Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Сорокін О.В.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Сорокін О.В. 
Властивості екситонних збуджень J-агрегатів в умовах статичного та динамічного безладу (зв'язок із структурою): Автореф. дис...канд. фіз.-мат. наук: 01.04.05 / О.В. Сорокін ; Харк. нац. ун-т ім. В.Н.Каразіна. — Х., 2006. — 17 с. — укp.

Установлено структуру J-агрегатів amphi-PIC й особливості формування локалізованих і поляронних екситонних станів за умов великого ступеня безладу. Показано, що залежно від умов приготування J-агрегати amphi-PIC можуть формувати одношарову (циліндричну) чи двошарову (циліндричну та дискову) структури. Установлено, що за умов опромінення коротко-хвильовим збудженням окремих (обособлених) J-агрегатів відбувається фотоіндукована реорганізація їх молекулярного впакування. Виявлено локальні екситонні стани у даних агрегатів, які мають прояв у спектрах окремих J-агрегатів за низької температури як багатьох окремих ліній. Досліджено процес безвипромінювального переносу енергії у нанорозмірних системах на прикладі J-агрегатів і міцел поверхнево активних речовин. Показано, що за умов великого ступеня безладу короткохвильову частину J-смуги формують делокалізовані екситони, а довгохвильовий край - локалізовані екситонні стани. Установлено складний характер температурної залежності процесу міграції екситонів, взаємопов'язаний з дією статичного та динамічного безладів. Показано головну роль безладу у розвитку поляронної релаксації нижче дна екситонної зони й у формуванні бар'єра автолокалізації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В372.314.2,022 +
Шифр НБУВ: РА345152

Рубрики:

      
2.

Сорокін О.В. 
Лікування вагітних з невиношуванням за наявності генітального герпесу: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.01 / О.В. Сорокін ; Ін-т педіатрії, акушерства та гінекології АМН України. — К., 2007. — 23 с. — укp.

Вперше вивчено клінічний перебіг вагітності та пологів, вміст статевих гормонів у крові та стан клітинного імунітету у вагітних з невиношуванням за наявності вірусу герпесу звичайного (ВГЗ) 2-го типу. Показано залежність стану плода та плацентарного комплексу від виразності діагностичних показників активності інфекційного процесу у вагітних. Констатовано взаємозв'язок морфологічних змін фетоплацентарного комплексу з гормональними розладами, зокрема зміною концентрації прогестерону у II триместрі вагітності. Вперше показано зв'язок змін плаценти та стану плода у вагітних з невиношуванням за наявності ВГЗ 2-го типу. Вперше доведено доцільність використання у комплексі лікувальних заходів специфічного імуноглобуліну людини проти вірусу герпесу 2-го типу для лікування ВГЗ 2-го типу у вагітних з невиношуванням. На підставі вивчення гормонального й імунного статусу вагітних розроблено ефективні лікувальні заходи, використання яких дозволяє значно знизити частоту невиношування вагітності та кількість перинатальних втрат за наявності інфікування генітальним герпесом. Вперше запропоновано систему оцінки стану плода у вагітних з невиношуванням за наявності ВГЗ 2-го типу на підставі виразності показників активності ГВІ, концентрації прогестерону в крові та морфологічних змін фетоплацентарного комплексу. Удосконалено схему лікування ВГЗ 2-го типу з застосуванням специфічного імуноглобуліну людини рідкого проти вірусу герпесу 2-го типу у вагітних з невиношуванням, доведено її ефективність і розроблено рекомендації щодо застосування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.218.12-5 + Р716.215-5 +
Шифр НБУВ: РА349892

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського