Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (37)Книжкові видання та компакт-диски (13)Журнали та продовжувані видання (5)
Пошуковий запит: (<.>A=Лівшиць$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
1.

Лівшиць 
Алельний поліморфізм генів INHa, FSHR та FMR1 у пацієнтів з порушенням функції яєчників: автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.22 / Ганна Борисівна Лівшиць ; НАН України; Інститут молекулярної біології і генетики. — К., 2009. — 19 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р712.55
Шифр НБУВ: РА364243

Рубрики:

      
Категорія: Біологічні науки   
2.

Лівшиць Л.А. 
Природа, походження та шляхи розповсюдження мутацій, що спричинюють моногенні спадкові захворювання: Автореф. дис... д-ра біол. наук: 03.00.26 / Л.А. Лівшиць ; НАН України. Ін-т молекуляр. біології і генетики. — К., 2001. — 35 с. — укp.

Досліджено природу, походження та механізми розповсюдження мутантних генів (ТРБМ, SMN, NAIP, FMR-1, дистрофіну та AZF) у популяції населення України та ролі гетерогенності геному в патогенезі тяжких моногенних спадкових захворювань: муковісцидозу, спінальної м'язової атрофії, синдрому Мартіна - Бела, м'язової дистрофії Дюшена, необструктивних форм чоловічого безпліддя. Вперше у хворих на дані захворювання в Україні встановлено характер асоціації між мутантним генотипом і клінічними проявами фенотипу. На базі аналізу даних про походження та розповсюдженість мутацій генів цих спадкових захворювань встановлено основні закономірності процесів підтримання частоти окремих генних мутацій у популяціях населення України. Розроблено стратегію використання ДНК-аналізу мутантних генів для діагностики та профілактики тяжких спадкових захворювань в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е70*441.221.33 + Е70*441.221.33
Шифр НБУВ: РА313542 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Лівшиць О.Д. 
Профілактика та лікування хронічних зовнішніх отитів у слухопротезованих хворих: автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.01.19 / О.Д. Лівшиць ; Ін-т отоларингології ім. О.С.Коломійченка АМН України. — К., 2010. — 19 с. — укp.

Розглянуто питання профілактики та лікування хронічних зовнішніх отитів (ХЗО) у слухопротезованих пацієнтів, які хворіють на отити грибкової, бактеріальної або змішаної етіології. Розроблено нову вушну вкладку, що дозволяє покращити мікроклімат зовнішнього слухового проходу на основі притоково-відтокової вентиляції зовнішнього вуха у таких пацієнтів. Доведено доцільність як емпіричної терапії у разі загострення ХЗО призначення кандибіотика у комплексі з нормобаричною отооксигеноаерацією зовнішнього вуха. Результати досліджень поглиблюють знання щодо впливу часткової або повної обтурації слухового проходу у слухопротезованих пацієнтів на розвиток зовнішніх отитів і сприяють підвищенню якості їх профілактики та лікування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р683.601.12-5 + Р683.024.2 с05
Шифр НБУВ: РА374877 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
4.

Лівшиць І.В. 
Реабілітація пацієнток після лапароскопічних реконструктивно-пластичних операцій з приводу лейоміоми матки: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.01 / І.В. Лівшиць ; Київ. мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л.Шупика. — К., 2006. — 20 с. — укp.

Вперше встановлено взаємозв'язок між клінічними, ехографічними, морфлогічними, ендокринологічними та імунологічними змінами у жінок до та після лапароскопічного лікування лейоміоми матки у репродуктивному віці. Уточнено ісунуючі наукові уявлення щодо патогенезу захворювання й удосконалено відповідні лікувально-профілактичні та реабілітаційні заходи. Показано роль ендокринологічних та імунологічних порушень у генезі лейоміоми матки у репродуктивному віці. Запропоновано методи контролю за клінічним перебігом та ефективністю лікувально-профілактичних і реабілітаційних заходів, які проводяться після ендоскопічного лікування лейоміоми матки. Розроблено та впроваджено практичні рекомендації щодо зниження частости рецидивів захворювання після лапароскопічного лікування на підставі використання удосконалених лікувально-профілактичних і реабілітаційних заходів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.714.1-59 +
Шифр НБУВ: РА342374

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського