Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (1)Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Кхалфауі Неджіб$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

      
1.

Кхалфауі Неджіб 
Методи синтезу швидкодіючих схем мікропрограмних автоматів: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.05 / Кхалфауі Неджіб ; Держ. вищ. навч. закл. "Донец. нац. техн. ун-т". — Донецьк, 2008. — 17 с. — укp.

На підставі результатів теоретичних і експериментальних досліджень запропоновано нові структури композиційних мікропрограмних пристроїв керування без поділу кодів. Показано, що для оптимізації швидкодії у їх схемах може бути використаний метод кешування сигналів. Даний метод застосовано для зниження середнього часу доступу до блоків структур пристроїв керування, реалізованим у базисі ПЗП або ППЗП. Розроблено нові структури композиційних мікропрограмних пристроїв керування без поділу кодів з кешуванням сигналів, що мають більш високу швидкодію у порівнянні з відомими структурами. Запропоновано метод визначення середньої тривалості такту роботи розроблених структур без поділу кодів з кешуванням, застосування якого дозволяє виконати аналіз структур пристроїв керування з довільним розміщенням декількох модулів кеш-пам'яті. Розроблено програмні моделі запропонованих структур, де використані як засоби моделювання мова опису апаратури VHDL та мова програмування C++. Досліджено розроблені структури з метою визначення області їх ефективного застосування. Вивчено ефективність структур з використанням часових характеристик блоків, а також значення ймовірностей кеш-влучень. З'ясовано, що запропоновані структури композиційних мікропрограмних пристроїв керування без поділу кодів з кешуванням сигналів у аспекті швидкодії у середньому в 2,5 раза ефективніші у порівнянні з аналогічними структурами-прототипами без кеш-пам'яті. Одержано залежності апаратурних витрат у модулі кеш-пам'яті від параметрів модуля. Дані залежності описані аналітичними виразами, які можуть бути використані проектувальниками апаратури для оцінювання можливостей використання розроблених структур з кеш-пам'яттю під час проектування обчислювальних систем.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З965.974-02 + З972-02-5-05 +
Шифр НБУВ: РА360766

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського