Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Реферативна база даних (32)Книжкові видання та компакт-диски (19)
Пошуковий запит: (<.>U=Ч516.82$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 8
Представлено документи з 1 до 8

      
1.

Байєр В. В. 
Відновлення психічної та фізичної працездатності спортсменок, які займаються художньою гімнастикою: автореф. дис. ... канд. наук з фіз. виховання та спорту : 24.00.01 / В. В. Байєр ; Харк. держ. акад. фіз. культури. — Х., 2011. — 18 с. — укp.

Показано, що фізіологічні системи організму та психічна сфера спортсменок за збільшення масштабів змагань, у яких вони беруть участь, адекватно реагують зміною своїх параметрів. Застосування розробленої психолого-педагогічної програми для м'язової релаксації, лазерного опромінювання біологічно активних точок тіла спортсменок і комплексного впливу обох цих засобів відновлення викликає позитивні зміни в організмі гімнасток. Виявлено, що найбільш суттєві зміни у позитивний бік здійснюються після застосування лазеропунктури + м'язової релаксації. У результаті дії рекомендованих відновлювальних засобів у післязмагальному періоді у гімнасток активізуються процеси відновлення серцево-судинної, дихальної систем, фізичної та психологічної працездатності. Зроблено висновки про можливість використання даних засобів відновлення психофізіологічних параметрів у гімнасток у післязмагальному періоді.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч516.82 + Ч510.76
Шифр НБУВ: РА380602 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Галій 
Вплив фізичних навантажень тренувального процесу на стан імунних та метаболічних показників в спортсменів, які займаються паверліфтінгом: Автореф. дис... канд. біол. наук: 14.03.04 / Сергій Миколайович Галій ; Луганський держ. медичний ун-т. — Луганськ, 2007. — 16 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч516.82 + Ч510.25
Шифр НБУВ: РА350776

Рубрики:

      
3.

Ніжніченко Д.О. 
Корекція тренувального процесу в пауерліфтингу з використанням засобів швидкісно-силової спрямованості на етапі попередньої базової підготовки : автореф. дис... канд. наук з фіз. виховання і спорту : 24.00.01 / Д.О. Ніжніченко ; Харк. держ. акад. фіз. культури. — Х., 2010. — 20 с. — укp.

Розроблено методику корекції тренувального процесу паурліфтерів на етапі попередньої базової підготовки на підставі використання засобів швидкісно-силової спрямованості, зокрема, вправ з різним режимом роботи м'язів і стрибкових вправ. Особливу увагу приділено стрибкам у "глибину". На підставі кореляційного аналізу встановлено залежність спортивного результату від рівня фізичної підготовленості спортсменів контрольної й експериментальної груп і визначено коефіцієнти кореляції між змагальними вправами та морфофункціональними даними та показниками, що характеризують швидкісно-силові якості. Визначено структуру спеціальної фізичної та морфофункціональної підготовленості пауерліфтерів на підставі результатів факторного аналізу. Експериментально підтверджено, що цілеспрямована швидкісно-силова підготовка сприяє підвищенню показників змагальних вправ пауерліфтерів в експериментальній групі у порівнянні з контрольною.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч516.82
Шифр НБУВ: РА370511 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
4.

Черкашин Р. Є. 
Методика навчання силових фізичних вправ студентів вищих навчальних закладів у позааудиторній діяльності: автореф. дис. ... канд. пед. наук : 13.00.02 / Р. Є. Черкашин ; Волин. нац. ун-т ім. Лесі Українки. — Луцьк, 2011. — 19 с.: рис., табл. — укp.

Вперше розроблено методику навчання студентів ВНЗ силових фізичних вправ залежно від мотивації до видів силових навантажень у позааудиторній діяльності, що включає систему принципів, етапів, педагогічних умов, засобів і методів навчання, а також дозування навантажень відповідно до індивідуальних психофізіологічних можливостей організму. Виявлено особливості форм і засобів занять силовими фізичними вправами студентів відповідно до мотиваційно-ціннісних пріоритетів та індивідуальних добових біоритмів організму. Наведено відомості про фізичний стан студентської молоді, його зміну в динаміці навчання у ВНЗ під впливом силових навантажень у позааудиторній діяльності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч516.82
Шифр НБУВ: РА381390 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
5.

Свищ Я. С. 
Розвиток швидкісно-силових якостей легкоатлетів-спринтерів із застосуванням штучної гіпоксії: автореф. дис. ... канд. наук з фіз. виховання і спорту : 24.00.01 / Я. С. Свищ ; Львів. держ. ун-т фіз. культури. — Л., 2011. — 18 с. — укp.

Уперше доведено, що триваліше (більше ніж вісім мікроциклів) застосування штучної гіпоксії не викликає подальше зростання наведених даних. Виявлено, що експрес-застосування штучної гіпоксії сприяє суттєвішому прояву швидкісно-силових якостей, підвищує фізичну працездатність легкоатлетів-спринтерів, які раніше регулярно (протягом підготовчого періоду) використовували штучну гіпоксію, ніж у тих спортсменів, які застосували її вперше.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч517.115.55 + Ч516.821.5
Шифр НБУВ: РА380486 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
6.

Розторгуй М. С. 
Удосконалення системи класифікації в пауерліфтингу з урахуванням збережених рухових можливостей спортсменів-паралімпійців: автореф. дис. ... канд. наук з фіз. виховання та спорту : 24.00.01 / М. С. Розторгуй ; Львів. держ. ун-т фіз. культури. — Л., 2011. — 20 с.: рис. — укp.

Наведено результати розробки авторської системи класифікації, яка базується на використанні коефіцієнта гандипаку як способу врахування збережених рухових можливостей спортсменів. Для визначення рівня таких можливостей спортсменів-пауерліфтерів проведено мануально-м'язове тестування та динатометрію з використанням пристрою "МТ1", призначеного для вимірювання сили спортсменів під час класифікаційних випрбувань. Експериментально підтверджено ефективність і доцільність використання коефіцієнта гандикапу для врахування збережених рухових можливостей спортсменів. Розвинуто наукові полорження щодо систем класифікації в різних видах паралімпійського спорту.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч516.82 + Ч511.147
Шифр НБУВ: РА383069 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
7.

Островський М. В. 
Швидкісна та силова підготовка кваліфікованих ватерполістів: автореф. дис. ... канд. наук з фіз. виховання і спорту : 24.00.01 / М. В. Островський ; Львів. держ. ун-т фіз. культури. — Л., 2010. — 20 с. — укp.

Визначено, що за швидкісного тренування кваліфікованих ватерполістів найефективнішим є варіант застосування швидкісних вправ у середині тренувального заняття. У водному поло варіант розвитку швидкісних якостей спортсменів наприкінці тренування є найменш ефективним. Встановлено, що комбінування варіантів розвитку швидкісних можливостей спортсменів у різних частинах тренувального заняття впродовж річного циклу тренування надає позитивний ефект щодо швидкісної підготовки кваліфікованих ватерполістів у цілому. Виявлено найінформативніші показники, які визначають рівень фізичної підготовки кваліфікованих ватерполістів та їх значущість.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч515.68 + Ч516.82
Шифр НБУВ: РА376095 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
8.

Мартиросян А.А. 
Швидкісно-силова підготовка кваліфікованих регбістів у підготовчому періоді: Автореф. дис... канд. наук з фіз. виховання та спорту: 24.00.01 / А.А. Мартиросян ; Харк. держ. акад. фіз. культури. — Х., 2006. — 19 с. — укp.

Розроблено й апробовано методику підвищення рівня швидкісно-силової підготовки кваліфікованих регбістів. Визначено параметри змагальної діяльності у сучасному регбі, на базі яких встановлено показники ігрових дій регбістів і модельні характеристики кваліфікованих спортсменів, необхідні для якісного підбору складу команди та повноцінного планування її учбово-тренувального процесу. Експериментальну програму розроблено на базі зміни традиційної структури та змісту фізичного тренування регбістів у підготовчому періоді шляхом застосування методики, заснованої на переважному розвитку швидкісно-силових здібностей спортсменів. Відзначено, що основними особливостями даної методики є комплексний підхід щодо впровадження фізичних вправ силового, швидкісно-силового та швидкісного напрямку, а також диференціалізація тренувальних навантажень стосовно ігрової спеціалізації регбістів. Показано, що даний підхід суттєво оптимізує процес проведення швидкісно-силової підготовки регбістів, що підтверджено результатами впровадження розробленої методики, які свідчать про підвищення рівня швидкісно-силової підготовки спортсменів експериментальної групи й ефективності учбово-тренувального процесу в цілому.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч515.75 + Ч516.82 +
Шифр НБУВ: РА348738

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського