Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Бабенко О.В.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія: Будівництво   
1.

Бабенко О.В. 
Використання явища гелеутворення для підвищення ефективності рідинних засобів пожежогасіння: Автореф. дис... канд. техн. наук: 21.06.02 / О.В. Бабенко ; Акад. цивіл. захисту України. — Х., 2004. — 17 с.: рис. — укp.

Запропоновано й обгрунтовано спосіб гасіння пожеж твердих горючих матеріалів з використанням гелеутворювальних систем (ГС) на підставі неорганічних сполук. Досліджено компоненти вогнегасних ГС, визначено їх концентраційні області. Розроблено експериментальні моделі часу гелеутворення за умов зміни кількісного складу даних вогнегасних систем, а також математичні моделі для визначення показників охолоджуючої та вогнезахисної дії ГС. Визначено оптимальні значення масового складу для кожного з запропонованих ГС, наведено рекомендації щодо використання ГС для гасіння пожеж.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н960.21 +
Шифр НБУВ: РА335690

Рубрики:

      
2.

Бабенко О.В. 
Квазізрівноважені вимірювальні канали для установок симетрування навантажень вузлів електричних мереж: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.14.02 / О.В. Бабенко ; Вінниц. нац. техн. ун-т. — Вінниця, 2007. — 20 с. — укp.

Створено квазізрівноважені вимірювальні канали симетризувальних установок, що забезпечують безітераційне симетризування навантажень споживачів електроенергії за умов несиметрії напруг джерела та несинусоїдності напруг і струмів у вузлах електричних мереж. Розроблено математичні моделі керування симетризувальними установками, що базуються на використанні комплексних провідностей зворотної послідовності та коефіцієнта зворотної послідовності напруги, що дозволяє підвищити швидкодію симетрування навантажень. Обгрунтовано можливість використання даних моделей для побудови квазізрівноважених вимірювальних каналів установок симетрування, призначених для одержання інформації про відносні комплексні величини, які характеризують несиметричні режими. Запропоновано метод визначення параметрів несиметрії навантажень, який базується на адаптивному використанні спектральних параметрів, що дає можливість підвищити точність визначення параметрів несиметрії резонансних навантажень за умов несинусоїдності. Запропоновано алгоритми вимірювальних перетворень, на базі яких побудовано структурні схеми вимірювальних каналів паралельно-послідовної й послідовної дії. Розроблено фазочутливі інтегрувальні цифрові вимірювальні перетворювачі, принцип дії яких заснований на інтегрувальному перетворенні миттєвих напруг, що забезпечує підвищення швидкодії вимірювання комплексних величин. Проаналізовано функції перетворення квазізрівноважених вимірювальних каналів і вплив їх похибок на помилки симетризування. Практично реалізовано квазізрівноважені вимірювальні канали визначення параметрів несиметрії навантажень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З279-023 +
Шифр НБУВ: РА354908

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського