Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (33)Книжкові видання та компакт-диски (11)
Пошуковий запит: (<.>U=з873-524$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Думін О.М. 
Нестаціонарні електромагнітні поля вісесиметричних випромінювачів: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.03 / О.М. Думін ; Харк. нац. ун-т ім. В.Н.Каразіна. — Х., 2000. — 16 с. — укp.

Досліджено вісесиметричні випромінювачі нестаціонарних полів за допомогою методу модового базису. Одержано систему еволюційних рівнянь, що описує випромінювання та розповсюдження нестаціонарних хвиль у вільному просторі. З використанням методу функції Рімана одержано розв'язок задачі про випромінювання диску з рівномірним розподілом нестаціонарного струму. За допомогою методу відокремлення змінних у часовому просторі розв'язано задачу випромінювання нестаціонарних полів з відкритого кінця коаксіального хвилеводу. Одержано аналітичні розв'язки в наближенні Кірхгофа та в точній постановці з урахуванням дифракції збуджуючої ТЕМ-хвилі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З845.7 + з873-524
Шифр НБУВ: РА311707 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Піндус Н.М. 
Система контролю теплових і акустичних характеристик динамічних випромінювачів звуку: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.11.13 / Н.М. Піндус ; Івано-Франків. нац. техн. ун-т нафти і газу. — Івано-Франківськ, 2004. — 18 с.: рис. — укp.

Розроблено математичну модель, яка пов'язує теплові й акустичні характеристики випромінювачів звуку (ВЗ), на базі якої досліджено оптимальні режими роботи ВЗ та залежність його основних параметрів від теплових характеристик. Побудовано еквівалентну теплову схему динамічного ВЗ з метою переходу від рівнянь математичної моделі до реальних елементів конструкції. Створено систему контролю теплових і акустичних характеристик ВЗ, що дає можливість здійснювати їх суцільний контроль безпосередньо за умов виробництва, а також проводити наукові дослідження з метою проектування нових типів випромінювачів. Запропоновано удосконалену конструкцію ВЗ з додатковим охолодженням і контролем температури звукової котушки, вібрації корпусу та звукового тиску. Спроектовано акустичну систему з покращеною амплітудно-частотною характеристикою (АЧХ), розширеним діапазоном відтворення та зменшеним рівнем лінійних, нелінійних і фазових спотворень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З873-524.3 +
Шифр НБУВ: РА329420

Рубрики:

      
3.

Петрищев О.М. 
Теоретичні основи розрахунку та проектування ультразвукових перетворювачів електромагнітного типу: автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.09.08 / О.М. Петрищев ; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". — К., 2009. — 35 с. — укp.

Розроблено принципи та методи розрахунку ультразвукових перетворювачів електромагнітного типу для систем неруйнівного контролю та технічного діагностування металопрокату, для первинних перетворювачів у пристроях електричного вимірювання неелектричних величин, для апаратури експериментального дослідження фізико-механічних і структурних параметрів металів. Здійснено математичний опис процесів електромагнітного збудження та приймання ультразвукових хвиль у металі - струмопровідному пружному середовищі з ускладненими (у випадку феромагнетка) властивостями. Сформульовано основні межові задачі та теореми, застосування яких дозволяє побудувати математичні моделі (комплексні частотні характеристики) перетворювачів електромагнітного типу у режимі збудження та приймання ультразвукових хвиль у металевих об'єктах. Одержано загальні вирази для розрахунку частотних характеристик перетворювачів зазначеного типу в режимі збудження всіх типів хвиль, які існують у стрижнях, трубах і пластинах (19 типів пружних хвиль). Побудовано математичні моделі ряду типових конструкцій прохідних і накладних перетворювачів у режимах збудження та приймання ультразвукових хвиль у стрижнях, трубах і пластинах. Результати дослідження дозволяють проектувати перетворювачі електромагнітного типу та розробляти їх нові конструкції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З873-524.2-02 +
Шифр НБУВ: РА363506

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського