Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Томілін В.М.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

      
1.

Томілін В.М. 
Первиний остеосинтез і ендопротезування при пошкодженнях проксимального відділу плечової кістки: автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.21 / В.М. Томілін ; Донец. нац. мед. ун-т ім. М.Горького, НДІ травматології та ортопедії. — Донецьк, 2009. — 19 с. — укp.

Проаналізовано результати лікування 88-ти хворих з ушкодженнями проксимального відділу плечової кістки. Доведено у хворих з двофрагментальними переломами та нормальною щільністю кісткової тканини наявність найбільшої кількості позитивних результатів лікування. Відзначено, що більшість незадовільних результатів одержано після остеосинтезу три- і чотирифрагментальних переломів проксимального відділу плечової кістки з низькою щільністю кісткової тканини. Доведено, що у випадку три- і чотирифрагментарного перелому зі зміщенням фрагментів за умов практичного повного ушкодження гілок передньої та задньої артерії, що обгинають голівку та хірургічну шийку плечової кістки, у осіб старшого або людей похилого віку з малоактивним способом життя доцільно використовувати ендопротезування голівки плечової кістки. На підставі результатів проведених антропометричних досліджень проксимальної частини плечової кістки розроблено модульний однополюсний ендопротез плечового суглоба з метафізарно-діафізарною концепцією фіксації з пористим титановим покриттям для безцементної фіксації. Розроблену конструкцію апробовано у за клінічних умов для лікування 12-ти хворих. На підставі аналізу лікування хворих з ушкодженнями проксимального відділу плечової кістки розроблено диференційовані підходи до оперативного лікування проксимального відділу плечової кістки з метою покращання анатомо-фукціональних результатів відповідно до класифікації Charles S. Neer. Розроблено диференційований підхід до проведення остеосинтезу у хворих з ушкодженнями проксимального відділу плечової кістки, використання якого дозволило одержати позитивні результати у 89,5 % випадків. Відзначено, що застосування однополюсного ендопротезування плечового суглоба за умов клінічної апробації дозволило одержати в 91,7 % спостережень позитивні результати.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р458.198.43-5 +
Шифр НБУВ: РА365439

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського