Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Бондар А.О.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Бондар А.О. 
Вплив інтродуцентів на продуктивність лісових насаджень Поділля України: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.03.01 / А.О. Бондар ; Нац. аграр. ун-т. — К., 1999. — 19 с. — укp.

Узагальнено сторічний досвід використання інтродуцентів у лісових культурах Вінницької області. У роботі відображені результати комплексного вивчення стану, інтенсивності росту надземної частини і сформованості кореневої системи ялини звичайної, модрини європейської, сосни веймутової, сосни звичайної, горіха чорного, бархату амурського і гікорі білого, їх взаємодії з аборигенними породами, вплив чистих і змішаних насаджень на фізико-хімічні властивості грунту. З урахуванням стану, інтенсивності росту, запасу деревини на одиниці площі, виходу цінних сортиментів та їх вартості, приведені рекомендації і технологія по створенню та раціональному використанню інтродуцентів в лісових культурах Вінницької області.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П345.9(2УКР-4ВИН),022

Рубрики:

      
2.

Бондар А.О. 
Лісівничі основи формування високопродуктивних насаджень у дібровах Поділля: Автореф. дис... д-ра с.-г. наук: 06.03.03 / А.О. Бондар ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2005. — 36 с. — укp.

На підставі теоретичних узагальнень і репрезентативної експериментальної перевірки виявлено нові біологічні та екологічні властивості дуба звичайного, берези лікувальної (Sorbus torminalis (L.) Crantz.), черешні (Cerasus avium (L.) Moench) та груші (Pyrus communis (L.)) звичайних, а також інших деревних рослин. Вперше вивчено інтенсивність розростання трав'яних рослин на зрубах та у часткових культурах і їх значення у процесі природного поновлення деревних рослин у свіжих дібровах. Виявлено вплив ширини міжрядь на розмір крони, загальну масу гілок, листя та запас стовбурової деревини. Встановлено взаємозв'язок розмірів крони з приростом дерев дуба за діаметром. З'ясовано вплив ширини міжрядь на об'єм заболонної деревини та її вологість, а також вологе насичення грунту та зосередження дрібного коріння за шарами земляного покриву у вертикальній площині. На основі стаціонарних досліджень обгрунтовано значення інтенсивності доглядових рубань у часкових культурах на підвищення продуктивності насаджень, вихід і вартість сортиментів. Доведено, що за умови ширини міжрядь два - три метри у часткових культурах дуба звичайного формується найвищий запас стовбурної деревини, вихід сортиментів та їх вартість. На базі використання електрофізіологічних параметрів (імпедансу, поляризаційної ємності та біоелектричних потенціалів) вперше встановлено залежність життєвої здатності дуба звичайного від інтенсивності проведення доглядових рубань і ширини міжрядь у часткових культурах.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П382.11-4(4УКР3) +
Шифр НБУВ: РА334868

Рубрики:

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського