Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (3)Реферативна база даних (89)Книжкові видання та компакт-диски (42)Журнали та продовжувані видання (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Труфанов$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
1.

Труфанов С.Ю. 
Індивідуальна анатомічна мінливість лицевого відділу голови у дітей в період формування постійних зубів: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.03.01 / С.Ю. Труфанов ; Вінниц. нац. мед. ун-т ім. М.І.Пирогова. — Вінниця, 2006. — 19 с. — укp.

Вперше встановлено вікові та статеві особливості морфометричних параметрів лицевого відділу голови, верхньої та нижньої щелеп з зубними рядами у хлопчиків і дівчаток віком від 8-ми до 15-ти років, що проживають на території Луганської області. Вивчено індивідуальну мінливість твердих тканин лицевого відділу голови, верхньої та нижньої щелеп, твердого піднебіння та м'яких (покривних) тканин лицевої ділянки у дітей у період формування постійних зубів і постійного прикусу. На підставі результатів комплексних досліджень (цефалометрії, морфо- та краніометрії лицевої ділянки, рентгенометрії голови та черепа, розробки краніограм і моделей-відбитків верхньої та нижньої щелеп та їх вивчення) встановлено вікові особливості будови, форми та розмірів лицевого відділу голови, описано його індивідуальну анатомічну мінливість. Визначено особливості індивідуальної мінливості верхньої та нижньої щелеп, носової та ротової ділянок, наведено краніометричну характеристику співвідношень голови та обличчя. Вперше встановлено графічні та метричні залежності між індивідуальною будовою голови, лицевої області та зубощелепного апарату у дітей різної статі віком від 8-ми до 15-ти років.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р731.9 +
Шифр НБУВ: РА344559

Рубрики:

      
2.

Труфанов Є.О. 
Клінічні співвідношення у хворих на розсіяний склероз: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.15 / Є.О. Труфанов ; Київ. мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л.Шупика. — К., 2004. — 20 с. — укp.

Вивчено клінічні співвідношення між неврологічними, конституціонально-демографічними та медико-психологічними показниками у хворих на розсіяний склероз (РС). Психодіагностичне обстеження проведено за допомогою особистісної анкети, розробленої Бехтерівським інститутом, методики багатопрофільного дослідження особистості (МБДО), методу колірних виборів з застосуванням інтерпретаційних коефіцієнтів Амнієва та Собчих. Установлено, що у 80,6 % хворих на РС спостерігається неадекватність суб'єктивної картини хвороби її об'єктивним клінічним і параклінічним проявам. Аномальні типи профілів МБДО виявлено у 82,4 % хворих, аномальні конфігурації профілів МБДО мали місце у 85,2 %. З'ясовано, що неврологічні (важкість, тип перебігу, тривалість, вік початку хвороби) та демографічні (вік і стать) ознаки РС були сполучені з типами психологічного реагування на хворобу, конфігураціями та типами профілів МБДО, а також з динамікою рівня емоційної напруженості, типом вегетативного балансу та рівнем працездатності хворих.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р627.016.25-3 +
Шифр НБУВ: РА329705

Рубрики:

      
3.

Труфанов 
НТ-2 токсин: мікробіологічний метод визначення, розповсюдженість, токсичність та застосування препаратів Bacillus subtilis при НТ-2 токсикозі курей: автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.07 / Олег Вікторович Труфанов ; НАН України; Інститут біології клітини. — Л., 2009. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П872.765-961
Шифр НБУВ: РА363476

Рубрики:

      
4.

Труфанов І.Д. 
Системи оптимізації режимів роботи потужних дугових сталеплавильних печей на основі інтегрального критерію енергозбереження: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.09.03 / І.Д. Труфанов ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2001. — 38 с. — укp.

На підставі аналізу основних напрямків досвіду промислово розвинених країн у галузі енергетичної ефективності виробництва на сталеливарних інтегрованих і сталеплавильних міні-заводах, а також безвитратних (маловитратних) заходів і синтезу систематичних факторів і енерготехнологічних парамерів практичної реалізації основних етапів Енергетичної програми України в електрометалургії досліджено та експериментально підтверджено алгоритми розробки схемотехнічних характеристик динамічної якості параметричної ідентифікації та екстраполярної оптимізації систем керування режимами роботи та регулювання координат електротехнічних комплексів потужних дугових сталеплавильних печей (ємністю 50 - 200 т) на основі багатофакторного інтегрального критерію енергоощадження. Створено математичне забезпечення процесів енергоощадження, а також функціональні та структурно-алгоритмічні схеми системи оптимізації процесів електросталеплавлення в потужних електропечах на основі алгоритмів варіаційного аналізу та частотного синтезу теорії автоматичного регулювання. Отримано оптимальні за енергозбереженням функціональні та алгоритмічні структури системи регулювання довжини та режимів горіння електричної дуги. Розроблено та практично реалізовано енергоощадні системи "короткої мережі" вторинного струмопідводу та диференційного механізму переміщення графитованих електродів регулятора електричної потужності, а також номограми проектування електротехнічних параметрів потужних енергоощадних комплексів електросталеплавлення за технологією вищого рівня.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К327.41-420.7
Шифр НБУВ: РА317847 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
5.

Труфанов О.А. 
Хронологія могильників передгірного Криму I ст. до н.е. - III ст. н.е.: Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.04 / О.А. Труфанов ; НАН України. Крим. філія Ін-ту археол. — К., 2007. — 16 с. — укp.

Вперше систематизовано знахідки з могильників передгірного Криму I ст. до н.е. - III ст. н.е. На підставі вивчення поширення речей різних типів у закритих комплексах розроблено детальну відносну та абсолютну хронологію пізньоскіфських могильників. Обгрунтовано необхідність перегляду датування речей деяких типів. На підставі кореляційного методу розроблено нові датування. Вперше створено класифікаційну та хронологічну систему археологічного матеріалу могильників I ст. до н.е. - III ст. н.е.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т493.11 + Т4(237УКР-6КРМ)4-431.1 +
Шифр НБУВ: РА350578

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського