Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (39)Книжкові видання та компакт-диски (18)
Пошуковий запит: (<.>U=Ч517.115.55$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Диба Т.Г. 
Ефективність використання інтервального гіпоксичного тренування у легкоатлетів-бігунів при спортивних навантаженнях анаеробної гліколітичної спрямованості: Автореф. дис... канд. наук з фіз. виховання і спорту: 24.00.01 / Т.Г. Диба ; Нац. ун-т фіз. виховання і спорту України. — К., 2002. — 19 с. — укp.

Досліджено вплив штучного гіпоксичного тренування на загальну та спеціальну працездатність висококваліфікованих спортсменів, зокрема легкоатлетів-бігунів на 200 м та 400 м. Розроблено новий режим вдихання гіпоксичних газових сумішей в процесі підготовки легкоатлетів-бігунів на дистанції 200 м і 400 м для застосування на спеціально-підготовчому етапі річного циклу підготовки. Доведено ефективність адаптації організму до роздільного впливу гіпоксії, зокрема до зниження парціального тиску кисню у повітрі, що вдихається, а також навантаження на стан функціональної системи дихання, на анаеробну гліколітичну продуктивність і працездатність легкоатлетів-бігунів на дистанції 200 м і 400 м високої кваліфікації).

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч517.115.551-5
Шифр НБУВ: РА317879 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
2.

Свищ Я. С. 
Розвиток швидкісно-силових якостей легкоатлетів-спринтерів із застосуванням штучної гіпоксії: автореф. дис. ... канд. наук з фіз. виховання і спорту : 24.00.01 / Я. С. Свищ ; Львів. держ. ун-т фіз. культури. — Л., 2011. — 18 с. — укp.

Уперше доведено, що триваліше (більше ніж вісім мікроциклів) застосування штучної гіпоксії не викликає подальше зростання наведених даних. Виявлено, що експрес-застосування штучної гіпоксії сприяє суттєвішому прояву швидкісно-силових якостей, підвищує фізичну працездатність легкоатлетів-спринтерів, які раніше регулярно (протягом підготовчого періоду) використовували штучну гіпоксію, ніж у тих спортсменів, які застосували її вперше.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч517.115.55 + Ч516.821.5
Шифр НБУВ: РА380486 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського