Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Лупояд К.В.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

      
1.

Лупояд К.В. 
Гормональні та імунологічні порушення у жінок, стан внутрішньоутробного плода при його гіпоксії (дистресі) та їх корекція: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.01 / К.В. Лупояд ; Харк. держ. мед. ун-т. — Х., 2006. — 24 с. — укp.

Вперше розглянуто доцільність та визначено ефективність застосування методу озонотерапії для лікування гіпоксії внутрішньоутробного плоду. Встановлено, що в результаті використання озонотерапії рівень в крові первиних молекулярних продуктів пероксидації ліпідів (дієнових кон'югат) достовірно знижується на 50 %, вторинних (основи Шиффа) - зменшується на 35 %, тоді як активність супероксиддисмутази (СОД) еритроцитів матері зростає на 21 %, КАТ - на 25 %. З'ясовано, що використання озонотерапії позитивно впливає на імунітет вагітних жінок, сприяючи достовірному збільшенню вмісту імуноглобулінів групи IgG на 30 - 33 %, зменшенню рівнів ЦІК на 20 - 28 %, що знижує ризик ушкоджувальної дії даного чинника на плід. Показано, що вживання медичного озону стимулює гормоно продукуючу функцію фетоплацентарного комплексу, що сприятливо впливає на матково-плацентарний кровообіг, покращуючи постачання плода киснем. Виявлено позитивний вплив озонотерапії на гемодинамічні показники в системі мати - плацента - плід, зокрема нормалізацію порушеного кровообігу в судинах системи фетоплацентарного комплексу спостерігалася в 4,1 рази частіше у групі жінок, що одержували комплексну терапію гіпоксії плода, ніж у групі, де лікування проводилось традиційними методами. Показано, що в результаті лікування народжувалося більше дітей у стані 8-9 балів за Апгар у жінок, які одержували озонотерапію, ніж у групі, в якій застосовувалось традиційне лікування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.212.2-5 +
Шифр НБУВ: РА344994

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського