Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Дворкін О.Л.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

      
Категорія: Будівництво   
1.

Дворкін О.Л. 
Основи теорії та методології багатопараметричного проектування складів бетону: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.23.05 / О.Л. Дворкін ; Придніпр. держ. акад. буд-ва і архіт. — Д., 2005. — 36 с.: рис. — укp.

Обгрунтовано комплекс необхідних кількісних залежностей та алгоритми багатопараметричного проектування складів бетону (БПСБ) для найбільш розповсюджених у будівництві видів бетону. Висвітлено фундаментальні положення бетонознавства про вплив структури та складу бетону на його будівельно-технічні властивості. Розглянуто умови оптимізації структури та складу бетону, загальні взаємозв'язки показників властивостей та структурних параметрів. Базуючись на теорії подібності, одержано рівняння структурної подібності бетонів за міцністю, морозостійкістю й легкоукладальністю, наведено розрахункові залежності. Аналітично обгрунтовано емпіричне правило постійності водопотреби бетонних сумішей. Одержано рівняння для визначення оптимального вмісту піску у бетонній суміші за умов найменшої в'язкості, запобігання водовідділенню та за необхідного об'єму втягнутого повітря. Запропоновано правило "приведеного Ц/В", що дозволяє враховувати додатково вплив на міцність бетону пористості заповнювача й активних мінеральних домішок. Розвинуто засади розрахунково-експериментального прогнозування забезпечення морозостійкості та водонепроникності, що необхідні за умов проектування складів бетону. Обгрунтовано загальні схеми алгоритмів "рецептурних" і "рецептурно-технологічних" задач БПСБ, а також алгоритми задач проектування складів бетонів різних видів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н331.001 +
Шифр НБУВ: РА336699

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського