Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Степаненко Н.В.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Степаненко Н.В. 
Знакозмінні функції Ляпунова в теорії диференціальних рівнянь: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук.: 01.01.02 / Н.В. Степаненко ; НАН України. Ін-т математики. — К., 2003. — 16 с. — укp.

Досліджено множини квадратичних форм, що зображуються в інтегральному вигляді, залежних від двох різних додатно визначених симетричних матриць. Встановлено, що для спряжених до строго слабо регулярних систем множини з двома симетричними матрицями є більш широкими, ніж множини з однією матрицею. Вивчено властивість регулярності лінійних розширень динамічних систем на торі, нормальні зміни яких записано у канонічному вигляді. У термінах двох функцій Ляпунова знайдено нові умови регулярності лінійних розширень динамічних систем на торі та лінійних систем диференціальних рівнянь.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В161.618.1 +
Шифр НБУВ: РА324476

Рубрики:

      
2.

Степаненко Н.В. 
Удосконалення критеріїв оцінки селекційних ознак у яєчному та м'ясному птахівництві: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.02.01 / Н.В. Степаненко ; Херсон. держ. аграр. ун-т. — Херсон, 2002. — 18 с. — укp.

Розглянуто моделі росту, несучості птиці провідних кросів яєчного та м'ясного типу з метою прискорення темпів зміни поколінь, підвищення ефективності селекції. Встановлено, що модель Т.Бріджеса найбільш ефективно описує емпіричні дані несучості та живої маси курей (помилки не перевищують 5 % порогу безпомилкового судження про вірогідність отриманих відмінностей), дозволяє прогнозувати рівень продуктивності за весь період випробувань, на підставі даних, отриманих за початковий період (6 тижнів вирощування та 3 - 4 місяці несучості). Висвітлено високу кореляційну залежність параметрів моделі інтенсивності росту з живою масою (r = - 0,505) та несучістю (r = 0,978). Розроблено критерії комплексної оцінки родинних форм бройлерних кросів. Доведено доцільність використання параметрів моделі (кінетична і експоненційна швидкість росту), як додаткових критеріїв у разі направленого відбору за продуктивністю.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П682-681 + П682-612.2
Шифр НБУВ: РА319473 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського