Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (71)Книжкові видання та компакт-диски (46)Журнали та продовжувані видання (5)
Пошуковий запит: (<.>U=Ч516.521$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

      
1.

Соколова О. В. 
Ефективність використання засобів степ-аеробіки в системі занять з фізичного виховання студентів 18 - 19 років: автореф. дис. ... канд. наук з фіз. виховання і спорту : 24.00.02 / О. В. Соколова ; Дніпропетр. держ. ін-т фіз. культури і спорту. — Д., 2011. — 20 с.: табл., рис. — укp.

Вперше проведено комплексне оцінювання показників фізичного стану студентів даної вікової групи. Розроблено й експериментально обгрунтовано методичні підходи до використання засобів степ-аеробіки на заняттях з фізичного виховання таких студентів різної статі. Доповнено наукові дані про фізіологічні зміни в організмі студентів 18 - 19-ти років під впливом занять степ-аеробікою, які сприяли підвищенню економічності функціонування системи кровообігу, оптимізації стану її регулярних механізмів, зростанню стійкості організму до умов гіпоксії. Розширено наукові знання про можливість сучасних комп'ютерних технологій у процесі оцінювання рівня фізичної підготовленості, функціонального стану та фізичного здоров'я організму студентів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч516.521
Шифр НБУВ: РА384195 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Глоба Г.В. 
Інноваційна система фізичного виховання школярів з використанням аеробних технологій: Автореф. дис... канд. наук з фіз. виховання та спорту: 24.00.02 / Г.В. Глоба ; Харк. держ. акад. фіз. культури. — Х., 2007. — 20 с. — укp.

Розроблено інноваційну методику корекційної та комплексної фізкультурно-оздоровчої роботи з учнями за умов систематичних занять комбінаційною аеробікою. За результатами досліджень визначено вікову динаміку здоров'я та вікові особливості фізичної підготовки учнів загальноосвітніх шкіл Донеччини. Установлено осообливості нервово-м'язової працездатності учнів за умов використання базових засобів степ-аеробіки та футбол-аеробіки. Експериментально визначено раціональні параметри фізичних навантажень у системі таких занять (інтенсивність, обсяг, час одноразового впливу фізичного навантаження, кількість серій, інтервали відновлення та його форми, темп музичного супроводження). Визначено психологічні, педагогічні механізми ефективної інтеграції степ-аеробіки та футбол-аеробіки до системи фізичного виховання учнів. Установлено кількісні та якісні показники оптимального проведення з учнями загальноосвітніх шкіл занять з комбінованої аеробіки. Розроблено комплексну педагогічну технологію застосування комбінаційної аеробіки у структурі системи фізичного виховання учнів загальноосвітніх шкіл.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч421.354 + Ч516.521.14 +
Шифр НБУВ: РА349528

Рубрики:

      
3.

Івчатова Т.В. 
Корекція статури жінок першого зрілого віку з урахуванням індивідуальних особливостей геометрії мас їх тіла: Автореф. дис... канд. наук з фіз. виховання і спорту: 24.00.02 / Т.В. Івчатова ; Нац. ун-т фіз. виховання і спорту України. — К., 2005. — 20 с. — укp.

Розглянуто питання корекції статури жінок першого зрілого віку з урахуванням індивідуальних особливостей геометрії мас тіла. Виявлено, що у жінок першого зрілого віку найістотніші зміни просторової організації тіла спостерігаються у сагітальній площині. Відзначено вірогідність впливу біомеханічних властивостей скелетних м'язів і рівня фізичної підготовленості жінок на порушення сагітального профілю постави. Розроблено й апробовано технологіюю корекції статури з урахуванням сагітального профілю постави жінок і геометрії мас їх тіла, яку рекомендовано використовувати у процесі організованих занять з оздоровчого фітнесу та для самостійної підготовки. Розроблено алгоритм організації річного циклу занять оздоровчим фітнесом жінок 25 - 32 років, що складається з трьох макроциклів - утягуючого, корекційно-профілактичного та підтримуючо-оздоровчого. На підставі результатів педагогічного експерименту показано, що впровадження розробленої технології у процес занять оздоровчим фітнесом жінок першого зрілого віку істотно поліпшує показники фізичної підготовленості, геометрії мас тіла та просторової організації біоланок відносно соматичної системи координат. З метою підвищення ефективності занять оздоровчим фітнесом жінок першого зрілого віку розроблено інформаційно-методичну систему "PERFECT BODY" на основі методики корекції статури жінок з урахуванням геометрії мас їх тіла. Результати наукового дослідження впроваджено у практику навчального процесу вищих навчальних закладів і фітнес-клубів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч516.521 + Р354.11 +
Шифр НБУВ: РА336864

Рубрики:

      
4.

Лядська О. Ю. 
Організаційно-методичні основи оздоровчого тренування з фітболом жінок першого зрілого віку: автореф. дис. ... канд. наук з фіз. виховання і спорту : 24.00.02 / О. Ю. Лядська ; Дніпропетр. держ. ін-т фіз. культури і спорту. — Д., 2011. — 20 с.: табл., рис. — укp.

Визначено організаційно-методичні основи оздоровчого тренування з фітболом для жінок першого зрілого віку, що дозволяє застосувати певні методи організації фізичного виховання та методику тренувань, розподіляти тих, хто займається, на типологічні групи, визначити раціональні параметри фізичних навантажень відповідно до рівня фізичного стану жінок, що значно підвищує ефективність занять фітнесом. Експериментально обгрунтовано зміст оздоровчих занять з фітболом, спрямованих на корекцію статури жінок, підвищення рівня здоров'я та фізичної підготовленості. Розроблено комп'ютерне забезпечення фізкультурно-оздоровчих занять з жінками першого зрілого віку для диференціювання фізичного навантаження на заняттях з використанням фітболу та здійснення оперативного контролю за фізичним станом жінок.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч516.521
Шифр НБУВ: РА384443 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
5.

Дуліба О.Б. 
Оцінка і оптимізація розумової і фізичної працездатності студенток засобами ритмічної гімнастики: Автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.13 / О.Б. Дуліба ; Львів. нац. ун-т ім. І.Франка. — Л., 2000. — 19 с. — укp.

Встановлено, що у студенток, які займалися ритмічною гімнастикою, вірогідно вищі показники фізичної і розумової працездатності та їх складові. Виявлено їх зниження у III фазі оваріально-менстуального циклу (ОМЦ) до тесту з підвищенням реакції серцево-судинної системи на навантаження. У III фазі ОМЦ до тесту посилювались симпатокотонічні впливи на серце. Зниження рівня фізичної працездатності та вірогідно вищу частоту серцевих скорочень на I і II сходинках велоергометричного навантаження виявлено у III фазі ОМЦ, що вказує на більшу "фізіологічну ціну" роботи. У студенток, які регулярно займались ритмічною гімнастикою, у період ОМЦ відбуваються зміни фізичної та розумової працездатності, що особливо проявляється у III фазі ОМЦ через зниження рівня фізичної працездатності, погіршення розумової працездатності до фізичного навантаження та покращання після нього. Рекомендовано заняття ритмічною гімнастикою для покращання розумової працездатності студенток під час ОМЦ із зниженням загального об'єму й інтенсивності фізичних навантажень у III фазі ОМЦ, з врахуванням зниження рівня фізичної працездатності та функціонального стану серцево-судинної системи у даній фазі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч516.521.526
Шифр НБУВ: РА309958 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
6.

Дорошенко В.В. 
Степ-аеробіка у фізичній реабілітації юнаків і дівчат 15 - 16 років з вегето-судинною дистонією за гіпертонічним типом: автореф. дис. ... канд. наук з фіз. виховання і спорту: 24.00.03 / В.В. Дорошенко ; Львів. держ. ун-т фіз. культури. — Л., 2010. — 19 с. — укp.

Запропоновано програму фізичної реабілітації юнаків і дівчат 15 - 16-ти років з вегето-судинною дистонією за гіпертонічним типом з включенням систематичних занять степ-аеробікою. Наведено результати експериментальної оцінки даної системи. Проаналізовано особливості зміни показників фізичного здоров'я, працездатності, функціонального стану кардіореспіраторної системи й адаптивних можливостей хлопців і дівчат старшого шкільного віку під впливом реабілітаційних заходів. Показано, що використання запропонованої програми сприяло істотній оптимізації рівня їх фізичного здоров'я, працездатності, функціонального стану систем зовнішнього дихання та кровообігу, адаптивних можливостей.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.628.063-54 + Р733.410.030-54 + Ч516.521 +
Шифр НБУВ: РА370156 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського