Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Дорошенко В.О.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Дорошенко В.О. 
Клініко-патогенетичні особливості сучасної дифтерії у дітей: Автореф. дис... д-ра мед. наук: 14.01.13 / В.О. Дорошенко ; АМН України. Ін-т епідеміології та інфекц. хвороб ім. Л.В.Громашевського. — К., 2006. — 43 с. — укp.

Вивчено електрофоретичні спектри біополімерів токсигенних штамів C. diphteriae. Доведено важливу значущість екзотоксину C. diphteriae у крові, стану специфічного антитоксичного й антибактеріального імунітету, гемодинаміки, коагуляційного гемостазу у патогенезі дифтерії та її ускладнень. Запропоновано діагностичні критерії дифтерії, критерії оцінки її тяжкості, прогнозування розвитку міокардитів і засоби патогенетичного їх лікування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.514.23-3 +
Шифр НБУВ: РА343342

Рубрики:

      
2.

Дорошенко В.О. 
Теорія дифракції електромагнітних хвиль на неоднорідних конічних структурах: Автореф. дис... д-ра фіз.-мат. наук: 01.04.03 / В.О. Дорошенко ; Харк. нац. ун-т радіоелектрон. — Х., 2005. — 32 с. — укp.

Вивчено властивості розсіювання неоднорідних конічних поверхонь, зокрема з неоднорідностями у вигляді поздовжніх щілин. Запропоновано та розвинуто нові обгрунтовані аналітико-числові методи та підходи, що базуються на застосуванні інтегрального перетворення Мелера - Фока, методу напівобернення та сингулярних інтегральних рівнянь для дослідження у строгій постановці початково-крайових (нестаціонарних) задач електродинаміки для тривимірних складних незамкнених конічних структур. Запропоновано математичну модель процесу дифракції гармонічних електромагнітних хвиль на тонких резистивних і тонких діелектричних (з відносною діелектричною проникністю за модулем значно більшою за одиницю) конусах з періодичними поздовжніми щілинами. На поверхні зазначених конусів виконуються усередині крайові умови імпедансного типу, що враховують кривину поверхні, зі спеціальним імпедансним параметром. З використанням запропонованих методів і підходів уперше одержано аналітичні та числові розв'язки розглянутих стаціонарних і нестаціонарних задач для незамкнених ідеально провідних та імпедансних конусів та біконусів. На їх базі виявлено ряд нових фізичних закономірностей й особливостей, що виникають під час формування поля у часі й просторі в областях з незамкненою конічною геометрією.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В313.223 в641.8,022 +
Шифр НБУВ: РА340124

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського