Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Чуб О.В.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Чуб О.В. 
Вторинна дистонія рубця у високопродуктивних корів (патогенез і лікування): Автореф. дис... канд. вет. наук: 16.00.01 / О.В. Чуб ; Білоцерків. держ. аграр. ун-т. — Біла Церка, 2002. — 18 с. — укp.

Визначено показники вмісту рубця у клінічно здорових високопродуктивних корів за різних режимів годівлі та структурах раціону. Досліджено поширення та механізми розвитку вторинної дистонії рубця, першопричиною якої визначено: гепатодистрофію, кетоз, зміщення сичуга, ендотерміт, мастит, гнійно-некротичні процеси у ділянці кінцівок. Визначено показники вмісту рубця у разі цих патологій. Апробовано схему лікування корів, хворих на вторинну дистонію рубця, яку застосовують разом з лікуванням основного захорювання. Доведено, що застосування аміридину гідрохлориду та натрію хлориду разом із сумішшю за С.І. Смирновим відновлює моторику рубця, сприяє збільшенню загальної кількості інфузорій, підвищенню редуктазної, целюлолітичної та зниженню амілолітичної активності мікрофлори рубця. Виявлено підвищення рівня оцтової та зниження частки масляної кислот у вмісті рубця.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П872.322-911-6 + П872.322-911-7
Шифр НБУВ: РА317256 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Чуб О.В. 
Розробка складу і технології депігментуючого тоніку: автореф. дис... канд. фармац. наук: 15.00.01 / О.В. Чуб ; Нац. фармац. ун-т. — Х., 2009. — 20 с. — укp.

Комплексно досліджено процес створення відбілювального засобу - депігментувального тоніка для корекції та лікування гіпермелазонів різної етіології. Розроблений тонік призначений для всіх типів шкіри. За результатами проведених фізико-хімічних, фармако-технологічних, мікробіологічних досліджень науково обгрунтовано склад і технологію виготовлення депігментувального тоніку, що містить високоефективні речовини, а саме: койеву кислоту, яка є інгібітором ферменту тирозинази та натрію аскорбилфосфат, які пригнічують синтез меланіну. Досліджено фізико-хімічні властивості тоніка та доведено його стабільність у процесі зберігання протягом двох років. Доведено високу відбілювальну активність і нешкідливість депігментувального тоніка. Розроблено технологічну інструкцію для виготовлення даного тоніка.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л686.2 + Р120.416.2 +
Шифр НБУВ: РА3636646

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського