Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Бєлкіна О.В.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

      
1.

Бєлкіна О.В. 
Прогнозування та профілактика дисбіозу у вагітних з прееклампсією: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.01 / О.В. Бєлкіна ; Донец. держ. мед. ун-т ім. М.Горького. НДІ мед. пробл сім'ї. — Донецьк, 2007. — 23 с. — укp.

Досліджено проблему зниження частоти розвитку дисбіотичних станів вагітних з прееклампсією (ПЕ) шляхом розробки методу прогнозування та лікувльно-профілактичних заходів щодо розвитку дисбіозу на фоні ПЕ на підставі вивчення анамнестичного, клінічного, бактеріологічного, імунного та гормонального статусів у цих пацієнток. За результатами ретроспективного аналізу встановлено, що ПЕ поєднувалися з дисбіотичними розладами у 79,1 % випадків. На підставі порівняльного аналізу результатів обстеження вагітних з ПЕ залежно від наявності дисбіозу визначено прогностичні чинники ризику з розвитку дисбіозу на фоні ПЕ, які є складовими прогностичної моделі, що дозволяє з високим ступенем ймовірності прогнозувати розвиток дисбіотичних станів у таких вагітних. Розроблено та впроваджено науково обгрунтований комплекс лікувально-профілактичної терапії для вагітних групи ризику розвитку дисбіозу на фоні ПЕ, який містить пробіотикотерапію з використанням мультипробіотика симбітер-2 і препарату з вираженими імуномоделювальними, антиоксидантними властивостями, що є також донатором оксиду азоту - глутаргіну. Впроваджена комплексна програма ведення сприяла у більшості випадків нормалізації мікробного пейзажу кишечнику, зменшенню частоти дисбіотичних станів піхви у вагітних групи ризику у 1,97 рази, частоти розвитку ПЕ - у 2,9 рази знизила кількість ускладнень під час пологів у 1,98 рази, гнійно-септичних ускладнень у післяопераційному періоді - 2,9 рази й інфекційних ускладнень у неонатальному періоді - 2,6 рази.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.213.026 + Р716.216.413.3 +
Шифр НБУВ: РА350975

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського