Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Реферативна база даних (7)Книжкові видання та компакт-диски (14)
Пошуковий запит: (<.>U=Ю955.2$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Дроздов О.Ю. 
Соціально-психологічні фактори динаміки агресивної поведінки молоді: Автореф. дис... канд. психол. наук: 19.00.05 / О.Ю. Дроздов ; Ін-т психології ім. Г.С.Костюка АПН України. — К., 2003. — 20 с. — укp.

За результатами дослідження виявлено головне джерело насильства серед сучасної молоді як стиль адаптивної поведінки молодих людей в сучасному соціумі. Спростовано поширене в наш час уявлення про збільшення кількості агресивних особистостей, як причину зростання агресії в суспільстві. Досліджено систему соціально-психологічних факторів агресивної поведінки юнаків і дівчат, механізм впливу цих чинників залежно від демографічних та особистісних характеристик людини. Наведено дані про рівні агресивності різних соціально-статевих груп молоді одного з регіонів України (Чернігівщини), які заперечують стереотипним уявленням щодо підвищення агресивності молодого покоління.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю937-953.6 + Ю955.2 +
Шифр НБУВ: РА324997

Рубрики:

      
2.

Туренко О.С. 
Страх як соціально-філософський феномен (генеза та функції): Автореф. дис... канд. філософ. наук: 09.00.03 / О.С. Туренко ; Донец. нац. ун-т. — Донецьк, 2004. — 19 с. — укp.

Здійснено соціально-філософський аналіз генези та функцій феомену страху в суспільстві, його місце та значення в онтологічному існуванні людини, починаючи з архаїчного періоду розвитку цивілізації до сучасності. Проаналізовано рівень вивчення цього феномену в психології та пов'язаних з нею галузевих дисциплінах. Відзначено штучність галузевого розмежування термінів "страх" і "тривога" для нерозривно-онтологічного існування людини, висунуто гіпотезу про наявність "градаційної шкали" єдиної, нерозривної суті феномену страху.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю6*18:Ю9 + Ю955.2
Шифр НБУВ: РА330938

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського