Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (1684)Журнали та продовжувані видання (276)
Пошуковий запит: (<.>GRR=4УКР-4ЛЬВ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 114
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Пшевлоцький М.І. 
Агротехногенна трансформація грунтів Сокальського пасма: Автореф. дис... канд. геогр. наук: 11.00.05 / М.І. Пшевлоцький ; Львів. нац. ун-т ім. І.Франка. — Л., 2001. — 19 с. — укp.

Вивчено агротехнічні зміни сірих і темно-сірих опідзолених грунтів Сокальського пасма під впливом інтенсивного сільськогосподарського використання. Встановлено, що антропогенна діяльність спричинила трансформацію елементарних грунтоутворювальних процесів, визначила їх швидкість і спрямованість, зумовила виникнення нових, невластивих цілинним грунтам режимів. З'ясовано, що в грунтах Сокальського пасма домінуючим є природно-антропогенний або культурний процес грунтоутворення, який обумовлює спрямованість та інтенсивність елементарних грунтових процесів, режими та властивості освоєних грунтів, характер їх використання. Обгрунтовано тезу про те, що інтенсивне сільськогосподарське використання грунтів Сокальського пасма призвело до активізації водної ерозії та розвитку ряду деградаційних процесів. Наведено рекомендації щодо оптимізації використання грунтів і шляхи регулювання деяких негативних процесів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П031.9(4УКР-4ЛЬВ) + П034.133-2(4УКР-4ЛЬВ)
Шифр НБУВ: РА314178 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Демків О.І. 
Активізація бюджетної політики у забезпеченні соціально-економічного розвитку регіонів (на прикладі Львівської області): Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.04.01 / О.І. Демків ; НАН України. Ін-т регіон. дослідж. — Л., 2006. — 20 с. — укp.

Досліджено питання активізації бюджетної політики у забезпеченні соціального й економічного розвитку регіону на базі удосконалення міжбюджетних відносин за умов адміністративно-територіальної реформи. Досліджено досвід розвинених країн у регулюванні бюджетного процесу та можливості його використання в Україні. Систематизовано доходи та видатки місцевих бюджетів з урахуванням вимог бюджетної класифікації. Визначено роль і функції владних структур у формуванні й активізації бюджетної політики у регіонах. З використанням розробленої технології досліджено процеси наповнення та використання коштів місцевих бюджетів Львівщини, розглянуто проблемні питання. Обгрунтовано принципи бюджетного стимулювання розвитку регіону, запропоновано методичні підходи та заходи щодо удосконалення міжбюджетних відносин. Для визначення обсягу міжбюджетних трансфертів з використанням формульного підходу виведено комплекс формул для розрахунку витрат на утримання органів управління, утримання та забезпечення належного функціонування закладів культури та мистецтва в районах, містах районного значення, селах і селищах. Удосконалено методологію формування джерел фінансових ресурсів місцевих бюджетів розвитку за рахунок податкових і неподаткових надходжень у аспекті збільшення абсолютної суми коштів, підвищення обгрунтованості нормативів відрахувань та покращання адміністрування надходжень з метою створення на місцях реальних можливостей для стимулювання розвитку регіонів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР-4ЛЬВ)261.3-18 +
Шифр НБУВ: РА345110

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Галушка В.П. 
Біологічна стійкість, насіннєношення і ріст потомства підсочених насаджень сосни звичайної в умовах Малого Полісся: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.03.03 / В.П. Галушка ; Укр. держ. лісотехн. ун-т. — Л., 2000. — 19 с. — укp.

Встановлено динаміку життєдіяльності дерев сосни звичайної залежно від тривалості підсочки і лісорослинних умов для Малого Полісся за лісівничо-фізіологічними (морфолого-анатомічною будовою хвої, радіальним приростом стовбура, вмістом пігментів) та електрофізіологічними (біопотенціалами, імпедансом, поляризаційною ємністю) показниками. Вивчено залежність урожайності дерев морфо-метричних показників шишок і насіння, його повнозернистості, абсолютної та господарської схожості, енергії проростання від тривалості підсочки, типів лісу та погодних умов року. Виявлено монотерпеновий профіль підсочених дерев та його реалізацію півсібсовими потомствами. На підставі вивчення пігментної хвої, інтенсивності фотосинтезу, електрофізіологічних і біометричних показників встановлено морфофізіологічні особливості росту потомств підсочених дерев. Розкрито можливості використання урожаю підсочених деревостанів у лісокультурній практиці.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П398.121.1(4УКР-4ЛЬВ),022 + Е50*801.4(45УКР3-4ЛЬВ),022
Шифр НБУВ: РА311664 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
4.

Малахова С.О. 
Вдосконалення державного земельного кадастру для організації використання і охорони земель у населених пунктах (на матеріалах Львівської області): автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.06 / С.О. Малахова ; Рада по вивченню продукт. сил України НАН України. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Розкрито сутність державного земельного кадастру, його компонентну структуру, функції й основні особливості реалізації в населених пунктах України. Поглиблено науково-методичні засади якісної оцінки земель у межах населених пунктів на підставі використання нових критеріїв і принципів, що характеризують складність і багатофакторність території населених пунктів. Проаналізовано забезпечення державного земельного кадастру як інформаційної бази організації використання земель населених пунктів і функціонування ринку земель на регіональному рівні на прикладі Львівщини. Визначено наукові напрями використання даних державного земельного кадастру для організації використання й охорони земель у населених пунктах. Розглянуто особливості формування міського кадастру для цілей містобудівного розвитку як передумови раціонального управління земельними ресурсами.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР-4ЛЬВ)320-517
Шифр НБУВ: РА374923 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Смолінський В.Б. 
Вдосконалення функціонування ринку молока (на прикладі Львівської області): автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.04 / В.Б. Смолінський ; Львів. держ. аграр. ун-т. — Л., 2007. — 20 с. — укp.

Досліджено теоретичні та методичні засади й обгрунтовано практичні рекомендації щодо формування та функціонування ринку молока на державному та регіональному рівнях. Охарактеризовано розвиток економічних відносин у молочному підкомплексі Львівщини. Проаналізовано залежність економічної ефективності виробництва молока від якісних параметрів молочного скотарства у сільськогосподарських підприємствах. Обгрунтовано напрями державної політики щодо регулювання ринку молока. Запропоновано підходи до функціонування такого регіонального ринку, які передбачають вдосконалення маркетингових каналів просування продукції від виробника до споживача, поліпшення інформування споживачів про якісні характеристики товару на підставі уніфікації рекламного забезпечення. Розроблено схему функціонування інфраструктури ринку молока на регіональному рівні. Базуючись на зміцненні кормової бази й удосконаленні технології виробництва продукції, розроблено систему заходів щодо нарощування обсягів виробництва молока, підвищення його економічної ефективності на прикладі окремого підприємства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР-4ЛЬВ)421.511.5 +
Шифр НБУВ: РА354551

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Черечон О. І. 
Використання сільськогосподарських земель приміської зони м. Львова: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / О. І. Черечон ; Львів. нац. аграр. ун-т. — Л., 2010. — 20 с. — укp.

Досліджено теоретичні та методологічні засади й обгрунтовано науково-методичні та практичні рекомендації щодо покращання використання сільськогосподарських земель у приміській зоні. Встановлено закономірності динаміки та розподілу земель приміської зони, виявлено внутрішні особливості формування земельних розмірів сільськогосподарських підприємств, зокрема фермерських господарств, рівень використання земель та чинники, що їх детермінують з урахуванням віддаленості від міста. Обгрунтовано пропозиції щодо вдосконалення орендних відносин у процесі використання сільськогосподарських земель, сформовано систему заходів щодо раціонального використання земель приміської зони за умов зрівноваженого розвитку, вдосконалено методику експертного оцінювання земель приміської зони з урахуванням віддаленості від міста, привабливості місцевості для бізнесу та затрат на відтворення земель з використанням сукупності методів розрахунку.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР-4ЛЬВ-2Л)320-511.2
Шифр НБУВ: РА376304 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Овчиннікова Т.В. 
Використання соціально-психологічних методів управління в сільськогосподарських підприємствах (на матеріалах Львівської області): автореф. дис... канд. екон. наук : 08.00.04 / Т.В. Овчиннікова ; Львів. нац. аграр. ун-т. — Л., 2008. — 20 с. : рис. — укp.

Наведено теоретичні положення, наукові узагальнення та методичні рекомендації щодо раціонального використання соціально-психологічних методів управління колективами сільськогосподрських підприємств. Досліджено еволюцію теорії управління. Визначено суть соціально-психологічних методів і методику їх застосування в аграрному виробництві. Розроблено описову декомпозицію структури потенціалу керівника. Запропоновано методику визначення ефективності впливу базових управлінських якостей керівника на рівень рентабельності сільськогоподарського підприємства. Розглянуто взаємозв'язок і залежність агропідприємства від зовнішнього середовища. Оцінено стан мікроклімату у досліджених колективах господарств і методичні підходи до формування персоналу на підставі ціннісно-орієнтаційної єдності, взаємовиборів, індивідуальних і групових індексів. Запропоновано головні напрямки вдосконалення мотиваційного управління діяльністю працівників сільськогосподарських підприємств шляхом поєднання соціально-психологічних мотивів з економічними, а також на підставі діагностики їх потреб та інтересів. Розроблено системну модель заходів мотиваційного управління.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР-4Льв)321-640-21
Шифр НБУВ: РА359038

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Грицевич В.С. 
Відтворювальний потенціал трудових ресурсів регіону (математико-географічний аналіз на матеріалах Львівської області): Автореф. дис... канд. геогр. наук: 11.00.02 / В.С. Грицевич ; Львів. нац. ун-т ім. І.Франка. — Л., 2000. — 16 с. — укp.

Дисертацію присвячено вивченню математико-географічних закономірностей впливу середовища життєдіяльності трудових ресурсів регіону на їх відтворювальний потенціал для покращання ознак відтворення шляхом оптимізації середовища. Розроблено та застосовано нові підходи до вивчення соціально-економічних потенціалів у територіальних суспільних системах, і, зокрема, відтворювального потенціалу трудових ресурсів обласного регіону. Побудовано математичні моделі, що описують системні зв'язки в регіональній системі відтворення трудових ресурсів. Запропоновано алгоритм оцінки інтегрального відтворювального потенціалу. На основі моделей сформульовано і розв'язано задачі оптимізації середовища життєдіяльності, а також вироблено практичні рекомендації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У049(4Укр)21 + У049(4Укр-4Льв)21
Шифр НБУВ: РА308279 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
9.

Маланчук О.М. 
Внесок генетично детермінованої патології в частоту та спектр репродукційних втрат популяції Львівської області: Автореф. дис... канд. мед. наук: 03.00.15 / О.М. Маланчук ; Ін-т гігієни та мед. екології ім. О.М.Марзеєва АМН України. — К., 2007. — 22 с. — укp.

Вперше обчислено частоту репродукційних втрат у популяції Львівщини, яка у загальному за 9 років (1996 - 2004 рр.) становлила 8 на 100 зареєстрованих вагітностей. Встановлено, що частка самовільних викидів становить 6,28 %, мертвонароджених - 0,6 %, абортів за медичними показаннями - 0,7 %, померлих дітей від народження до 6-ти діб - 0,5 %. Вперше встановлено частоту природжених вад розвитку (ВВР) і хромосомної патології у новонароджених Львівщини протягом 1999 - 2004 рр., яка становить 45,9 %. Досліджено ефективність селективного ультразвукового скринінгу вагітних Львівської популяції, яка становить 41,6 жінок на 1 000 обстежених. Виявлено, що показник охоплення селективним ультразвуковим скринінгом вагітних Львівської популяції зріс від 7,5 % у 1996 р. до 28,8 % у 2004 р. На підставі застосування інвазійної діагностики з біохімічним і цитогенетичним дослідженням діагностовано природжену та хромосомну патологію плода у 17,6 % вагітних. Показано вищу на 9,8 % результативність цитогенетичного дослідження амніотичної рідини від біоптатів хоріона та плаценти та менший ризик виникнення самовільного викидня після амніоцентезу, який становить 2,5 % та 5,9 % за біопсії хоріона та плаценти відповідно.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р11(4УКР-4ЛЬВ)026.271 + Р11(4УКР-4ЛЬВ)026.4 +
Шифр НБУВ: РА348639

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
10.

Дюкарєва 
Внутрішньогосподарський облік і аналіз діяльності підприємства за центрами відповідальності: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.09 / Христина Любомирівна Дюкарєва ; Київський національний торговельно-економічний ун-т. — К., 2009. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР-4ЛЬВ)229.0 + У053.9(4УКР-4ЛЬВ)290
Шифр НБУВ: РА366074

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
11.

Петрунів 
Вплив нетрадиційних органічних добрив на продуктивність озимої пшениці в умовах західного регіону України: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.04 / Володимир Васильович Петрунів ; Національний аграрний ун-т. — К., 2000. — 21 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П212.103-434(4УКР-4ЛЬВ),022
Шифр НБУВ: РА310865

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
12.

Шувар А.М. 
Врожай і якість льоносировини залежно від роздільного та комплексного застосування біолого-хімічних засобів удобрення в західному Лісостепу України: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.09 / А.М. Шувар ; Ін-т земл-ва УААН. — К., 2000. — 19 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П216.1-434(4УКР-4ЛЬВ),022
Шифр НБУВ: РА310756 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
13.

Глистюк Я.С. 
Генеральна греко-католицька духовна семінарія у Львові 1848 - 1914: інституційна та соціальна історія: автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.01 / Я.С. Глистюк ; Львів. нац. ун-т ім. І.Франка. — Л., 2008. — 17 с. — укp.

Проведено комплексне дослідження діяльності Генеральної греко-католицької духовної семінарії у Львові у 1848 - 1914 рр. як головної інституції богословської освіти греко-католицького духовенства Галичини. З'ясовано, що виховання кліру в семінарії поєднувалося з обов'язковим навчанням на богословському факультеті Львівського університету, найбільш здібні богослови продовужували освіту у Відні, Інсбруку, Римі. Виявлено, що на межі XIX та XX ст. серед настоятелів семінарії та її вихованців різко зросла кількість вихідців з нижчих соціальних станів (селян) і сформувалась система студенстьких товариств з різноманітними статутними цілями та характером діяльності. Проаналізовано вплив даної тенденції на інтелектуальне становлення семінаристів і подальший розвиток інституції в цілому.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР-4ЛВО-2ЛВ)5-7 + Э377.109(4УКР-4ЛЬВ-2Л)-677.3 +
Шифр НБУВ: РА358845

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
14.

Подвірна Х. Є. 
Геопросторова організація сфери охорони здоров'я (на матеріалах Львівської області): автореф. дис. ... канд. геогр. наук : 11.00.02 / Х. Є. Подвірна ; Львів. нац. ун-т ім. І.Франка. — Л., 2010. — 20 с. — укp.

Вперше виявлено й описано територіальні поєднання закладів сфери охорони здоров'я та вивчено медичні пункти, центри, вузли та медичні райони Львівщини. Побудовано геокібернетичну модель впливу екістичних чинників на забезпеченість населення лікарняними ліжками. Досліджено функціональні закономірності діяльності сфери охорони здоров'я. Здійснено прогноз показників діяльності сфери охорони здоров'я Львівщини на 2010 р. Удосконалено науково-методичні основи суспільно-географічного дослідження сфери охорони здоров'я регіону, що дозволяє оцінити її стан та ефективність функціонування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У049(4УКР-4ЛЬВ)684
Шифр НБУВ: РА373623 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
15.

Климчук М.А. 
Гігієнічна оцінка навколишнього середовища сільських районів Львівської області та його вплив на стан здоров'я населення: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.02.01 / М.А. Климчук ; Ін-т гігієни та мед. екології ім. О.М.Марзєєва АМН України. — К., 2007. — 20 с. — укp.

Досліджено питання впливу екологічних і соціально-побутових факторів на здоров'я сільського населення Львівщини. За цього економічні, екологічні та клімато-географічні особливості даного регіону є характерними для всього Карпатського регіону. На підставі аналізу й узагальнення результатів дослідження більше, ніж 140 000 проб атмосферного повітря, питної води (колодязної, водопровідної), грунту та харчових продуктів надано гігієнічну оцінку стану навколишнього середовища. За даними розрахунку забруднення довкілля територію 20-ти районів області було розподілено за 3-ма групами, якими є: мало забруднені, забруднені та дуже забруднені. Відповідно до цього проведено соцілогічне й епідеміологічне дослідження здоров'я населення, що мешкає на даній території. На підставі порівняльного аналізу виявлено відмінності характеру захворюваності серед сільського та міського населення. За результатами аналізу сполучної дії екологічних і соціально-економічних факторів з використання методів математичного моделювання визнаено ефективність профілактичних засобів, спрямованих на покращання умов життєдіяльності населення та зменшення його захворюваності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р11(4УКР-4ЛЬВ)028.9 + Р120.1(4УКР-4ЛЬВ) +
Шифр НБУВ: РА349540

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
16.

Ільницький В. І. 
Дрогобицька округа ОУН: структура та діяльність (1945-1952): автореф. дис. ... канд. іст. наук : 07.00.01 / В. І. Ільницький ; Національна академія наук України ; Інститут українознавства ім. І. Крип'якевича ; Інститут народознавства. — Л., 2010. — 16 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф513(4УКР-4ЛЬВ-2Д)62
Шифр НБУВ: РА373374 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
17.

Новосельська Л.І. 
Екологізація фінансового механізму розвитку курортно-рекреаційних територій (на прикладі Львівської області): Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.08.01 / Л.І. Новосельська ; Нац. лісотехн. ун-т України. — Л., 2006. — 20 с. — укp.

Розглянуто питання вдосконалення фінансового механізму розвитку курортно-рекреаційних територій в напрямі екологізації. На прикладі даних територій Львівщини здійснено аналіз еколого-економічних аспектів природокористування, дано оцінку природно-рекреаційного потенціалу та стану довкілля, виявлено найбільш депресивні з них за рівнем навантаження. Запропоновано підхід до розрахунку індексу екологічної депресивності. Розкрито та поглиблено сутність поняття екологізації фінансового механізму та обгрунтовано його значимість стостовно збалансованого розвитку курортно-рекреаційних територій. Здійснено аналіз чинних фінансових інструментів у сфері природокористування та запропоновано методичний підхід щодо розрахунку рентної складової від використання даних територій, яка базується на рентному підході. Доведено, що необхідною умовою реформування фінансових важелів розвитку є вдосконалення законодавчо-нормативних засобів екологізації фінансововго механізму та розробка моделі інвестиційної політики на регіональному рівні. Запропоновано напрями формування прибуткової частини місцевих бюджетів за рахунок рентної складової від використання цих територій. Обгрунтовано систему формування взаємовідносин між різними рівнями бюджетів щодо розподілу рентних надходжень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР-4ЛЬВ)49:Ч518 + У9(4УКР-4ЛЬВ)280-93 +
Шифр НБУВ: РА343719

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
18.

Гошовський В.С. 
Екологічна безпека техноприродних геосистем адміністративних областей (на прикладі Львівської області): автореф. дис... канд. геол. наук: 21.06.01 / В.С. Гошовський ; Івано-Франків. нац. техн. ун-т нафти і газу. — Івано-Франківськ, 2008. — 16 с. — укp.

Розроблено методику наукового обгрунтування заходів щодо оптимізації техноприродних геосистем (ТПГ) на етапі їх функціонування та ліківідації. Досліджено сучасний стан геологічного середовища у межах ТПГ Львівщини. Установлено закономірності розвитку небезпечних геологічних процесів (НГП). Науково обгрунтовано систему регіонального моніторингу НГП. Оцінено ризик розвитку НГП на регіональному та локальному рівнях. Розраховано ризик розвитку екологічних ситуацій за умов гірничодобувних ТПГ. Запропоновано заходи з метою оптимізації екологічної безпеки та залучення інвестицій у разі трансформації Язівського сірчаного кар'єру у рекреаційну зону. Доведено економічну й екологічну доцільність спорудження Стрийського гідроенергетичного комплексу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Б1(4УКР-4ЛЬВ) н6,022 +
Шифр НБУВ: РА361851

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
19.

Дідошак 
Екологія чагарникових культурфітоценозів у міській екосистемі (на прикладі м.Львова): Автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.16 / Ольга Вітольдівна Дідошак ; Дніпропетровський держ. ун-т. — Д., 2000. — 16 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П278.0-28(4УКР-4ЛЬВ),022 + Е50*801.1-641.1(45УКР3-4ЛЬВ),022
Шифр НБУВ: РА310788

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
20.

Федько О.В. 
Еколого-економічна ефективність використання еродованих земель (на прикладі Львівської області): Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.08.01 / О.В. Федько ; Укр. держ. лісотехн. ун-т. — Л., 2002. — 16 с.: рис. — укp.

Обгрунтовано неохідність виведення еродованих земель із ріллі на консервацію на підставі зведеної еколого-агрохімічної оцінки поля. Розроблено схему використання або виведення на консервацію (тимчасову, постійну) еродованих орних земель. Удосконалено методику протиерозійної організації території з урахуванням еродованості, крутизни та експозиції схилу. Представлено класифікацію схилових земель для виведення їх під залуження або заліснення. На підставі матеріалів моніторингу обгрунтовано механізм економічного стимулювання раціонального використання та охорони еродованих земель. На прикладі господарства, розташованого в гірській зоні Дрогобицького району, розроблено проект використання ерозійно небезпечного агроландшафту.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР-4ЛЬВ)320-51-07
Шифр НБУВ: РА321281

Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського