Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Бондаренко С.М.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія: Науки про Землю   
1.

Бондаренко С.М. 
Золоторудна мінералізація західної частини Українського щита: автореф. дис... канд. геол. наук: 04.00.20 / С.М. Бондаренко ; Ін-т геохімії, мінералогії та рудоутворення ім. М.П.Семененка НАН України. — К., 2009. — 20 с. — укp.

Проведено систематику проявів золоторудної мінералізації для даної частини щита. Виділено такі мінералого-геохімічні типи ендогенної золоторудної мінералізації: золото-арсеновий, золото-кварцовий, золото-сульфідний, золото-кварц-срібний. Наведено результати вивчення речовинного складу руд, стадійності й умов їх утворення, поширення головних рудних мінералів в різних типах рудної мінералізації. Виявлено та проведено детальне дослідження відкритих вперше для Українського щита мінералів золота, срібла, вісмуту, телуру, талію та селену. Виділені типи знаходяться в певних просторово-часових взаємовідношеннях, що зумовлено загальною еволюцією процесів рудоутворення та формування породних комплексів регіону. На підставі вивчення типоморфних особливостей самородного золота й індикаторних рудних матеріалів запропоновано критерії пошуку й оцінки руд на потенційно рудоносних площах.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Д451(45УКР)-4 + Д59(45УКР)-451 +
Шифр НБУВ: РА369080

Рубрики:

      
2.

Бондаренко С.М. 
Рейтингове управління конкурентоспроможністю продукції промислових підприємств (на прикладі взуттєвого виробництва): Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / С.М. Бондаренко ; Нац. ун-т харч. технологій. — К., 2002. — 20 с. — укp.

Визначено та систематизовано чинники та умови формування конкурентоспроможності продукції підприємств взуттєвої промисловості, зокрема, якість, ціна виробу, асортимент продукції, відповідність напрямам моди, сезонність, репутація виробника, ресурсне, інформаційне, правове забезпечення підприємства, потенціал керівництва, організаційна структура управління тощо. Розроблено нові показники задоволеності споживача виробом та методики їх оцінки, а саме: привабливість виробу, соціально-економічна ефективність, коефіцієнт задоволеності споживача, які дають змогу оцінити конкурентоспроможність виробу у порівнянні з потребою споживачів. Запропоновано методичні підходи до визначення конкурентоспроможності взуттєвих підприємств на основі використання теорії ефективної конкуренції за трьома групами показників: конкурентоспроможність товарної маси, фінансові, техніко-економічні показники. Розроблено та впроваджено систему рейтингового управління конкурентоспроможністю продукції взуттєвого підприємства, яка грунтується на змаганні підрозділів за кращі техніко-економічні показники та вищий рівень конкурентоспроможності продукції на ринку. Запропоновано рекомендації щодо удосконалення асортиментної політики на взуттєвому підприємстві, які сприяють виробництву взуття з врахуванням рівня його конкурентоспроможності, задоволеності споживача, рейтингу на ринку та прибутковості для виробника. Запропоновано методичні підходи до визначення частки ринку, обсягу реалізації та рентабельності капіталовкладень у виробництво взуття з урахуванням рівня його конкурентоспроможності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)306.67-82
Шифр НБУВ: РА319790 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
3.

Бондаренко С.М. 
Розробка генераторів вогнегасячого аерозолю із покращеними характеристиками: Автореф. дис... канд. техн. наук: 21.06.02 / С.М. Бондаренко ; Акад. цив. захисту України. — Х., 2004. — 20 с. — укp.

Обгрунтовано можливість створення генератора вогнегасячого аерозолю з покращеними характеристиками шляхом побудови його математичної моделі з подальшою оптимізацією бажаних характеристик. Розглянуто варіант існуючих схемних рішень генераторів вогнегасячого аерозолю. Розроблено комплекс математичних моделей, які описують процеси, що відбуваються у генераторі під час його роботи. Одержано технічні характеристики та параметри стосовно генератора вогнегасячого аерозолю (ГВА) покращеного типу. З використанням методів імітаційного моделювання та методів теорії планування експерименту, одержано залежності тривалості перехідного процесу, масової витрати аерозолю та тривалості роботи генератора від щільності, швидкості горіння та початкової температури заряду, а також геометричних характеристик генератора. На базі створеної установки для визначення динамічних характеристик ГВА доведено адекватність математичних моделей, одержаних аналітичним шляхом. Розроблено рекомендації, що дають змогу покращити характеристики генератора.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н960.21-5 +
Шифр НБУВ: РА334969

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського