Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Беседін О.В.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Беседін О.В. 
Вікові особливості продуктивності вівцематок таврійського типу асканійської тонкорунної породи та їх потомства: автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.02.01 / О.В. Беседін ; Держ. вищ. навч. закл. "Херсон. держ. аграр. ун-т". — Херсон, 2009. — 19 с. — укp.

Викладено теоретичний і практичний матеріал щодо впливу віку вівцематок таврійського типу асканійської тонкорунної породи на власну продуктивність і господарсько-біологічні ознаки одержаного від них потомства. Показано, що особини три-п'ятирічного віку відрізняються вірогідно кращими продуктивними та репродуктивними властивостями. Установлено вплив віку вівцематок на співвідношення потомства за статтю - чим старші тварини, тим вища вірогідність одержання від них ягнят жіночої статі, а також тривалість періоду ембріогенезу - спостерігається крива нормального розподілу. Такий розподіл, залежно від віку вівцематок, зафіксовано і за рівнем їх молочної продуктивності. Результати досліджень доповнюють знання стосовно фізико-механічних властивостей вовни, рівня мінливості селекційних і відтворювальних ознак, екстер'єрної оцінки молочної залози тварин різного віку.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П611-6 +
Шифр НБУВ: РА366679

Рубрики:

      
2.

Беседін О.В. 
Удосконалення методів лікування хворих на генітальний ендометріоз шляхом корекції нейтрофіло-залежних механізмів: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.01 / О.В. Беседін ; Нац. мед. ун-т ім. О.О.Богомольця. — К., 2000. — 19 с. — укp.

Вивчено участь нейтрофільнозалежних механізмів у розвитку генітального ендометріозу, вплив на дані процеси імунотропного препарату - плацентарного полібіоліну. Обстежено 68 хворих на різні форми генітального ендометріозу та 20 здорових жінок, у яких визначено нейтрофільний статус. Обстеження проводилось до та після лікування та через 6 місяців. Встановлено, що нейтрофільний статус у хворих на генітальний ендометріоз характеризується послабленням міграційної, захоплюючої та ферментативної функцій з активацією лектинчутливих рецепторів на тлі хронічної гіперімунокомплексемії, зниження мембрано-месенжерних процесів з послабленням киснево-залежного шляху обміну L-аргініну в нейтрофілах хворих на генітальний ендометріоз, що зумовило розбалансування відповідних нейтрофіло-сироваткових індексів у хворих. Запропоновано використання для терапії хворих на різні форми генітального ендометріозу ретроплацентарного полібіоліну, що значною мірою знизило хронічну гіперімунокомплексемію, послабило аутоімунний компонент у розвитку генітального ендометріозу, виявило позитивний вплив на клінічний перебіг захворювання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р715.410.111-52
Шифр НБУВ: РА312368 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського