Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Іванов В.Г.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Іванов В.Г. 
Литі чавунні контакти з низьким перехідним електроопором для алюмінієвих електролізерів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.16.04 / В.Г. Іванов ; Нац. металург. акад. України. — Д., 2001. — 19 с.: рис. — укp.

Досліджено питання підвищення якості литих чавунних контактів, зменшення їх перехідного електроопору та покращання експлуатаційних показників алюмінієвих електролізерів за рахунок вдосконалення технологічних параметрів чавунного лиття у комбіновані вуглеграфітові форми. Встановлено закономірності впливу хімічного складу, модифікування та технології виробництва чавуну на перехідний електроопір контакту чавун - вуглеграфіт і комплекс його ливарних і фізико-хімічних властивостей. Вдосконалено хімічний склад і технологію виробництва модифікованого чавуну, що забезпечують підвищення надійності та експлуатаційної стійкості алюмінієвих електролізерів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К343.144-51-04 + К722.3
Шифр НБУВ: РА313831 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Іванов В.Г. 
Моделі, методи й інформаційні технології агрегативного кодування і стиску мультимедійних даних: автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.13.06 / В.Г. Іванов ; Нац. техн. ун-т "Харк. політехн. ін-т". — Х., 2008. — 36 с. — укp.

Досліджено актуальну науково-практичну проблему підвищення ефективності стиску даних у мультимедійних архітектурах і мережевних інформаційних системах. Розроблено теоретичні засади, моделі й інформаційні технології скорочення статистичної, структурної, психофізичної та змістовної надмірності повідомлень на базі об'єднання та комбінування незалежних методів стиску даних і методів розпізнавання образів, що дозволяє застосовувати їх з єдиних системних позицій і розв'язати задачі економічного опису повідомлень. Створено й апробовано узгальнену модель технологічного середовища стиску мультимедійних даних, до якої включено декомпозиційні складові на базі моделей розкладання сигналів в узагальнені ряди Фур'є, вейвлет-аналізу та контурно-текстурної моделі шляхом групування даних, що дозволяє оптимізувати та виявити резерви діючих JPEG-форматів стиску зображень і розробити нові підходи на базі методів автоматичної класифікації та виділення об'єктів з метою кодування їх з різною візуальною якістю.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.685-013.44 +
Шифр НБУВ: РА355801

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського