Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Павлов О.О.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Павлов О.О. 
Діагностика та лікування синдрому ендогенної інтоксикації: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.30 / О.О. Павлов ; М-во охорони здоров'я. Дніпропетр. держ. мед. акад.. — Д., 2002. — 16 с.: рис. — укp.

Зазначено, що оптимізація діагностики синдрому ендогенної інтоксикації проводиться на підставі розробленої експрес-методики. Наведено метод адекватної комбінації засобів екстракорпоральної детоксикації. Встановлено, що критерієм визначення засобу комбінації є врахування позитивних та негативних рис методу детоксикації. Розроблено індекс функціональності, що визначає здатність власного організму до детоксикації аутотоксинів. Доведено, що використання розробленої методики дозволяє ефективно проводити детоксикацію організму та знижувати рівень токсемії.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р284.12 +
Шифр НБУВ: РА321818

Рубрики:

      
2.

Павлов О.О. 
Профілактика та інтенсивна терапія синдрому гострого ураження шлунку в абдомінальній хірургії (клініко-експериментальне дослідження): автореф. дис... д-ра мед. наук: 14.01.30 / О.О. Павлов ; Дніпропетр. держ. мед. акад. — Д., 2009. — 36 с. — укp.

Наведено результати досліджень впливу гострої абдомінальної патології на розвиток ерозивно-виразкових ускладнень. Наведено експериментальну модель, яка дозволяє визначити головні ланки дії факторів больової агресії та фізіологічні ланки послідовного ураження шлунково-кишкового тракту, починаючи від реакції симпато-адреналової системи, через розвиток гіпоксії до виникнення ендотеліальної недостатності, що призводить до розвитку синдрому гострого ураження шлунку. Проведено клінічне дослідження у 180-ти пацієнтів з гострою абдомінальною патологією, причиною якої була гостра шлунково-кишкова кровотеча, гострий панкреатит і гостра кишкова непрохідність. На підставі вивчення кисневого статусу, кислотно-лужного балансу, інтрамукозного pH, газового складу та гемодинаміки, стресової реакції та системної запальної відповіді, моторно-евакуаційної функції доведено наявність багатогранного патофізіологічного процесу розвитку синдрому гострого ураження шлунку та виділено реакцію симпато-адреналової системи, гіпоксії та ендотоксикозу. Обгрунтовано застосування профілактичної стратегії інтенсивної терапії, що дозволило знизити ризик повторної геморрагії на 27,5 % і необхідність у повторній госпіталізації на 18,2 % та в результаті зменшити строки перебування у відділенні реанімації та інтенсивної терапії на 26,4 % та загального терміну перебування в стаціонарі на 8,9 %.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р457.465.2 +
Шифр НБУВ: РА364428

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського