Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Валід За'ал Та'амрах$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

      
1.

Валід За'ал Та'амрах 
Клініко-імунологічна характеристика і лікування хворих на аденовірусні кон'юнктивіти: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.18 / Валід За'ал Та'амрах ; Київ. мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л.Шупика. — К., 2005. — 19 с.: табл. — укp.

Виявлено клінічні особливості аденовірусних кон'юнктивітів (АК) у різних осіб. Відзначено, що інфільтрати рогівки у разі аденофарингокон'юктивальної лихоманки (АФКЛ) спостерігаються у 6,8 рази рідше, токсико-алергійні реакції - у 5,1 раз, затяжний перебіг хвороби - у 5,9 разів, мікст-бактеріальний кон'юктивіт - у 3,5 разів рідше, ніж у разі епідемічного керато-кон'юктивіту (ЕКК). Відзначено, що збереження помутнінь рогівки через 3 місяції у хворих на ЕКК спостерігається у 17,3 рази частіше, ніж у випадку АФКЛ. Установлено особливості імунологічних розладів за різних форм аденовірусних кон'юктивітів у хворих - розвиток вторинної імунологічної недостатності за відносним супресорним варіантом, активація аутоімунних та імунокомплексних реакцій, зниження факторів місцевого імунітету ока, зменшення концентрації інтерферону сироватки крові. Найбільш виражені порушення місцевого імунітету та більша активність аутоімунних реакцій до рогівкового антигену спостережено у хворих на ЕКК, що довгостроково не змінювалися. Патогенетично обгрунтовано використання противірусного препарату "Амізон" та імунокоректору "Вілозен" у комплексній терапії хворих на аденовірусні кон'юктивіти. З'ясовано, що підвищення ефективності лікування хворих на аденовірусні кон'юктивіти відбувається завдяки покращанню системного та місцевого імунітету, зниженню вираженості аутоімунних рекацій до антигену рогівки, зменшенню рівня циркулюючих імунних комплексів сироватки крові та сльози, збільшенню концентрації сироваткового інтерферону.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р673.301.63-5 +
Шифр НБУВ: РА338401

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського