Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Родіна Ю.М.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

      
1.

Родіна Ю.М. 
Оптимізація лікування хворих з контузією ока шляхом медикаментозної стабілізації мембран лізосом та корекції порушень імунореактивності організму: автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.18 / Ю.М. Родіна ; Ін-т оч. хвороб і тканин. терапії ім. В.П.Філатова АМН України. — О., 2008. — 19 с. — укp.

За умов моделювання дозованої контузії ока одержано наукові дані про дестабілізацію мембран лізосом у рогівці, райдужці, війчастому тілі, сітківці, кришталику на підставі виявлення збільшення неседиментуючої активності кислої фосфатази та beta-галактозидази у перші 15 діб після контузії ока, найбільш вираженій у разі контузії середнього ступеня для всіх досліджених тканин у перші 3 доби у середньому на 20,5 %, за важкої контузії - 7 діб, починаючи з 69 % з поступовим зменшенням до 23 %. Установлено, що комплексне лікування з застосуванням препарату амізон у хворих з контузією ока сприяє стабілізації мембран лізосом тканин ока, що має прояв у зниженні в середньому в 1,4 раза активності кислої фосфатази та beta-галактозидази у разі середньої та важкої контузії ока у терміни до 15-ти діб після травми в електроелімінаті ока. Одержано відомості стосовно імуномодулювального ефекту комплексного лікування з застосуванням даного препарату у хворих з контузією очного яблука. За цього збільшується абсолютна кількість фагоцитів у 1,5 раза у терміни до 15-ти діб після травми за контузії легкого ступеня та у терміни понад 15 діб після травми у разі середньої та важкої контузії ока. Уточнено дані про десенсибілізувальну дію даного комплексного лікування у хворих з контузією ока. Виявлено зниження аутосенсибілізації до антигенів судинної оболонки: у терміни до 15-ти діб після травми за середньої та тяжкої контузії у середньому в 1,6 раза, а у терміни понад 15-ти діб після травми - в 1,8 раза, а також зниження рівня аутосенсибілізації до антигенів кришталика в 2,8 раза у терміни до 15-ти діб після травми у разі контузії легкого ступеня іза важкої контузії - в 1,6 раза у різний термін спостереження.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р675.8-5 +
Шифр НБУВ: РА358009

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського