Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (36)Книжкові видання та компакт-диски (26)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>U=Г544.328$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
1.

Гурник Т. М. 
Вплив фрактальної розмірності поверхні оксидів кремнію та цирконію на їх каталітичні властивості в реакціях окиснення монооксиду вуглецю та синтезу етил-трет-бутилового ефіру: автореф. дис. ... канд. хім. наук : 02.00.15 / Т. М. Гурник ; НАН України, Ін-т фіз. хімії ім. Л.В. Писаржевського. — К., 2011. — 16 с.: рис., табл. — укp.

Визначено фрактальні характеристики оксидів кремнію та цирконію, а також оксидів кремнію, модифікованих оксидами цирконію й алюмінію. Досліджено каталітичні властивості оксидів кремнію та цирконію в реакції окиснення монооксиду вуглецю. Вивчено каталітичні властивості оксидів кремнію, модифікованих оксидами цирконію й алюмінію в реакції синтезу етил-трет-бутилового ефіру (ЕТБЕ). Визначено вплив фрактальної розмірності поверхні оксидів кремнію та цирконію на енергію активації та передекспоненційний множник константи швидкості реакції окиснення CO. Встановлено вплив фрактальної розмірності поверхні оксидів кремнію, модифікованих оксидами цирконію й алюмінію на "частоту обертів" реакції синтезу ЕТБЕ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Г544.323,0 + Г544.328.3
Шифр НБУВ: РА385439 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Захарова Т. М. 
Нанесені на Si-вмісні сполуки Cu - Co - Fe оксидні каталізатори в реакції окислення CO: автореф. дис. ... канд. хім. наук : 02.00.04 / Т. М. Захарова ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2010. — 18 с. — укp.

Встановлено, що активна маса каталізатора знаходиться у вигляді каталітично малоактивної CuO. Визначено, що обробка нановолокон beta-SiC фторводневою кислотою сприяє частковому розчиненню поверхневого шару нановолокон. Висвітлено, що за умов роботи в реакційному середовищі каталітично активна маса поступово перетворюється на менш активну CuO. Досліджено, що лімітувальною стадією реакції окиснення CO на даних каталізаторах є взаємодія молекулярного кисню з поверхнею каталізатора.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Г542.234,0 + Г544.328.3
Шифр НБУВ: РА375694 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Мануйлов Є.В. 
Плівкові фотокаталізатори на основі діоксиду титану, легованого наночастинками благородних металів: автореф. дис. ... канд. хім. наук : 01.04.18 / Є.В. Мануйлов ; Ін-т хімії поверхні ім. О.О.Чуйка НАН України. — К., 2010. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Г544.328 + Г544.53
Шифр НБУВ: РА372215 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
4.

Гнатюк Ю.І. 
Структура та фотокаталітичні властивості мезопористих плівок діоксиду титату, модифікованих діоксидом цирконію та сріблом: Автореф. дис... канд. хім. наук: 01.04.18 / Ю.І. Гнатюк ; НАН України. Ін-т хімії поверхні ім. О.О.Чуйка. — К., 2007. — 21 с. — укp.

З використанням методів малокутової дифракції рентгенівських променів, адсорбції-десорбції гексану, атомно-силової мікроскопії (СМ), сканувальної електронної мікроскопії (СЕМ) та електронної мікроскопії у режимі пропускання (ПЕМ) підтверджено формування мезопористої структури плівок після видалення темплату у разі прожарювання за 773 К.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Г124.413.1 + Г544.328 + Г582.2 +
Шифр НБУВ: РА350409

Рубрики:

      
5.

Кузьмич І.В. 
Фізико-хімічні властивості Сu- та Cu, Pd-вмісних цеолітних каталізаторів реакції окиснення СО: Автореф. дис... канд. хім. наук: 02.00.04 / І.В. Кузьмич ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2005. — 18 с. — укp.

Досліджено фізико-хімічні властивості нанесених та іонообмінних моно-(Cu-) та біметалвмісних (Cu,Pd-) цеолітних каталізаторів на основі ZSM-5 і еріоніту (ERI) з різним вмістом металів, а також їх каталітичну активність в реакції окиснення CO. Установлено, що активними центрами для 10 %Cu-цеолітів є дрібнодисперсні частинки активної фази CuO. Для каталізаторів з низьким вмістом міді (1,8 %Cu) для ZSM-5, 3 %Cu для ERI) за методами ЕПР, ЕСДВ, термопрограмованого відновлення й інфрачервоної спектроскопії установлено причини різної каталітичної активності - наявність певного розподілу та локалізації катіонів міді та різної адсорбційної здатності до CO. Показано, що для найбільш активної системи 1,8 %CuZSM-5 характерним є утворення асоціатів координаційно-ненасичених катіонів міді в оточенні позаграткового кисню. Установлено, що введення другого металу (Pd) підвищує активність металвмісних каталізаторів внаслідок утворення Cu - Pd-асоціатів. Вивчено кінетичні закономірності та механізм реакції окиснення CO на Cu/ZSM-5 та Cu - Pd/ZSM-5, обгрунтовано кінетичне рівняння та показано, що експериментальні дані узгоджуються з механізмом Ілі - Ріділа.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Г124.131-27 + Г544.328,0 +
Шифр НБУВ: РА337575

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського