Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Гриценко В.В.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія: Біологічні науки   
1.

Гриценко В.В. 
Лучні степи Київського плато: флора, рослинність, популяції рідкісних видів та охорона: автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.05 / В.В. Гриценко ; НАН України. Нац. ботан. сад ім. М.М.Гришка. — К., 2007. — 20 с. — укp.

Проведено комплексне дослідження сучасного стану лучних степів Київського плато. Проаналізовано систематичний склад, біоморфологічну, еколого-ценотичну, географічну структуру флори лучних степів даного регіону, яка налічує 548 видів судинних рослин. Складено еколого-фітоценотичну класифікацію лучно-степової рослинності Київського плато, що представлена 8-ма формаціями та 65-ма асоціаціями. Охарактеризовано стан і структуру популяцій 87-ми видів, занесених до Червоної книги України. Складено список рідкісних видів, охарактеризовано їх сучасне географічне поширення в регіоні, наведено рекомендації щодо створення нових об'єктів природно-заповідного фонду. Показано ефективність охорони флористичного різноманіття та популяцій рідкісних видів рослин лучних степів на Київському плато ex situ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е50*805.9-658.1-09(4УКР-4КИЇ) + Е50*88(4УКР-4КИЇ) +
Шифр НБУВ: РА353729

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Гриценко В.В. 
Модифікація сітчастих поліціануратів реакційноздатними олігомерами та полімерами: Автореф. дис... канд. хім. наук: 02.00.06 / В.В. Гриценко ; НАН України. Ін-т хімії високомолекуляр. сполук. — К., 2004. — 20 с. — укp.

Досліджено процес модифікації поліціануратів (ПЦ) реакційноздатними олігомерами та полімерами, а також роль природи модифікатора та характеру модифікації стосовно структури та властивостей полімерного матеріалу. Уперше для модифікації ПЦ використано каучуки з гідразидними, ацилгідразонними та ізоціанатними кінцевими групами. З використанням модельних органічних сполук вивчено механізм вбудовування таких каучуків до ПЦ сітки. Здійснено модифікацію ПЦ олігобутиленглікольадипінатом, зберігаючи високі термічні характеристики і поліпшуючи механічні властивості. Досліджено термоокисну стабільність послідовних взаємопроникних полімерних сіток (ВПС) на основі ПЦ і сітчастого поліуретану з підвищеною сумісністю компонентів завдяки хімічному щепленню між ними. Синтезовано in situ послідовні поліціанурат-поліуретанові ВПС і розглянуто відмінності в їх структурі та властивостях у порівнянні з послідовними ВПС. Виявлено, що in situ послідовні ВПС мають більшу густину та температуру склування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Г721.72-27 + Л712.72 +
Шифр НБУВ: РА332170

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського