Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Заріцька В.І.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

      
1.

Заріцька В.І. 
Патоморфологічні особливості головного мозку у дітей у зв'язку з внутрішньоутробними TORCH-інфекціями: автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.03.02 / В.І. Заріцька ; Нац. мед. ун-т ім. О.О.Богомольця. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Досліджено патоморфологічні особливості головного мозку, внутрішніх органів і послідів мертво-, новонароджених і дітей першого року життя, інфікованих внутрішньоутробно TORCH-інфекціями. Вивчено патоморфологічні особливості головного мозку, внутрішніх органів і послідів дітей першого року життя, інфікованих і померлих у постнатальному періоді від вірусної інфекції. Проведено порівняльний аналіз одержаних результатів між досліджуваними групами залежно від перебігу вагітності з урахуванням особливостей акушерсько-гінекологічного анамнезу матерів, розвитку дітей у нео- та постнатальному періодах. Проведено порівняльне вивчення змін головного мозку між досліджуваними групами залежно від терміну інфікування. Визначено морфологічні закономірності уражень головного мозку мертво-, новонароджених і дітей до року у разі внутрішньоутробних TORCH-інфекцій. Виявлено особливості змін головного мозку у порівнянні зі змінами посліду у разі внутрішньоутробних інфекцій. Встановлено морфологічні критерії внутрішньоутробного інфікування плода за змінами посліду. Виявлено, що внутрішньоутробне інфікування з ураженням головного мозку та його оболонок є частою патологією, що характеризується тяжким перебігом. Встановлено, що менінгоенцефаліти є одними з основних проявів внутрішньоутробної інфекції, перебіг яких супроводжується імунодефіцитом або акцидентальною інволюцією вилочкової залози. З'ясовано, що залежно від виду збудника, періоду інфікування та стану імунної системи прояв патології може виникнути відразу після народження, через декілька днів, місяців, років. Обгрунтовано необхідність проведення обстеження жінок групи ризику до та під час вагітності, а також дослідження посліду з метою своєчасного виявлення внутрішньоутробної інфекції, розробки прогнозу розвитку дитини та призначення превентивного лікування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.212.2-3 + Р733.627.7-2
Шифр НБУВ: РА369922 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського