ. ун-т фіз. культури. — Л., 2007. — 20 с. — укp.

Уперше одержано експериментальні дані про депресивну дію психоемоційного стресу під час екзаменів на неспецифічну резистентність (за морфофункціональними показниками букального епітелію) організму ліцеїстів віком від 14 до 16-ти років та його диференційований вплив відповідно до типологічних властивостей і психофізичних якостей підлітків. Виявлено, що найбільш оптимальним засобом корекції величини психоемоційного (екзаменаційного) стресу й імунобіологічних властивостей організму (неспецифічної резистентності) є індивідуально дозовані анаеробно-аеробні фізичні навантаження (за показниками соматичного здоров'я й рівня розвитку фізичних якостей) у поєднанні з дихальною гімнастикою. За допомогою комп'ютерної електрокардіографії розширено уявлення про реакцію серцево-судинної системи підлітків на психоемоційні стреси за умов зменшення рухової активності. Показано взаємозв'язок між індивідуально-типологічними якостями учнів ліцею та їх фізичним (соматичним) здоров'ям. Доповнено уявлення про структуру мотивів, які визначають потребу ліцеїстів віком від 14 до 16-ти років у систематичних заняттях фізичними та спортивними вправами.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч510.28 + Ю935.21-69 +
Шифр НБУВ: РА350085

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського