Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Дворник В.М.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Дворник В.М. 
Підготовка і протезування хворих на патологічне стирання твердих тканин зубів: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.22 / В.М. Дворник ; Укр. мед. стоматол. акад. — Полтава, 2001. — 18 с. — укp.

Вивчено розповсюдженість патологічного стирання твердих тканин зубів. Розроблено програму комп'ютерного аналізу даних електроміографічних та реопародонтографічних досліджень. Встановлено ступінь функціональних порушень за патологічного стирання твердих тканин зубів. Запропоновано методику, що складається з двох етапів лікування з застосуванням капи у фронтальній ділянці верхньої або нижньої щелепи та стимулювальної терапії на підготовчому етапі. Визначено характер та послідовність ортопедичної підготовки та раціонального протезування, "режим" стимуляційного впливу. Досліджено механізм перебудови рефлексів жувальної системи залежно від методу лікування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р668.62с03
Шифр НБУВ: РА314933 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
2.

Дворник В.М. 
Рефлекторні механізми адаптації при ортопедичному лікуванні прикусу, що знижується: автореф. дис... д-ра мед. наук : 14.01.22 / В.М. Дворник ; Вищ. держ. навч. закл. України "Укр. мед. стоматол. акад.". — Полтава, 2009. — 29 с. — укp.

Вивчено питання діагностики й ортопедичного лікування хворих з прикусом, що знижується. Досліджено механізми адаптації до ортопедичних конструкцій, які забезпечують оптимальну висоту оклюзії та підвищують ефективність протезування. Визначено поширеність патології серед населення Полтавської області, яка збігається зі середньостатистичними показниками в Україні. На підставі електроміографічних досліджень встановлено ступінь функціональних порушень у хворих з прикусом, що знижується. Проведені математичні розрахунки оптимального роз'єднання прикусу, в основу яких покладено дані магнітно-резонансної томографії скронево-нижньощелепного суглоба, дозволили визначити можливе одномоментне збільшення міжальвеолярної висоти. Зауважено, що ефективність ортопедичного лікування хворих зі вказаною патологією залежить від їх психоемоційного стану та готовності до користування виготовленими зубопротезними конструкціями. На підставі клініко-лабораторних досліджень науково обгрунтовано механізм адаптації до протезів, які відновлюють утрачену висоту прикусу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р665.621.050 + Р668 +
Шифр НБУВ: РА366677

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського