Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Добряк С.К.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

      
1.

Добряк С.К. 
Удосконалення технологічних режимів конструктивних параметрів механічного обладнання станів для прокатки стрічок: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.03.05 / С.К. Добряк ; Донбас. держ. машинобуд. акад. — Краматорськ, 2002. — 19 с. — укp.

Для процесів холодної симетричної та асиметричної прокатки, деформації між холостим і приводним робочим валками з прямолініним переміщенням і з охопленням стрічкою, що прокатується, приводного робочого валка, а також процесу деформації між холостими робочими валками запропоновано числові математичні моделі напружено-деформованого стану НДС) металу, що базуються на рекурентному розв'язанні кінцево-різницевої форми умови статико-динамічної рівноваги виділеного елементарного об'єму осередку деформації, які дозволяють поряд з реальним характером розподілу межових умов врахувати наявність інерційної складової та прикромочного ефекту за одночасного забезпечення можливості безпосереднього прогнозування локальних і результуючих показників ступеня використання запасу пластичності. Для різних технологічних схем процесів холодної асиметричної прокатки та деформації відносно тонких стрічок з використанням детермінованих підходів і методу Монте-Карло розроблено комплекс імітаційних математичних моделей, що враховують ймовірнісний характер механізмів формування вихідних і результуючих технологічних параметрів у їх взаємозв'язку. З використанням елементів теорії планового експерименту одержано регресійні аналітичні описи енергосилових параметрів та основних показників якості, що дозволяють розв'язувати задачі різноманітного плану в реальному масштабі витрат машинного часу. Одержано кількісні оцінки осьових сил, що мають місце під час регулювання поперечного профілю та площинності стрічок, які прокатуються для чотиривалкових робочих клітей станів для виробництва стрічок з приводом через опірні валки, шляхом диференційного чи сумісного перехрещування робочих і опорних валків у горизонтальній площині. Уточнено методики розрахунку (НДС) механізмів зміни модуля жорсткості робочих клітей і багатовалкових систем різної конструкції. Розширено уявлення про характер впливу, з використанням узагальнених критеріїв оптимальності розв'язано задачі з автоматизованого проектування технологічних режимів і конструктивних параметрів механічного устаткування безперервних і реверсивних станів для прокатки стрічок. Наведено технологічні та конструктивні рекомендації, спрямовані на підвищення техніко-економічних показників для виробництва стрічок за рахунок розширення сортаменту, підвищення якості та зниження собівартості готового металопрокату.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К621.530.04 +
Шифр НБУВ: РА321221

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського