Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Нестеренко С.В.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Нестеренко С.В. 
Підвищення корозійної стійкості аустенітних зварних швів шляхом мікролегування РЗМ: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.17.14 / С.В. Нестеренко ; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". — К., 2006. — 21 с. — укp.

Проведено дослідження корозійної стійкості зварних швів аустенітних хромонікелевих (18 - 8) і хромонікельмолібденових (18 - 8 - 2) сталей, мікролегованих рідкісноземельними металами (РЗМ), а також їх сполуками. Показано, що у разі введення Y та його сполук, а також за комплексного мікролегування Y та Ge зварного шва гальмується анодне розчинення металу та катодна реакція відновлення іонів водню, полегшується його пасивація. Встановлено, що мікролегування зварного шва РЗМ у оптимальних кількостях подрібнює структурні складові, очищує межі зерен, сприяє стабілізації структури наплавленого металу та призводить до підвищення стійкості до міжкристалевої мікрокорозії (МКК). Виявлено, що структурні зміни викликають зменшення мікрохімічної гетерогенності (особливо по Ni та Cr) і сприяють утворенню пасивних захисних шарів, збагачених РЗМ, що забезпечує більш рівномірний розподіл електродного потенціалу на поверхні металу зварного з'єднання. Показано, що зварні шви, мікролеговані РЗМ, мають у 3-4 рази більшу корозійну стійкість у порівнянні зі зварними швами, одержаними за допомогою серійних електродів. Електроди з РЗМ впроваджено у практику ремонтних робіт на коксохімічних підприємствах.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К641-18 + К66-13 +
Шифр НБУВ: РА348370

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
2.

Нестеренко С.В. 
Формування малооб'ємних тваринницьких будівель на принципах кооперування, блокування і вдосконалення конструктивних рішень: автореф. дис... канд. техн. наук : 05.23.01 / С.В. Нестеренко ; Полтав. нац. техн. ун-т ім. Ю.Кондратюка. — Полтава, 2010. — 24 с. — укp.

Обгрунтовано принципи кооперування та блокування малооб'ємних будівель для утримання різних видів тварин. Досліджено вплив основних параметрів мікроклімату на формування кооперованої та блокованої будівлі. Удосконалено номенклатуру та типологію малооб'ємних кооперованих тваринницьких будівель. Розроблено алгоритм формування функціонально-технологічних блоків для утримання тварин і планувальну структуру кооперованої будівлі за допомогою ПЕОМ. Проведено комплексне оцінювання взаємозв'язків приміщень й обгрунтовано раціональне планувальне рішення малооб'ємних будівель для утримання різних видів тварин. Розроблено методику визначення техніко-економічної ефективності запропонованих варіантів. Наведено проектні пропозиції щодо нових типів малооб'ємних тваринницьких будівель.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н756-022
Шифр НБУВ: РА370512 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського