Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Конопельник О.І.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

      
1.

Конопельник О.І. 
Оптичні властивості та електропровідність органічних напівпровідників на основі спряжених поліариленів: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.10 / О.І. Конопельник ; Львів. нац. ун-т ім. І.Франка. — Л., 2004. — 20 с. — укp.

Розглянуто структуру, електрофізичні й оптичні властивості органічних напівпровідників на основі спряжених поліариленів - поліпарафенілену, поліфенілацетилену, поліаніліну та поліамінофенолів, політолуїдину, поліметоксіаніліну, досліджені вперше, у дрібнокристалічних і плівкових зразках на оптично-прозорих поверхнях. Показано, що досліджені об'єкти є аморфно-кристалічними матеріалами з рівнем кристалічності до 50 %. Визначено, що за умови T = 293 - 533 К тепературна залежність провідності досліджуваних зразків описується експоненціальним рівнянням з від'ємним коефіцієнтом опору. З'ясовано, що протонне легування аміновмісних поліариленів сприяє зменшенню енергії активації провідності від 0,59 до 0,35 еВ з одночасним збільшенням рівня кристалічності від 25 до 43 %. У плівкових композитах виявлено значну анізотропію провідності, ступінь якої зростає зі збільшенням вмісту електропровідного полімеру. Вивчено оптичні спектри поглинання розчинів і тонких шарів поліариленів на поверхні оксиду стануму. Досліджено вплив протонного та електрохімічного легування на спектри поглинання полі-орто-толуїдину. Досліджено електрохромні і термохромні властивості аміновмісних поліариленів. Встановлено, що характер термохромних змін залежить від структури та електронних властивостей полімеру. Розроблено нові пристрої для перетворення енергії, оптичний елемент з полімерним електрохромним шаром і спосіб одержання електропровідних полімерних композитів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В379.24,022 + В379.271.2,022 +
Шифр НБУВ: РА331720

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського